Skocz do zawartości
mpeg-4

NASA ujawnia, czyli cała prawda o UFO

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam na Discovery był program, jak to ekipa z MIT miała za zadanie stworzyć jakiś krąg. Nie polegało to jedynie na uklepaniu zboża, musieli odpowiednio je łamać, a w kłosach miały znajdować się drobinki żelaza (o ile dobrze pamiętam), bo zaobserwowano to w innych kręgach. Poza tym samo załamanie kłosa było dosyć charakterystyczne. Wyszło na to, że ledwo udało im się zrobić dość prosty krąg przez całą noc.

 

Ten filmik mnie zawsze intrygował:

http://www.youtube.com/watch?v=JDidNzQ12ZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ten filmik mnie zawsze intrygował:

3144981[/snapback]

hmm,ten filmik daje sporo do myślenia.

Ale zawszę mówią,że kręgi pojawiały się w nocy...

<< zbieram szczękę z podłogi. Jak oni to zrobili? O_o

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Czytać po obejrzeniu.
Cokolwiek bym nie napisał na temat IQ osób tworzących, bądź oglądających takie naiwne historie z youtube, jak "sfilmowane powstawanie kręgów w zbożu", i tak znajdzie się ktoś, kto będzie w to święcie wierzył i zaraz zacznie dysputy typu "nie masz racji, to święta prawda". Niniejszym nie piszę nic i macie spokój, a autor filmu niezłą bekę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatkało.

Po pierwsze nie spodziewałem się że Niemcy maczają w tym palce. Dziwne jest że nigdy nie słyszałem o tym w TV,Discovery itd. NIC...

Są zdjęcia,są dowody. Technologia napędu budzi spore zdziwienie,a bardziej dziwi to że plany pochodzą z Indii,Tybet-średniowiecze,Jakoś nie do pojęcia.

Prędkość samych statków imponująca,ale i tak mała aby wykonać sensowne loty w kosmos.

Chętnie poczytam więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r już mogłeś sobie darować z tym kałowym filmikiem.

A filmik, który intrygował thuGG'a to faktycznie ściema - choć bardzo wiarygodna i do pewnego czasu faktycznie uważana za autentyk ale ponoć znalazł się ktoś kto się przyznał, że to zmontował. Prawda leży gdzieś po środku albo w oddali ;)

Z tą trzecią rzeszą to też nie wiadomo tak do końca. Niby coś mieli - ale czy ktoś uwierzy w statki latająced 20 000 kilometrów na godzinę? To również może być manipulacja.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ty byś mu uwierzy...? :D Prędkości odczuwał nie będziesz, wszak podróżujesz kulą Ziemską z niemałą prędkością względem słońca. Odczuwać to możesz przyspieszenie przy starcie :wink: Zresztą, jak przy takim ruszaniu po chwili już nic nie będziesz czuł, więc sam lot to pikuś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...