Skocz do zawartości
Rorschach

Z 7300gt Na Coś Lepszego.

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety to będziesz miał tyciutki wzrost wydajności.

 

 

Jeśli jeszcze 7600 zalman edition kosztuje 530 złotych (niestety tutaj Ati się nie wykazało, stąd ta stała cena od 5 miesięcy). Poluj na 7900. Ja osobiście nie widzę sensu przejścia z 7300GT na 7600GT, chyba że poznałbym Twoją konfigurację kompa. Jak już się przesiadać to na coś dwa razy lepszego, a nie o 15% maks 20%.

 

 

Policz sobie stosunek kwoty którą masz i która dokładasz w stosunku do większej wydajności nowo zapłaconej karty, przecież to się nie kalkuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

proponuje 7900gs, nie ma sensu z 7300gt na 7600 sie przesiadac.

dokładnie

7300->7600 nie ma aż tak dużej różnicy

jak już to coś od X1800GTO / 7600GS wzwyż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracja to:

AMD Athlon 64 3000+

Asus M2Ne

2x512 mb Goodram 667 dual channel

Galaxy GeForce 7300 GT 1.4 ns

Seagate 250 gb Sata2 Ncq.

 

Kartę wymieniam, ze względu na to, że mam dobrego kupca, który da mi cenę sklepową. W sumie w Gf jakoś jeszcze się orientuję. Macie może jakies strony z porównaniem wydajności Radeonów? Zobaczę możę wyskrobię jakieś zaskórniaki na coś lepszego:D.

O, a tak w ogole to kiedy jest lepiej kupować, przed czy po świętach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO niema sensu wymieniać tej karty, gdyż ciężko tak naprawde znaleźć dla niej alternatywe która rzeczywiście była by lepsza i zamiana była by wprost proporcjonalna do wydajności, jak już to myśl o karcie pokroju GF 7900GS, 7900GTO, X1950Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już GF 7900, to od Galaxy lub MSI. Ale wolał bym trochę poczekać na tańsze GF z serii 8xxx.

 

:lol: Niby czemu only Galaxy i MSI? A EVGA/Gainward/Club3D/BFG/ASUS? Swoją drogą, Palit to Gainward z memkami 1.4ns (w gainwardzie są 1.2ns) + bardzo dobre oc rdzenia, imho warto brac palita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to dobra karta do tego zestawu, ale jeśli koniecznie chcesz ją zmienić, kup. TO Do interesu dołożysz tylko 70zł. W prawdzie jakiejś wielkiej różnicy nie będzie, ale zawsze będzie to krok do przodu. Moim zdaniem to najrozsądniejsze rozwiązanie, A już na pewno dużo lepsze niż Galaxy 256MB Zalman za 540 i 128MB za 440.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...