Skocz do zawartości
kucyk

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój pierwszy kontakt z GRAW 2 (jedynka coś mi nie chciała chodzić na poprzednim sprzęcie) i szczerze mówiąc dawno się tak dobrze nie bawiłem grając :) Przeszedłem 2 pierwsze misje i jestem w Juarez. Gierka jest kozak, graficzka bardzo ładna. Gram w 1680x1050 z detalami na max i śmiga bez zająknięcia. Idę grać B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy kontakt z GRAW 2 (jedynka coś mi nie chciała chodzić na poprzednim sprzęcie) i szczerze mówiąc dawno się tak dobrze nie bawiłem grając :) Przeszedłem 2 pierwsze misje i jestem w Juarez. Gierka jest kozak, graficzka bardzo ładna. Gram w 1680x1050 z detalami na max i śmiga bez zająknięcia. Idę grać B-)

Masz full wersje? :blink: To juz mozna to kupic :blink:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

powiedzmy ze jest juz dostepna <_< w inny sposob....

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz full wersje? :blink: To juz mozna to kupic :blink:?

powiedzmy ze jest juz dostepna <_< w inny sposob....

Można kupić, podałem link na poprzedniej stronie.

Kto jest chętny na MP. Mój nick to Keymai_LCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie leży przyczyna w tym że mi drzewa gubią tekstury, jak się nie ruszam to jest ok, wystarczy że zmienię położenie drzewa a dokładnie korony mi migają gubią tekstury, na screnie widać to ale bardzo słabo. Gram na laptopie.

 

Dołączona grafika

 

sterowniki 8.204.1.0 data sterownika 10.01.2006

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniczki, spróbuj catali 7.6 , a jak nie pomoże tzn , że za duże textury są i za mało pamięci na nie ma Twój laptopik ;). Spróbuj z texturami na medium , bo nie wiem czy grzebałes w cfg i dałeś ręcznie na high.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze wciągnęła mnie ta gierka. Grałem w pierwszą część, ale nie przypadła mi jakoś do gustu. Tu co innego. Grafa całkiem znośna, ciekawe i różnorodne misje i niezły, bezstresowy interfejs sterownia. Można się fajnie zrelaksować. Dla mnie 8/10, ale ani grama więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ojejku tekstury na medium, aax8, dynamiczne oświetlenie on, cienie off, 1024x768, średnio w okolicach 20klatek, nie miałem jeszcze czasu pobawić się ustawieniami by je dopasować optymalnie, a graficznie niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ciągle po pewnym czasie gra łapie u mnie totalnego freeza, albo wywala na pulpit. Zaznaczam, że system jest w 100% stabilny - testowany i ostro grany w inne tytuły.

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra, jak na razie przeszedłem pierwszą misję, niedawno zacząłem grać. AI jest troche głupie, przeciwnicy patrzą na mnie i 0 reakcji przez 5 sekund, po czym zaczyna się ostrzał. Możliwe, że na wyższych poziomach trudności jest inaczej (gram na normal). To jest ten silnik U3? Jak dla mnie grafia może być, wykryło mi 1024/768, tekstury medium reszta max z anizo x8 i tego się trzymam. Spada czasem do 20 fps, ale to bardzo rzadko na ogół coś koło 40-45 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

Ai bylo glupie juz w jedynce. widze, ze nic sie pod tym wzgledem nie zmienilo heh. gierka na jeden raz. moze multi jest ciekawszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja na Tamie , oczyscic teren z Mercenaries potem podlozyc po srodku tamy ladunek EMP

problem ze nie mam tego ladunku , gdzie go znalezc ?? czy to jakis babol ?

 

 

Z gory dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

Misja na Tamie , oczyscic teren z Mercenaries potem podlozyc po srodku tamy ladunek EMP

problem ze nie mam tego ladunku , gdzie go znalezc ?? czy to jakis babol ?

Z gory dzieki za podpowiedz

musisz miec C4. jak nie masz to kupa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja na Tamie , oczyscic teren z Mercenaries potem podlozyc po srodku tamy ladunek EMP

problem ze nie mam tego ladunku , gdzie go znalezc ?? czy to jakis babol ?

Z gory dzieki za podpowiedz

Ja pamiętam że podszedłem do tego bunkru i albo wcisnęłem X albo sam zamontował. W każdym bądź razie nie miałem z tym problemu. Gierkę skończyłem wczoraj. Miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widac jakis babol mi wyskoczyl

podchodze widac "ghosta" ladunku C4 ktory mam podlozyc

ale nie mam opcji X aby go ulokowac :/

Bo podchodzisz za daleko, podejdz na "styk", czyli tak powiedzmy przytul sie az do celu i bedzie X :).

 

 

Co do Ghosta gra syci, ale na Normal mam problemy, bo w 3 misji (trainstation), kuzwa przeciwnicy sa wszedzie, i w jak najmniej spodziewanych miejscach. Tylko snajperzy nigdzie sie nie chowaja, siedza na dachu i widac ich jak czarno na bialym :). Ciezka gierka, wymaga techniki / myslenia / taktycznego dzialania / przwidywania / refleksu wytrenowanego w codzie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi z tym bykiem:

 

----------

Crash in application version: 30292.2658

 

Could not load geometry because IDirect3D9::CreateVertexBuffer failed.

This device does not support the queried technique.

 

Renderer: threaded

Physics : threaded

----------

 

Po pewnym czasie ciągle to łapie i zaliczam pulpit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unpack the included rar file into your Ghost Recon Advanced Warfighter 2

directory, accept to overwrite if asked.

 

1. Start game.

2. Choose Unleashed profile if it not automaticially choosen.

3. Click on Campaign

4. Pick any mission you want to play.

5. Play!

 

This will unlock all 10 missions in the campaign mode.

 

 

http://www.sendspace.com/file/0awjxr

 

http://rapidshare.com/files/42046847/graw2...ltpert.rar.html

 

Ta sytuacja o czymś świadczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

albo ta gra mi sie przejadla po czesci pierwszej, albo jest nudniejsza od poprzedniczki. nie warto bylo czekac :( AI jest tak glupie, ze dostaje palpitacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...