Skocz do zawartości
Gemmy

Nowy Rekord Spi 16m 4.4xxx...

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki Panowie za dazenie do celu.

 

Ja bym cierpliwosci do P5B nie mial :wink:

 

Wieksze vdimm im nie pomaga nic ?

Te 2.75V dla mem ,to tak bardziej dla pewności daliśmy .Pewnie z 2,45V by wystarczyło :wink: ale.......

Widome było ze jak Gemmy dorwie pamięci i znajdą się możliwości to rekord w 16M pęknie :) Ent ze swojej strony uczynił co tylko można i jak widac się powiodło.

Gratulacje dla obu i oby lepszy proc następnym razem bo reszta widać śmiga.

Tak lepszy proc by się zdecydowanie przydał,choć 4GHz na WC robił i 1.55-1.6V

 

wiesz doskonale ze to nie jest problem, nawet dla mojej kaskady, ale to jest B1 :mur: chociaz imho was fsb trzyma nie cep.

Ja bym obstawiał proca i jego dziwnego CB na wysokim fsb,o który ent wspominał :blink: Po zejściu z mnożnikiem na x8 płyta robiła 8*560

Dziękuję wszystkim za gratulacje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje!

najbardziej za wysiłek,cierpliwość i fotki niegłupie

zapraszam do siebie z mobaskiem i azotem ;-),po podbiciu napięć Vmch i Vfsb + przesmarowaniu NB AS5-tką mój dziwak właśnie zalicza Orthosa przy 1,2975(BIOS) [3,6GHz] Asusowe PCProbe2 mówi że 1,32Vcore hmmm tylko temp. mam strasznie wysokie ;-( (szlif się szykuje chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje!

najbardziej za wysiłek,cierpliwość i fotki niegłupie

zapraszam do siebie z mobaskiem i azotem ;-),po podbiciu napięć Vmch i Vfsb + przesmarowaniu NB AS5-tką mój dziwak właśnie zalicza Orthosa przy 1,2975(BIOS) [3,6GHz] Asusowe PCProbe2 mówi że 1,32Vcore hmmm tylko temp. mam strasznie wysokie ;-( (szlif się szykuje chyba)

Może się wymienimy :) Dzięki

 

No to gratki Panowie!!! Super wyniczek i widzę że to nie ostatnie słowo. Gdyby nie ostatni rok mgr też bym powalczył a tak trzeba siedzieć i zakuwać :mur:

Odkujesz się :wink:

Więcej FOTEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo albo wynik - wybor nalezy do Ciebie.

 

Nie pijemy jak benciach!emy, bo po spozyciu chec do benchowania dazy do zera, a chec do spozycia kolejnego bro rosnie.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo albo wynik - wybor nalezy do Ciebie.

 

Nie pijemy jak benciach!emy, bo po spozyciu chec do benchowania dazy do zera, a chec do spozycia kolejnego bro rosnie.

jo jacys dziwni jestescie, u mnie jest odwrotnie, znikaja kolejne bariery. sprzet padnie? trudno jest gwarka, cos nie pojdzie, zaczne jeszcze raz itp itd [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo jacys dziwni jestescie, u mnie jest odwrotnie, znikaja kolejne bariery. sprzet padnie? trudno jest gwarka, cos nie pojdzie, zaczne jeszcze raz itp itd [;

Dlatego Twoje C2D zostalo za Celinka tomcata w SPi16M :razz: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Twoje C2D zostalo za Celinka tomcata w SPi16M :razz: B-)

to poganiajmy sie w markach ;] ostatnio nie mam weny na benche na boxie :D zrobmy wyscigi na boxach to sie okaze co i jak :P poza tym 5ghz roznicy piechota nie chodzi brzydalu :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja na fotce powyżej .Co jest nie tak na tym zdjęciu :D

Hehe wsio wlasnie ok ;) Popatrzalem na ta fote i przypomnialem sobie jak siedzialem tak samo nad alphami do memek :D 4 godziny nad czterema ustawieniami.

 

A to foto wlasnie ukazuje ocera przy pracy ;) Mysli, rozmysla co by tu jeszcze poprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja na fotce powyżej .Co jest nie tak na tym zdjęciu :D

Nieprawda. Gemmy ma dwa i pół metra wzrostu, szeroki w barach jak stodoła i zabija pstryknięciem palców. Nie oszukacie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Gemmy ma dwa i pół metra wzrostu, szeroki w barach jak stodoła i zabija pstryknięciem palców. Nie oszukacie mnie :)

I zawsze chodzi z dwoma gotowymi do akcji minigunami oraz nożem takim jak Rambo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy OCER :P

;] jakie terminy :P

 

gratsy wyniku dla chlopakow ..

ja to juz na emeryture w PI moge isc .. ale dobrze ze ktos nam tu podbija poprzeczke w PL.

i 4ka z przodu .. miło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...cd

W miniony weekend ,po raz kolejny E6600 i tym razem NB jako główni bohaterowie zastali poczęstowani LN2

Dość konkretne schłodzenie NB(ok-70) pozwoliło na osiągnąć troszkę wyższe fsb z niskiego strapa 400

Ostatnie wyniki z placu boju

C2D E6600@1.92V

NB@2.02

DDR@2.75V

Spi1M

http://helios.et.put.poznan.pl/~gprajs/ent...2/Pi1M_10_6.PNG

Spi16M

http://helios.et.put.poznan.pl/~gprajs/ent.../Pi16M_4_47.PNG

Spi32M.Pierwsze w życiu

http://helios.et.put.poznan.pl/~gprajs/ent...Pi32M_10_26.PNG

Pifast

http://helios.et.put.poznan.pl/~gprajs/ent...pifast_20_5.PNG

Oczywiście podziękowania dla enta za wytrwałe dozowanie LN2,choć tym razem było łatwiej :wink:

No dobra dużo łatwiej :D

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podziękowania dla enta za wytrwałe dozowanie LN2,choć tym razem było łatwiej :wink:

No dobra dużo łatwiej :D

Bylo latwiej bo rybeczka psotarala sie przy swoim pol-solidzie, generalnie ten ruracz wymiata :D, ino ze rura na NB nie byla az tak fajna :wink:

 

Z mojej strony dziekowki dla Gemmiego za mozliwosc zabawy z LN2 :D, trzeba zalatwiac nowego proca, bo ten juz duzo wyzej nie poleci :D (moze ktos pozyczy? :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...