Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

E średnio mi to pasi. Fizyka samochodów nadal "dziwna/ceglana". Śmieszny jest ten model zniszczeń. Sam juz nie wiem, najpierw zachwyt a teraz powrót na Ziemie i przekonanie ze to może być coś ala Carbon. Niech już dadzą demo. Sprawdzimy czy jazda w ogole sprawia frajdę bo przecież to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

start ladnie wyglada ... dymek ladnie zrobiony ;)

ogolnie wizualnie sie bardzo dobrze prezentuje ...

 

kolesiem troche rzucalo podczas jazdy ... oby to nie bylo utrapienie ze tyl samochodu "za lekki" bedzie i nadmiernie sie bedzie wpadac w poslizgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A wiecie co mi się podoba? Nos.. Jest go mniej ale jak już jest to dawka jest konkretna i obmykają koła i fajny ogień idzie. Dym? Troche go za duzo jak przy tak małym poślizgu. Dobrze ze chociaż jakoś to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki sprzet to uciagnie :/

wlasnie ... byla wczesniej jakas przyblizona specyfikacja sprzetu na jakim ta giera pojdzie ? czy jeszcze nic nie wiadomo. wielu osob nie stac na 8800 tak wiec przydala by sie konkretna optymalizacja kodu. i zeby gra wykozystywana 5 instrykcji na jeden cykl zegara ( czy jakos tak :) ) w kartach ATI :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych filmikach wygląda to bardzo fajnie :)

Japonia, USA-Nevada, Niemcy-Autobahny.

 

(Lokacje)

http://www.gametrailers.com/player/23456.html

 

(Na dwóch kókach?)

http://www.gametrailers.com/player/23840.html

No tak ale bez dobrego modelu jazdy, który sprawia fun to średnio bedzie. Tu już nie chodzi o realizm ale po prostu dobre prowadzanie samochodów i frajda z tego. NP (Flatout 2 TDU itp).

 

Już myślałem ze motorki ale to drag i to z innego zdarzenia. TO już może być fajne :).

Przechodzę na neutrala i czekam już nie na newsy a tylko na demko. Które wszystko wyjaśni.

 

Dokładnie jak z Carbonem. Ściągnąłem demko pograłem 15 min i wywałiłem (a Carbona full nigdy nie zobaczyłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

Najnowsze fotki z ProStreet jeżeli chcecie popatrzeć: TUTAJ

No to już wiadomo gdzie poszła praca programistów... w grafikę i efekt dymu :lol: czyli jak zawsze z porządnego gameplayu na miarę Gran Turismo zostały pobożne życzenia.

 

Nie no EA robi widzę wielki progress oprócz tego z grafiką to teraz zrobili zniszczenia hmmm to może w następnej części i te zniszczenia będą miały wpływ na jazdę :D

Edytowane przez Andżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

Czy tylko ja uwazam, ze to podnoszenie sie przodu samochodu, jest szczyem debilizmu ze strony EA? :blink:

Nigga ty nie kminisz o co cho... chyba twoja ulica cię nie wychowała że fury z USA mają takie endżajny że startując aż im przód podnosi na to lecą foczki stary to jest dżejzi i trendi kumasz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uwazam, ze to podnoszenie sie przodu samochodu, jest szczyem debilizmu ze strony EA? :blink:

Autom ktore maja duzo mocy(duzo, nie chodzi o 200hp tylko 700hp+) i naped na tyl moze podnosic przod podczas startu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uwazam, ze to podnoszenie sie przodu samochodu, jest szczyem debilizmu ze strony EA? :blink:

Tak. Jak juz wspominali wczesniej - duza moc i nawet rozklad masy 60/40 nie pomoze.

 

I pozniej probujesz zedrzec LC6 ze skory bo naskorek jest stracony :wink:

Cholernie chcialbym zobaczyc troszke wiecej realizmu przy starcie tej Barki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autom ktore maja duzo mocy(duzo, nie chodzi o 200hp tylko 700hp+) i naped na tyl moze podnosic przod podczas startu [;

Pod warunkiem, że jest trakcja(przyczepność)i auto posada opony do drag-u. W przeciwnym wypadku mieli kołami i nie podnosi przodu. Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Jakoś nie miałem czasu na czytanie wszystkiego , moje pytanie brzmi czy ta gra wymaga dx 10 ??

 

 

-A pełny soundtrack zostawiono w niewiadomej ??

 

-Z tego co widziałem w zapowiedziach to ta gra będze się opierać na grach online ( zloty "low rider" itp. 'to wyczytałem w jednym z najstarszych serwisów o nfs' ) ta fizyka ... Gość przy ponad 180 wali w npc i luzuje mu się tylko zdeżak .

 

-Grafika no fakt na screenach jest boska ale dla kogo ta gra ??

- na x360 i ps3 to rozumiem jest zoptymalizowana ale na pc to zazdroszcze ludziom 8800gtx sli <_<

 

EA zapowiedziała już date dema ??( pewnie 3gb:P )

 

ps. ten temat przypomina temat carbona najpeirw ale extra screeny i trailery a potem dostaniemy coś co usuniemy i potem ponażekamy przez kilka miesięcy :lol2: . :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizm w NFS - buehehehehehehe

i wy w to wierzycie >? rotfl

Jakbyś uważnie czytał to byś wiedział że to tylko takie nasze marzenie :wink:

 

 

BTW stawienie fury na tył wymaga odchudzenia jej a tamten HEMI Cuda nadal miał wszystkie części i blaszaną bude B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym realizmem to was [ciach!] do reszty przecież każdy wie, że seria nfs to czysty arcade i nic to nie zmieni. więc nie wiem o co walczycie.

 

nowy trailer http://www.gamersyde.com/news_4901_en.html

trochę ponad 400MB :D

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

z tym realizmem to was [ciach!] do reszty przecież każdy wie, że seria nfs to czysty arcade i nic to nie zmieni. więc nie wiem o co walczycie.

 

nowy trailer http://www.gamersyde.com/news_4901_en.html

trochę ponad 400MB :D

O tym, że nawet jako arcade ssie po całości i robi znikomy postęp o ile nie cofnęła się od jakiegoś czasu do tyłu. Takie wyścigi arcade jak PGR, FM czy GT są tylko "trochę" lepsze jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...