Skocz do zawartości
romek

Artykuł: Test 8 Zestawów Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak a swistaczek siedzi i... kazdy winny sie tlumaczy

 

pewnie oplacili serwer na rok...

Kolejna obraza admina i podważanie jego słów (uważanie, że kłamię) skończy się banem i zablokowaniem numeru IP wraz z wpisaniem twojego numeru na listę request. Nie potrafisz rozumieć pisanego słowa to nie ma tu dla Ciebie miejsca. Ostrzegam ostatni raz, kolejnego już nie zobaczysz!

 

Mocny w słowach jesteś dzieciaku, tylko, że nie bardzo wiesz o czym mówisz i za dużo rodzice Ci pozwalają. Uciekaj na dobranockę i do wyrka bo rano podstawówka.

 

PS. Nie lubię jak ktoś mi wmawia Swoją idiotyczną rację, twierdząc, że kłamię. Ahh dzieciaki neostrady znów grasują (nie mówię tu o ludziach młodych, którzy wiedzą jak się zachowywać bo ich szanuje!)

 

Tyle ode mnie

 

Admin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test testowi nie równy. Masz zamieszczone wszystkie wyniki, możliwości jakie dawały nam dane modele pamięci, dostarczone do testu. Nic nie zmienialiśmy, wyniki są w stu procentach prawidłowe. Wyciskaliśmy z każdych kostek max co mogliśmy, co do sposobu testów i kompetencji Marcina nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu w teście na purepc w teście podkręcania OCZ wypadł tragicznie(chodzi mi o rev2) a na fraz wręcz przeciwnie :angry: <_<

odpowiedz jest bardziej banalna, niz moze sie wydawac, wszystkie pamieci jakie mialem u siebie to sa inne komplety jak byly w frazie na testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można spodziewać sie ze ceny beda nizsze niz w stanach bo to poprostu niemozliwe - newegg.com ma podpisana wylacznosc i bierze od nich towaru w tyś. sztuk. Moge wstępnie powiedzieć że ceny nie będą wygórowane.

 

wiesz - powiem tak - jak by ceny byly TAKIE jak na newegg.com albo niewiele wyzsze, to by byla rewelacja !

na dzien dzisiejszy wydaje mi sie to jednak nierealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam wrażenie, że ten test pamięci był jakiś stronniczy: oto pamięci OCZ Platinium Edition XTC 6400 uzyskują w podkręcaniu trzeci wynik w teście 525 Mhz (1050Mhz efektywnie), a w podsumowaniu nie napisano że mają dobre OC. Natomiast takie Patriot LLK 6400 podkręcają się znacznie gorzej 490Mhz (980Mhz efektywnie), a w podsumowaniu pochwalono je za dobre OC. Przecie to jest jakiś paradoks! Kto mi to wyjaśni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga nie wiedzialem ze w Patrioty LLK pakuja teraz taki siet.

Jeżeli testowane były Patrioty z "nowej" serii, tej z EPP, to one spokojnie biegają ponad 1000MHz, ale nie lubią napięcia powyżej 2,3V. Producent gwarantuje zresztą ich pracę na 1000MHz przy timingach 5-5-5-15 i napięciu 2,3V. Sprawdziłem na swoich 2x1GB i faktycznie już przy 2,35V potrafią sprawiać psikusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli testowane były Patrioty z "nowej" serii, tej z EPP, to one spokojnie biegają ponad 1000MHz, ale nie lubią napięcia powyżej 2,3V. Producent gwarantuje zresztą ich pracę na 1000MHz przy timingach 5-5-5-15 i napięciu 2,3V. Sprawdziłem na swoich 2x1GB i faktycznie już przy 2,35V potrafią sprawiać psikusy.

nie wszystkie epp sa do kitu, pierwsze serie tez byly na d9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

a ja mam pytanie gdzie te cudowne goodramy na d9 gmh .... wlasnie mialem okazje zobaczyc co potrafi goodra z nowej dostawy i dalej tragedia

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie gdzie te cudowne goodramy na d9 gmh .... wlasnie mialem okazje zobaczyc co potrafi goodra z nowej dostawy i dalej tragedia

Ale jesteś pewien, że to D9? Ja mam przed sobą 2x1GB i 2x512MB i JAK NA MOJE OKO, bez ściągania radiatorów(dlaczego te pady to taka kleista kupa, boję się to ściągać) mają kropkę jasną i są to D9 - ale nie wiem z jakiej serii. Zobaczymy co potrafią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie epp sa do kitu, pierwsze serie tez byly na d9.

No oki, ale nie dokońca akurat o to mi chodziło. W teście pamięci wystapiły Patrioty LLK, które nie osiągnęły 1000MHz z napięciem "aż tak wysokim" jak 2,5V. Pytanie, czy na 2,3V by nie poszły ponad 1000MHz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

no wlasnie o to chodzi ze nie sa to na pewno d9 gmh....ale redakcja +romek mieli jakies tajne informacji ze beda to wplasnie microny d9. zreszta nawet takie bujdy juz sie pojawialy na allegro ze od 20 stycznia czy jakos tak te memki maja byc na micron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Goodramy DDR2 1GB (2 x 512) KIT PC2-6400 (800MHz) PRO na allegro na kościach Microna przesyłka miała pójść do mnie 19. Tak, przyszła że do teraz nie mam pamiątek :D sklep tłumaczył się tym że będą za tydzień i tak 3 razy :D Jak wczoraj dzwoniłem do nich to dowiedziałem się za pamięci właśnie schodzą z taśmy i są na pewno kościach Microna, ... tylko niestety cena się zmieniła i na dzień dzisiejszy kosztują one 520,00 zł. Wiec pewnie znowu robią na kościach Microna tylko sobie z cena polecieli w górę.

 

PS. Najwyraźniej podziękuje temu Panu bo cena kup teraz na allegro wynosiła 455 zł, czasami myślę ze ludzie sobie jaja robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym ale nie ma to sensu i nieopłacalne jest zachodu, zwłaszcza że teraz mogę kupić za tyle samo OCZ Platinum XTC które nie dosyć że maja lepsze standardowe Timingi to wypadły lepiej w tym artykule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...