Skocz do zawartości
860lacov

Szukam Prostego I Darmowego Programu Do Kontroli Autostartu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Potrzebuję jakiegoś programu, który będzie pokazywał ikonki programów jakie uruchamiają się razem ze startem systemu. Kiedyś coś takiego miałem, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Szukam programu darmowego i najlepiej takiego, którego nie trzeba instalować.

Szukałem w googlach, ale tam znalazłem same wersje instalacyjne, a że programu użyję pewanie raz na miesiąc albo i rzadziej to wolałbym żeby mi nie zaśmiecał dodatkowo systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zawadaki

@Cywa

 

Może nie jestem zawodowcem, ale wiem o ich istnieniu. Jednak napisałem, że chodzi mi o program który pokarze ikony uruchamianych programów.

 

Najczęściej używam msconfig, ale czasem zdarzy się, że jakiś program ma inną nazwę czy coś i wtedy trzeba szukać, a jak powiedział mój wykładowca:

"lenistwo jest motorem postępu"

ja jestem dość leniwy także wolę sprawę uprościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zawadaki

@Cywa

 

Może nie jestem zawodowcem, ale wiem o ich istnieniu. Jednak napisałem, że chodzi mi o program który pokarze ikony uruchamianych programów.

 

Najczęściej używam msconfig, ale czasem zdarzy się, że jakiś program ma inną nazwę czy coś i wtedy trzeba szukać, a jak powiedział mój wykładowca:

"lenistwo jest motorem postępu"

ja jestem dość leniwy także wolę sprawę uprościć :)

... przez co nie możesz skorzystać z szukajki forumowej/googlowej? Poza tym po co Ci ikony, skoro podane masz pełne ścieżki do programów np. w msconfigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przez co nie możesz skorzystać z szukajki forumowej/googlowej? Poza tym po co Ci ikony, skoro podane masz pełne ścieżki do programów np. w msconfigu?

Bo automatycznie tworzył mi się skrót na pulpicie, ale udało się to zlikwidować.

 

Mam jeszcze jedno pytanko.

 

Zainstalowałem sobie program shadowuser

Uruchamia się on automatycznie z systemem, ale oprócz togo automatycznie otwiera mi się przy starcie systemu folder, w którym zainstalowałem ten program czyli D:\Programy

Oczywiście jeśli wyłączę shadowuser'a z autostartu to problem nie występuje, ale nie jest to dobre rozwiązanie bo jeśli program nie uruchomi się z systemem to w zasadzie się nie przyda.

 

Wiecie może o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...