Skocz do zawartości
Maxim

"ekstremalne" Tematy Na Ekstremalnym

Rekomendowane odpowiedzi

To że mnie nie ma nie zmienia faktu że takie tematy powstają i sam je często widuje, a po za tym nic się tematowi nie stanie jak poleży z dzień zanim któryś z modów go zaakceptuje. A po za tym nie robie żadnego halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie tak bulwersujecie, ze zasmiecaja wam dzial wzajemnej adoracji, dla ktorego nie ma wstepu nikt nieXtreme ziaaa ? W innych dzialach niewlasciwe tematy sa zamykane notorycznie i nikt nie rosci sobie do nich specjalnych praw, wiec niech ten dzial tez bedzie na rowni z innymi. :]

Z takich tematow przynajmniej sie mozna posmiac a nikomu wlos z glowy przez to nie spadnie, chyba, ze czujecie sie obrazeni, ze jakis noob zaklada temat w waszym kaciku. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Co sie tak bulwersujecie, ze zasmiecaja wam dzial wzajemnej adoracji, dla ktorego nie ma wstepu nikt nieXtreme ziaaa ? W innych dzialach niewlasciwe tematy sa zamykane notorycznie i nikt nie rosci sobie do nich specjalnych praw, wiec niech ten dzial tez bedzie na rowni z innymi. :]

Z takich tematow przynajmniej sie mozna posmiac a nikomu wlos z glowy przez to nie spadnie, chyba, ze czujecie sie obrazeni, ze jakis noob zaklada temat w waszym kaciku. :]

bardzo dobrze powiedziane... to razi, ale gdzie indziej też tak jest a wypowiedzi niektórych z tego działu wyglądają jak by to było kółko wzajemnej adoracji (i tak jest)

 

 

 

3-4 modow ktorzy praktycznie codziennie sa na forum. dlatego moj sprzeciw ku kvanowi byl wlasnie zwiazany z tym, kolesia nigdy nie ma, raz od swieta sie pojawi i robi wielkie halo. Te osoby powinny byc dostepne prawie codziennie z odpowiednimi kompetencjami.

tak? a taki no nie wiem, FiDO który stworzył ranking SPi też kiedyś był codziennie a teraz co? przecież nie wiesz jak może potoczyć się życie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wpadłem na bardzo genialny pomysł. Otóż tworzymy nowe 'podforum' o nazwie EXTREMALNE PODKRĘCANIE w którym właśnie takie noobki będą pisały. Prawidłowy dział 'extremalne podkręcanie' wciepujemy troszke niżej tak powiedzmy pod działem inne komponenty. Efekt ?

Noobek myśli, że pisze w extreme a tu lipa :D. Admini mają spokój z noobkami i nie muszą się babrać w usuwanie oraz akceptacje nowych tematów...

 

Czyż to nie jest genialne ? :D :D :D....

wiem,wiem mam dziś downa ale wybaczcie :P :D

 

lub właśnie mi przyszedł do głowy taki troszke zmodyfikowany pomysł. Ten niby dział extremalne podkręcanie po napisaniu przez noobka tematu będzie automatycznie przenosił jego temat na Podstawowe Zagadnienia.:)

 

Efekt : Wszyscy są happy a w szczególności admini :D

Edytowane przez Puchacz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bryce

To może by tak sprawdzić każdą opcję ? np co 2 dni zmieniać ? "Takich" postów napewno niezabarknie a będzie wiadomo która "najwydajniejsza" rolleyes.gif

ustawić timingi dla opcji forum!!

 

a teraz na poważnie:

@ryba: zgadzam się z podanym przykładem FiDO : był i znikł bo go zycie wezwało, tak bywa i nie ma co zaprzeczać.

@Kaaban: pewnie to i wygląda na kółeczko coś tam, ale zwróć uwagę, ze to kółko ma największą raczej wiedzę i najwięcej dokonań z extreme z tego forum, circa :D

@rest of the best: jakiś sposób trzeba znaleźć i nie tylko na extremalne bo wszędzie się gremialnie syf robi na potęgę. Jeśli już traktować to tak jak ma być (czyt. restrykcyjnie żeby było pure) to trzeba tę zasadę odnieść i do innych działów co na razie nie wychodzi (zrozumiałe, że trochę tego jest do zwalczania) niestety :(

 

Reasumując: nie da się prowadzić forum gdzie bywa stosowana zasada: wszyscy równi według prawa, ale niektórzy równiejsi. Albo wszyscy i wszystkie działy będą "pod lupą" i będzie uzywany pstryczek "raport!" (niestety) albo nie ma co się w ogóle pchać w takie rzeczy i zostawiamy wszystko po swojemu (czyt. lamy i n00bencjusze w tym i ja ) będą zamieszczać durnowate posty (nie ja :D ) w extr. ku uciesze gawiedzi i swojej zagładzie. Albo - albo.

 

BTW: czy zwrócili państwo uwagę na mój sig? czy over 100% kwalifikuje się do kategorii extr??? raczej nie i dlatego tak też pozostanie :twisted:

 

Howgh!

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryba: ok zwracam honor :D ale i tak trochę jest z tym utrzymaniem porządku problem i tak będzie co by murderatorzy nie robili. No chyba że extremalne metody na extremalną głupotę :twisted:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z pojawieniem się kolejnego Nooba na Ekstremalnym proponuję blokadę pisania w konkretnych działać dla początkujących userów ( o ile to możliwe ) .

 

Narazie blokada obejmowała by tylko to konkretne forum aż do momentu kiedy taki początkujacy user stanie się stałym userem .

 

Proponuję też pogróbić i zwiększyć czcionkę ostrzeżenia ww. dziale .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby byla oczojebna czcionka zmieniajaca kolory z podkladem dzwiekowym nie ustrzegloby to subforum przed pojawianiem sie debili nie rozumiejacych prostych zasad. Moga poczuc sie dotnieci obrazaniem i poleciec do Red.Nacz romka o zdjecie mnie z funkcji super moderatora ale po tym jak wykuja na blaszke zasady obowiazujace na tym forum. Wiekszosc z nich oszczedzilaby mi mase czasu pozostajac goscmi i uzywajac subforum FAQ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niech mi ktoś przy okazji powie co wspólnego z ekstremalnym podkręcaniem mają tematy "Nuclearus Benchmark" i "Sanctuary Demo Benchamrk (silnik Unigine V0.4) "

 

Ludzie daja tam wynik z podpisem "grafa nie kręcona" albo na codziennych ustawieniach. to nawet nie są "trzecie poty" patrząc na opis działu. Nie ma tam wyników prawdziwie ekstremalnych (może kilka), te "benchmarki" nie nadają się do jakiegoś wyścigu, nie ma rankingów z prawdziwego zdarzenia.... no ale ilość postów na ekstremalnym rośnie bardzo szybko.

 

2. Co do zaprzestania ekstremalnych wyników: imo na prawdę wystarczyłoby WIELKĄ czcionka napisać, że tam się zakłada topiki z ekstremalnymi wynikami, ale, żeby ten wielki, czerwony napis pojawił się dopiero po kliknięciu "Załóż Nowy Temat".

 

"dobry" temat na ekstremalnym pojawia się rzadko, więc userom zakładającym raczej nie będzie przeszkadzał, a jak będzie po "Nowy temat" to nie będzie utrudniał przeglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zmiana nazwy subforum z "Ekstremalne Podkrecanie" na "Ekstremalny overclocking" ?

mysle, ze slowo "podkrecanie" sciaga tam troli

moze warto sprobowac ?

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zmiana nazwy subforum z "Ekstremalne Podkrecanie" na "Ekstremalny overclocking" ?

mysle, ze slowo "podkrecanie" sciaga tam troli

moze warto sprobowac ?

Lepiej zmienić na "Extreme". Bez podkręcanie będzie lepiej.

W jakim kraju żyjemy ?? W Polsce czy w Ameryce, że chcecie używać anglojęzycznych nazw :wink:

 

ps

A może zabronić nowicjuszom pisania postów w Ekstremalnym, np koleś który by nie miał napisanych np min. 100 postów nie mógł by pisać nic w ekstremalnym

 

Zobaczcie większość debilnych tematów piszą osoby, które mają po parę postów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Jeśli ktoś chce podkręcić szuka wyrazów podkręcanie lub overclocking. Więc trzeba się tego wyrazu pozbyć. Zostaje wyraz ekstremalne który lepiej na extreme zmienić. Jak ktoś się chce nauczyć podkręcać to nie wpisze przecież w szukajkę extreme. Prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...