Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

BorysVasiliev ma z allegro, ja z 4speeda. No moge powiedzieć, ze ladnie smigaja mi te 3ghz. ;] Teraz nie zaluje zamiany z Venica. Borys napiecie juz mniejsze, ladnie ale i tak moj robi to na def. ;D

 

Czekam na kolejne testy, ktos ma tego proca prosze sie wypowiadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kurcze, a mi sie sypie na 2.8ghz na 1.35 :mur:

Ja może czegoś nie wiem o podkręcaniu (dopiero przesiadłem się z bartona). Zastosowałem się do licznych instrukcji "jak podkręcić A64": zmieniłem dzielniki pamięci (żeby nie szła wyżej niż 400mhz), mnożnik ht x3 i wyłączyłem CnQ. Może jest jeszcze coś, co powinienem zrobić? Płyta to dfi rs482 infinity i mam tam górę różnych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj troche wieksze napiecie na procka o/c to taka loteria kazdy procek kreci sie inaczej

:wink:

Fajnego masz procka B-) B-) 3000 na 1,35 gratulacje ;)

A temp raczej w normie ,wiesz 2800mhz to juz niezła grzałka,ja sie dziwie że nie masz większych temp

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa a ja mecze moje memki i co? Nawet 273Mhz nie moge wycisnac. Staneły na 265 i stoja. Memki to G.Skill 2x 1GB F1-4000USU2-2GBHZ. Co z tym fantem zrobic? Nie znam sie tak dobrze jak wy, może ktoś coś doradzi?.. :(

 

TIMINGI POLUZUJ ;) :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeoPL, jakie temperaturki w stress, idle przy takim ustawieniu na boxie?

 

MAT83, jakie vcore ustawione w BIOSie, czym go chlodzisz, jakie temp? btw ładny wyniczek. :)

 

timingi poluzuj? duzo mi to nie mowi - aktualnie jest 3-4-4-8, zwiekszał nie bede bo to nie ma sensu. 3-3-3-8 przy 250mhz też nie daje rady. zostaja alphy jedynie, jesli sie ktoś zna to prosze o pomoc bo ja wtym słaby.. ;\

 

ps zmieniam nazwe topicu.;]

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest konkretny wyniczek ... ja ciagle testuje stabilnosc na 3003 on 1,375v caly dzien + 5 h gier wiec chyba stable :P.

Powalcze moze pozniej o wiecej na 1,55v niz 3102 :)

ALe widze ze i tak cie nie dogonie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idle 53 stress 62.Ale to box wentyl i pewnie jakas najtansza pasta.Jaka jest roznica miedzy rev. E4 a rev. E6??Wiem tyle ze E6 to Toledo a E4 to San Diego.Co sie lepiej kreci??

Nie rozumiem jak SanDiego E6 to moze byc Toledo :/

Albo jedno albo drugie chyba... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sobie kupił SD3700+ ale wole kupic 7800GT i sempa 3200+ :-P fajne procki te SD 1mb cache i 3ghz daje kopa nie? :)

Elegancki wyniczek te 3200mhz ;) Zmień chłodzenie i cisnij z niego więcej.Albo daj 1,55v i zobacz ile poleci ;) Z takim prockiem mógłbyś się w super pi pobawić ;)

Sam zastanawiam się nad kupnem tego procka,ale chyba i tak łyknę 3500 na am2 pozdr B-) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procki poezja, aszzzz bym takiego dopadł ehhh... :razz:

 

@Borys jaką masz rewizje procka?? Bo są chyba E4 i E6 z tym że te drugie sie gorzej kręcą, dobrze mówie?? :blink:

 

p.s jakie one mają def. napięcie?? Z tego co czytałem 1,35v a na aukcjach pisze 1,5v :-|

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procki poezja, aszzzz bym takiego dopadł ehhh... :razz:

 

@Borys jaką masz rewizje procka?? Bo są chyba E4 i E6 z tym że te drugie sie gorzej kręcą, dobrze mówie?? :blink:

 

p.s jakie one mają def. napięcie?? Z tego co czytałem 1,35v a na aukcjach pisze 1,5v :-|

Ehh zmolestowałbyś go lepiej niż piękną kobitkę :D Nie no,ja bym tak napewno zrobił B-) :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procki poezja, aszzzz bym takiego dopadł ehhh... :razz:

 

@Borys jaką masz rewizje procka?? Bo są chyba E4 i E6 z tym że te drugie sie gorzej kręcą, dobrze mówie?? :blink:

 

p.s jakie one mają def. napięcie?? Z tego co czytałem 1,35v a na aukcjach pisze 1,5v :-|

E4 byly na 1,35 lub 1,4

E6 tylko na 1,35

http://www.amdcompare.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...