Skocz do zawartości
cyhir

Gigabyte + Celeron D 336

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płyte GIGABYTE GA-8I865GME-775 i celeron D336 i mam problem bo nie wiem jak zabrać sie za podkręcanie, easy tune- program dołączony przez gb pod winde do oc jest żałosny a w biosie nie ma opcji żeby podkręcać cokolwiek po wciśnięci CTRL+F1 pokazuje możliwość ustawienia timingów pamięci i to wszystko, prosze o pomoc bo szukałem już sporo ale nic nie mogłem znaleźć, a jak nie w tym temacie to sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, najlepiej na opere zrzucić :-P nie zaśmiecaj! a jak coś sie stanie to poproś kogoś z moderatorów o usunięcie <_< no :) jak ten GA nie ma opcji OC to moze zaktualizuj bios <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balu- do kogo z tą lamą, jak takiś kozak to wykombunuj coś bo już wgrywałem inne (starsz/nowsze) biosy i tu ani rusz, na GA-8IPE1000-G na s.478 kumpel z 2,X (2,4 chyba) do 3,4 dojechał ale to inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pod windy conieco sie podniesie ale mało satysfakcjonujące i dlatego napisałem bo może ktoś będzie miał pomysł

///

a i mówiłem ci ostatnio że stabilnie to do 3ghz chodziło tylko pod tym badziewiam, jak pamiątki podkręcałem z windy to sie starsznie sypało a jak w biosie na tych samych ustawieniach to teraz śmiga aż miło

Edytowane przez cyhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No bo to Gigabyte :) dziwisz się? bo ja nie <_<

Heh..kumpel ma K8NS pod 754 i kreconego Semprona , ja mam K8NF9 i lata na tym San Diego , obok mam GA-8N-SLI i smiga na niej podkrecony D346....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podtrzymuje proźbe o pomoc bo to co jest pod windowsa mnie nie zadowala(chociażby to że nie przejdzie powyżej 36xx bez zmiany napięcia, a z tym to już tu cieżko coś wykombinować) a już nie mam pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...