Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem.

Mam wersję z polskimi napisami.

Wszystko działa.Mapy fajne jest tylko jedna,która mi się nie podoba podobna do tej z kontenerami-mało miejsca i pełno świrów z granatami.

Fajna mapa Creek akcja w dużym lesie jakieś jaskinie itp.Chinatown też fajna.

Ogólnie może być.

Serwerów jest dużo.

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz mieliscie okazje pograc na nowych mapach.

Zauwazylem jednak ze programisci poszli troche na latwizne, bo mapa Chinatown to nic innego jak stare poczciwe carentan. Wiec kto zna tricki z carentana skutecznie zaprzegnie je do Chinatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz mieliscie okazje pograc na nowych mapach.

Zauwazylem jednak ze programisci poszli troche na latwizne, bo mapa Chinatown to nic innego jak stare poczciwe carentan. Wiec kto zna tricki z carentana skutecznie zaprzegnie je do Chinatow.

Bo to remake mial byc i jest. :rolleyes:

 

Mapa KULTOWA swoja droga, wiec ja bardzo dziekuje tworca za taka latwizne. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz mieliscie okazje pograc na nowych mapach.

Zauwazylem jednak ze programisci poszli troche na latwizne, bo mapa Chinatown to nic innego jak stare poczciwe carentan. Wiec kto zna tricki z carentana skutecznie zaprzegnie je do Chinatow.

przecież oto im chodziło ;]. Nieraz w wywiadzie na gamespocie podkreślali to że chinatown bedzie podobne do carentan'a. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinatown, zrobione bardzo godnie, uklad mapki tak jak w poczciwym i genialnym zarazem carantan. Ile w cod1&2 na tej mapce godzin sie spedzilo nie wie nikt ;)

Creek - mapka pod snajperow, ale cichobiegacze tez znajda dla siebie odpowiednie sciezki. Nalot moze przyniesc ogromne spustoszenie. Ogolnie mapka wyglada cieakwie i orginalnie.

Broadcast - taki telewizyjny vacant. Duzo dupereli, zakamarkow i pomieszczen. Da sie grac ale bez rewelki.

Killhouse - cos ala shipment, ale minimalnie madrzejsze. Typowy odstresowiacz ;p

 

... w 1.7 licze na tunisia i breakout i moscov ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pograłem na nowych mapkach i jakoś mam mieszane uczucia. Killhouse to było wiadome ze to bedzie drugi shipment wiec nawet jej nie biorę pod uwagę. Chinatown i Broadcast ujda ale Creek to krap jest imo... Najlepsze ze FPS tak sie utrzymuje często poniżej 70 albo co gorsza koło 50 przy strzelaniu ze scopa/celownika. Taki campground nie mapa w dodatku średnio chodzi. Pogram więcej może mi sie bardziej spodoba.

 

Fajnie ze w filtrach można teraz wybrać czy bedzie widać servey z hc=on, czy jest włączony oldschool mode.

Jak narazie serwów ogólnie jest mało na patchu 1.6 ;] (a servów z hc=off wykrywa mi z 50 ;o). 80% z moich ulubionych jeszcze jest na 1.5 wiec trza poczekać troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem patcha 1.6 i od razu pograłem trochę na Creek. Nawet fajna ta mapka. Nie ma co narzekać. Cieszę się, że w ogóle dali jakieś nowe mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja pobralem path z xfire...zainstalowalem i w grze mam wersje 1.6 costam ale nie mam nowych map i nie moge sie polaczyc na zaden serwer na 1.6 ;/

path ma 296mb

Normalny ma 282MB. Coś xfire Ci zwaliło. Sciagnij patcha z jakieś strony np gamershell ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowych mapkach jeszcze nie gralem ,ale liczylem na to ,ze poprawia lot pocisku z RPG ,ale niestety inc z tego :angry: nadal po wystrzeleniu pocisk leci tak jak mu sie podoba ,a nie tak jak ja bym tego chcial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odchodząc trochę od MP, chciałem powiedzieć, że ta misja kiedy wybucha atomówka mnie powaliła... Normalnie szok, potem jak się wychodzi z samolotu słychać jakieś dzieci itp. masakra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odchodząc trochę od MP, chciałem powiedzieć, że ta misja kiedy wybucha atomówka mnie powaliła... Normalnie szok, potem jak się wychodzi z samolotu słychać jakieś dzieci itp. masakra ;)

to pewnie fala uderzeniowa :lol2:

 

Dla mnie Prypiat rządzi. A ogólnie to szkoda, że liniowe, chciałoby się wytłuc wszystkich po drodze.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie fala uderzeniowa :lol2:

 

Dla mnie Prypiat rządzi. A ogólnie to szkoda, że liniowe, chciałoby się wytłuc wszystkich po drodze.

pzd

Tak samo misja snajperska. Lipa, bo nie mozna sie zabawić :D. Czas zacząć MP, jakie serwery polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mozna odzyskac swoje staty i konto ?? Przeinstalowalem system i po reinstalu mimo ze gra nietknieta to jak wchodze do multika pisze mi ze moj poprzedni plik jest CORRUPT i niestety resetuje mi wszystko i musze grac od zera . W katalogu player pod moim nickiem mam plik mpdata i mpdata corrupt. Jak to zrobic aby dzialalo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mozna odzyskac swoje staty i konto ?? Przeinstalowalem system i po reinstalu mimo ze gra nietknieta to jak wchodze do multika pisze mi ze moj poprzedni plik jest CORRUPT i niestety resetuje mi wszystko i musze grac od zera . W katalogu player pod moim nickiem mam plik mpdata i mpdata corrupt. Jak to zrobic aby dzialalo :(

Może wywal mpcorrupt (robiąc backupa przy tym).

 

A tak poza tym ja co kilka dni robiłem backupa profilu i Ty też powinnieneś to robić ;].

Tutaj masz programik do tego:

http://files.filefront.com/Call+of+Duty+4+...;/fileinfo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wywal mpcorrupt (robiąc backupa przy tym).

 

A tak poza tym ja co kilka dni robiłem backupa profilu i Ty też powinnieneś to robić ;].

Tutaj masz programik do tego:

http://files.filefront.com/Call+of+Duty+4+...;/fileinfo.html

Niestety juz tak robilem i nic nie daje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...