Skocz do zawartości
metal

Forum... phpbb2 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie jak zrobić takie forum ??? np.takie jak tweak ???

potrzebuje dokładnego opisu jak to zrobić Dołączona grafika najlepiej po polsku Dołączona grafika ghyhyhy... chodzi mi o forum ze strony www.phpbb.com ...

 

a dokładniej o to forum ... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak zrobić takie forum ??? np.takie jak tweak ???

potrzebuje dokładnego opisu jak to zrobić Dołączona grafika najlepiej po polsku Dołączona grafika ghyhyhy...  chodzi mi o forum ze strony www.phpbb.com ...

 

a dokładniej o to forum ... Dołączona grafika

bardzo latwo scigasz instalke phpbb + plust ten them co ci sie podoba instalujesz wzucasz thema wiecj ifo gg: 879405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje ci po pierwsze nie instalowac tego forum :> tzn on jest najlepsze tweak je ma hyh ale trzeba miec naprawde pozadna strone zeby wykorzystac mozliwosci tego softu ;) Polecalbym jakis mniejszy projekt i orginalniejszy!!! Przeciez takie forum jest na co 2 ablo 1 wiekszym serwisie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, phpbb forum to zabawka dla dzieci, kazdy praktycznie serwis ma takie forum. Zero orginalnosci, wszedzie ten sam syf :). BARDZO polecam http://www.invisionboard.com/ nie ma tu Polskiej nakladki ale forum jest naprawde dobre.

 

PS. Odnośnie 1 postu, to potrzebujesz serwera z php :D

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby phpbb utrzymac to trzeba miec szybkiego serva - chodzi mi o to, ze jak bedzie duzo ludziof sie przewijac to ghyhyhy moze byc kibel na wolnym servku ghyhy :D. Ja ci radze postaw phpnuke, tam jest forum wbudowane od razu moze nie jakies wypasione ale masz wszystko w jednym ghyhy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby phpbb utrzymac to trzeba miec szybkiego serva - chodzi mi o to, ze jak bedzie duzo ludziof sie przewijac to ghyhyhy moze byc kibel na wolnym servku ghyhy :D. Ja ci radze postaw phpnuke, tam jest forum wbudowane od razu moze nie jakies wypasione ale masz wszystko w jednym ghyhy :D.

wez bzdur nie opwiadaj heh nuke !! on chce phpbb a jak dasz do nuke modul phpbb to nuke tym bardziej obciazy !! jest full zagranicznych serwerow darmowych z mysql i php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby phpbb utrzymac to trzeba miec szybkiego serva - chodzi mi o to, ze jak bedzie duzo ludziof sie przewijac to ghyhyhy moze byc kibel na wolnym servku ghyhy :D. Ja ci radze postaw phpnuke, tam jest forum wbudowane od razu moze nie jakies wypasione ale masz wszystko w jednym ghyhy :D.

wez bzdur nie opwiadaj heh nuke !! on chce phpbb a jak dasz do nuke modul phpbb to nuke tym bardziej obciazy !! jest full zagranicznych serwerow darmowych z mysql i php

Odedzwal sie znawca :P. Weź chyba nie przeczytales uwaznie, pisalem o tym ze w nuke jest juz wbudowane forum, ktore moze nie jest rewelacyjne ale zawsze cos. A nie dodawaj czegos czego nie powiedzialem :evil: :evil: :evil: bo nic nie pisalem o wsadzeniu phpbb do nuke!!! :evil: . A postaw sobie phpbb na wolnym serwie zobaczymy czy bzdory gadam.

PS:Za miast udzielac komentarzy zajol bys sie wlasna strona a nie sracie sie juz w ch** czasu i nic z tego nie widac.

:arrow:

PS:Duzo darmowych serverow? To podaj linki bo ja polski darmopwy to tylko jeden znalazlem(komrel), a host.sk juz kont nie daje. Wiec czekam>> :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...