Skocz do zawartości
Maniakalny

Moje Zapinki

Rekomendowane odpowiedzi

No można jeszcze z takim sprzętem zrobić coś a la alphacool tzn. seryjna usługowa przeróbka topów chiftec na chłodzenie wodne + okna. Klientela większa niż sub zero.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można jeszcze z takim sprzętem zrobić coś a la alphacool tzn. seryjna usługowa przeróbka topów chiftec na chłodzenie wodne + okna. Klientela większa niż sub zero.

Ploter nie da rady zeby w stal obrabiac, do tego trza frezarki CNC, a to juz drogo wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelen Szacun Maniakalny... chyba cos u ciebie sie zamowi :P

do drejfusa:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jutro lub w srode pojdzie paczka do ciebie

wybacz za czas ale poprostu tak wyszło

gratisa dołoże napewno

 

btw nowe grille

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko BAckplate, a tak to spoko.

backplate miał być

ale otwory na śruby są zbyt blisko złącza pci-e

a nie daleko złącza pci-e na mobo (p5b dlx) sa dwa wysokie kondensatory o które zachaczał

 

na kartach 88 i radeoanach x18/x19 i hd29 nie ma tego problemu ;)

 

 

 

No tak, P|ngw|N tego nie stosuje juz oficjalnie, to teraz kazdy kto ma b-plate to juz lama :P

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, P|ngw|N tego nie stosuje juz oficjalnie, to teraz kazdy kto ma b-plate to juz lama :P

no to czyli mieszka ze mna lama :mur: o nie, wlasnie zaklada backplate'a :blink:

Edytowane przez czesl4f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kce zapinke taką, żeby zamontować freezera albo inny tego rodzaju cooler na NB ... może być na śrubki :)

 

albo coś co da mi wsadzić TT Big Typhona na grafę ale po przekręceniu heatpipeów tak, żeby były nad a nie pod kartą :)

 

dokladnie:

 

Typhon sklada siez 2 czesci po 2 heat pipe ... jak się g orozwali t ozostaje tylko jedna podstawka i zeby wykorzystac 3 pozostałe heatpipe trzeba zrobic samemu coś odbierajacego cieplo z chipu i przenoszącego je na heatpipey :P

 

chcialem czesc z oryginalą podstawką użyc na grafice a drugą czesć wyposażyc w dorobioną podstawkę i zamontować takie coś na NB :P

 

daloby się?

 

jak ktos popatrzy na typhona t o skuma o co mi chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wszystko u ciebie wygląda :D ja swoją zapinke robiłem z plexi na szlifierce i nawet niezle wyszło :P Swoje zapinki robisz na CNC?

Edytowane przez 4 FUN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...