Skocz do zawartości
kubcio

[o]>-:. 3d MarK 2003 .:-<[o] OdLiCzAnIe SiE ZaCzElO

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram sie to jak najszybciej wrzucic na FTP tweak.pl, zobaczymy czy sie uda :)Postaram sie to jak najszybciej wrzucic na FTP tweak.pl, zobaczymy czy sie uda :)

Popros o dostep exclusive pol godziny przed :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to koniec pracy, teraz zakupy i jade do domku. Jeszcze tylko 2:20 i rozpoczynamy ściąganie :)

 

A tak btw co za paranoja... Cały świat czeka na nowego benchmarka... Niektórzy tak na nowe gry czy filmy nie czekają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostalo dwie godziny do nowego 3dmarka. Dla niekumatych powiem, ze jesli aktualny stan licznika podzielimy na 200, to uzyskamy wynik, ile sekund zostalo do nowego 3dmarka. Aktaulnie jest to: 1440000, czyli 1460000/200=7200 sekund=120 minut=2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popros o dostep exclusive pol godziny przed :)

Szczerze wątpie żeby ludzie z Futuremark slyszeli o takim kraju jak Polska :)

MOze znaja, w koncu jest chyba paru co sie udało osiagnac jakies naprawde wysokie wyniki w 3dmarku 2001se. Mam taka nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostalo dwie godziny do nowego 3dmarka. Dla niekumatych powiem, ze jesli aktualny stan licznika podzielimy na 200, to uzyskamy wynik, ile sekund zostalo do nowego 3dmarka. Aktaulnie jest to: 1440000, czyli 1460000/200=7200 sekund=120 minut=2 godziny.

Dlaczego do jasnej-ciasnej przez 200?? 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dwiescie, bo futuremark, chcial zrobic zmyłę.

A skąd wogóle te informacje?

Ja po prostu obserwowałem licznik i dlatego doszedłem do wniposku, że trzecia od prawej to sekundy itd................... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policz sobie ile jednostek przeleci w ciagu 2 minut albo nawet jednej to wtedy bedizesz wiedzial dlaczego

 

leci dokladnie 200/s

Byłem leniwy i sugerowałem się wzrokiem :oops:

proszę o wybaczenie :cry: :cry: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zassa to niech się pochwali :D

 

Jeżeli ktoś próbuje, to podajcie swoje transfery.......

 

PS: nie wiem czy to ma jakiś związek z 3dM2003, ale po 19 to prędkość działania Tweaka wyraża sie w kB na minutę :D

Okno "odpowiedz" ładowało się dwie 8O (przedtem było spoko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...