Skocz do zawartości
romek

[artykuł] Benching Intel Pentium D930, Czyli Intel I Ciekły Azot W Akcji...

Rekomendowane odpowiedzi

KvaNfield nie chce byc zlosliwy, ale niech on nie bedzie w czerwcu ze wstepem zaczynajacym sie od slow "korzystajac z wyjatkowo mroznych, styczniowych nocy" ;-)

Edytowane przez kain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KvaNfield nie chce byc zlosliwy, ale niech on nie bedzie w czerwcu ze wstepem zaczynajacym sie od slow "korzystajac z wyjatkowo mroznych, styczniowych nocy" ;-)

Będzie za 10 lat ze wstępem: Pamiętnego roku pańskiego 2006 gdy to jeszcze komputery były od zegraków... ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza gigantyczną obsuwą mam zastrzeżenia do samego tekstu. Wiem ze jest moda na eLo i PrO ale portalowi raczej przystoi używać w tekstach poprawnych zwrotów. Np procesor może być "podkręcony" a nie "wykrecony" ( no chyba ze od sąsiada z kompa ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hipo nie do końca się z tobą zgadzam. Specjalnie puściłem taki artykuł bo jak sam dobrze pewnie wiesz, ludzie zajmujący się codziennie overclockingiem używają bardzo specyficznego języka, nie zrozumiałego dla mas. Taki język w całości nie nadawał się do zamieszczenia ale nie mogłem go poprawić na całkowicie poprawny bo straciłby swoją osobowość i byłby kolejnym artykułem z suchymi faktami, opisami i zdjęciami. Może źle zrobiłem ale jak czytam na GG czy na forum od innych portali, że artykuł bardzo dobrze się czyta i jest nad wyraz zrozumiały to utwierdzam się w przekonaniu, że samobójstwa nie popełniłem, zamieszczając go.

 

PurePC jest bardzo zróżnicowane, pojawiają się testy kart graficznych, akcesoriów, felietony i też ekstremalne podkręcanie. W każdym z tych działów trzeba pisać ciut innym językiem by nie zagubić się w "prawilnych" szufladkach, że tu ma być tak napisane a tu tylko i wyłącznie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykul fajny, w koncu serwis ktory sie wzial za to od "kuchni". Gratuluje.

 

a co do "jezyka" w jakim jest napisany to w-g mnie romek ma racje, w koncu jest to artykul dla ludzi ktorzy sie tym interesuja. chyba ze sie myle :)

 

 

a co do zamrazania roznych rzeczy to THG mialo lepszy pomysl z "kwiatkiem" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się może wytłumaczę. Pisząc takim jezykiem ten artykuł miałem zamiar nadać ma taki właśnie charakter jaki ma teraz, czyli aby była to relacja tak bardziej "od kuchni". Czyli miejsca gdzie spotykają się znajomi porozmawiać bez jakichś tam zbytnich form grzecznościowych. Po części tagże aby oddać klimat panujący podczas tego tekstu. Nie miała to być oficjalna recenzja, tylko relacja jak najwierniej oddająca to co tam się działo. Stąd ten luźny język,bo IMHO relacja ma inny charakter niż recenzja.

 

A jeżeli chodzi o to zamrażanie, to kwiatek jest IMHO za bardzo obcykanym standardem, na każdym pokazie z cieczami kriogenicznymi się to robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kwiatka to na moj gust on taki popularny jest bo pokazuje co "umie" LN2...

 

i sorry ze zbaczam z tematu ale "musze" sie spytac:

- co jeszcze zamroziliscie, poza rzeczami przestawionymi w artykule ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...