Skocz do zawartości
Mardok

Abit - Ab9 Quadgt

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nie jestem pewien. Wczoraj spalil mi sie Asus p5b deluxe. NIe wiem czy wlasnie nie chipset a mialem tam zamontowany wiatrak 50 mm. Smrod tylko i zal pozostal. Chyba wolalbym zamienic to co ma ta plytka oryginalnie bo to jest podobne do tego trupa co mialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby spalić chipa to trzeba się nieźle napocić , po przgrzaniu odcinany jest prąd i komp się wyłącza,musiało sie stać coś innego jak smród to pewno zwarcie gdzieś ,przejrzyj płytę gdzie jest coś okopcone-osmolone o ile jest,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie qrczaki nie ma :( Hmm a jest sens w zamian za tego Abita QuadGT kupowac Asusa P5k (tego zwyklego) na nowym chipsecie P35 ? Czy to abstrakcja ?

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrocilem ostatnio dwie rozne sztuki c2d i w zadnym przypadku nie mialem wiekszej roznicy niz 10st miedzy idle i stress :|.

Bardzo dobrze ale nie zaznaczyłeś na jakim chłodzeniu a ja wyraźnie napisałem iż na BOX'sie, dodam jeszcze iż sprawdzane było podczas raczej dużo większych temp an dworze niż ostatnio a to raczej ma znaczenie, no i na uwagę zasługuje również fakt iż pasta termoprzewodząca również BOX'sowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was, jak patrze na wasze Sigi to ponad 3.6Ghz lub wyżej a ja max 3360Mhz i nie wiem dlaczego tak słabo, a pytanko moje jest sens wgrywać do tej mobo ost bios który wyszedł , wniesione zostały jakies poprawki poważniejsze ? z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy rzeczywiscie nie da sie przy fsb np 500 zrobic 1:1 na ramkach. Czytam ten watek i to jest jakis absurd. Moje Microny nawet sie nie spoca :(

Na QuadGT 500 fsb 1:1 z ramkami to żaden problem ...

 

Kilka osób już wstawiało 1:1 520-540 ..

 

Mobo ma humory (ale które na i965 nie ma :D )

ostatnio poszło tak :

Dołączona grafika

Alphy luźne bo chiałem memki wykluczyć ... napiecia widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ale nie zaznaczyłeś na jakim chłodzeniu a ja wyraźnie napisałem iż na BOX'sie, dodam jeszcze iż sprawdzane było podczas raczej dużo większych temp an dworze niż ostatnio a to raczej ma znaczenie, no i na uwagę zasługuje również fakt iż pasta termoprzewodząca również BOX'sowa ;)

 

 

 

oki. ja walcze na wuce. nigdy boxa nie uzywalem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki waszym zdaniem jest najlepszy bios do tej mobo, dostalem ja dzis i nie wiem czy krecic na tym co mam czy zmieniac.

I jeszcze jedno, jaka waszym zdaniem jest rozsadna granica na codzien temp sekcji zasilania?

Edytowane przez Ogór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie Quada z zainstalowanym Scythe Infinity?

Mam ta sama prosbe ;) Do tego pytanko - jak wyglada sprawa z PCI Ex x1 na tej plycie ? Jest jakis bios ktory to poprawia czy taka sama masakra jak na np. ASUSie P5B Deluxe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...