Skocz do zawartości
Camis

Internet W Gts Energis Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktos z Was 6 mb multimo czy osiaga sie takie transfery ? ja mieszkam moze 800 metrow od centrali wiec powinno smigac a co do pingu w grach to chyba beda niskie przynajmniej na serwerach GameSnetu bo sa na loczach GTSa B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztandar kiedy bedziesz mial neta z GTS? Mieszkam pare km za Rzeszowem i mam jakies 3km do centrali i nie wiem jak to bedzie chodziło, bo pewnie w parametrze lini dostane "interlaced", przez co pingi sa duzo gorsze, a mi zalezy głownie na graniu dry.gif Niby kumpel, ktory mieszka 20 m odemnie ma neo 512 i pigi do onetu ma w okoliach 25 ms, ale nie wiadomo jak bedzie ze mna icon_confused2.gif

Zamówienie już złożyłem jak podepną to spinguje serwery i dam znac jak to chodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jutro już ten ostateczny dzień, w którym TPsa powinna wszystkich przełączyć,..

U mnie wciąż linia nie jest skrosowana i jakoś przestałem wierzyć, że nagle jutro ruszy.

Ciekawi mnie co będą mówić? Kolejny "ostateczny" termin? 30 marca, 15 kwietnia? Zaczynam już tracić cierpliwość :/

Swoją drogą trochę przegięcie przełączać mnie już prawie miesiąc czasu, zwłaszcza, że w mojej strefie numeracyjnej jest tylko GTS, więc raczej nie mają aż tak dużo wniosków,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też lipa umowa podpisana prawie 3tyg. temu :lol: z infolinij dowiedziałem się dzisiaj, że tpsa jeszcze nie dała żadnej odpowiedzi lol

w panelu tpsa mam dwa zlecenia do zrealizowania :lol: jedno zostało już zrealizowane drugie czeka na realizację :? najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,że pierwsze zlecenie pojawiło się po tym jak zamówiłem netie, z której zrezygnowałem po 5 dniach od podpisania umowy. drugie zlecenie pojawiło się po podpisaniu umowy z multimo :]

jak wrócę do domu dzwonię do tpsa muszę to wyjaśnic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś drgnęło. Wczoraj wieczorem skrosowali linię na 1MB. Mogę się połaczyć z GTS przy użyciu standardowego loginu, jednak nie mogę pobrać swojego loginu i hasła -coś tam, że obecny status zamówienia na to nie pozwala.

Na infolinii (dodzwaniałem się za pierwszym razem!) powiedziano, że "jeszcze TP nie przekazała łącza", mam nadzieję, że to będzie kwestia jednego, może dwóch dni roboczych,.. ale jakaś nadzieja, że w końcu będę miał net jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konca marca aktywacja 1zl.Ciekawe jak beda wygladac promocje po tym okresie....;> Ciagle sie zastanawiam czy warto juz podpisywac umowe czy jeszcze poczekac.

Bo w sumie nawet jezeli bede czekal te 3tygodnie to na tym nie ucierpie za mocno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zlozylem zamowienie przez stronke.

Moze mi ktos powiedziec jak sprawa dalej sie potoczy ?

Przyjda do mnie dokumenty czy jak ? :) I jak dlugo to trwa zanim dojda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem usługe przez neta 13.02. Dokumenty dosłali mi 16.02, cały czas jak dzwoniłem na infolinie to informowali że tpsa musi podpisac umowe w ciągu 7 dni. Wiec teoretycznie powinienem miec juz neta od GTS w 28.02. Ale potem oczywiscie cięgle problemy że tpsa ma za dużo pracy i odda łącze dopiero 15.03.

 

Połączyć mogłem się dopiero dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho jest w tym temacie. Czyli wszyscy są zadowoleni !?!

Skoro nie narzekają to pewnie tak ;)

 

Multimo mam dopiero 2 doby ale póki co wszystko ok. Byłem połączony grubo ponad 24h i nie zaobserwowałem rozłączenia, jak to było w neo. Necik jest cały czas. Mam łącze 1MB, więc download powinien wynosić 128kB/s. Za czasów neo 512, jak coś ściągałem równo trzymało 64kB/s. Tutaj prędkość dochodzi do 120kB/s nieraz się wacha ~110-120. Czyli tak jakby 10kB brakuje ale za to jak coś się ściąga mogę swobodnie przeglądać inne stronki czy też pracować zdalnie na konsoli, więc jak najbardziej pozytywnie. Reszta też tak ma ?

Pingi są praktycznie takie same jakie miałem w Neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie narzekają to pewnie tak ;)

 

Multimo mam dopiero 2 doby ale póki co wszystko ok. Byłem połączony grubo ponad 24h i nie zaobserwowałem rozłączenia, jak to było w neo. Necik jest cały czas. Mam łącze 1MB, więc download powinien wynosić 128kB/s. Za czasów neo 512, jak coś ściągałem równo trzymało 64kB/s. Tutaj prędkość dochodzi do 120kB/s nieraz się wacha ~110-120. Czyli tak jakby 10kB brakuje ale za to jak coś się ściąga mogę swobodnie przeglądać inne stronki czy też pracować zdalnie na konsoli, więc jak najbardziej pozytywnie. Reszta też tak ma ?

Pingi są praktycznie takie same jakie miałem w Neo.

zadzam sie :)

 

pingi podobnie jak neo, download do 120 kB, emule ladnie, torrent ladnie, nie rozlacza co 24h zeby ip zmienic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja cos jeszcze od siebie :D sciagam z windows update, z http://noc.gts.pl x2 i troszke na torrencie i ping ponad 200 zadko kiedy mi wskakuje :P

 

a zeby nie bylo tak rozowo - wydaje mi sie, ze lacze zapycha sie (dostaje mega-pingow) o wiele wolniej niz neo :) z ta roznica ze neo mialem 512 a tu jest 1024 takze ciezko mi obiektywnie ocenic :rolleyes:

Edytowane przez alvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stabilności, niewiem od czego ot zależy ale jakis 2 dni zaczeły dziać sie dziwne rzeczy. Problem jest konkretny bo co około 15 min musze robic reconecta bo net jakby sie zawiesza. Strony sie nie otwierają, komunikatory sie wyłaczają itp, a połaczeni jakby dalej było...

 

Wie ktoś może jak mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stabilności, niewiem od czego ot zależy ale jakis 2 dni zaczeły dziać sie dziwne rzeczy. Problem jest konkretny bo co około 15 min musze robic reconecta bo net jakby sie zawiesza. Strony sie nie otwierają, komunikatory sie wyłaczają itp, a połaczeni jakby dalej było...

 

Wie ktoś może jak mi pomóc?

Mnie ostatnio też zaczęło rozłączać, z czego wczoraj było najgorzej bo zdarzało się to nawet co 2,3 godziny. Zbytnio to mnie nie bolało bo router sam się łączył ponownie, no ale jednak. Dzwoniłem do GTS`u pytać OCB, pani powiedziała, że dostają dużo takich zgłoszeń i ich informatycy pracują nad tym. Coś się ruszyło bo dziś nie było ani jednego rozłączenia.

Musisz poczekać cierpliwie i pewnie będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyka badania ping dla 213.180.130.200:

Pakiety: Wysłane = 32031, Odebrane = 31766, Utracone = 265 (0% straty)

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

Minimum = 23 ms, Maksimum = 702 ms, Czas średni = 84

 

 

chyba nie tak najgorzej... aha - lacze troszku obciazone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

2 marca wypełniłem formularz zgłoszeniowy na ich stronie

9 marca ponownie formularz tym razem telefonicznie :mur:

16 marca przyszła umowa i tego samego dnia odesłałem :D

21 wystąpili do TPSA :unsure:

30 marca TPSA udostępniło łącza :D

jeszcze tylko kurier z paczuszką i ... :google:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...