Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze to nie wiem co lepsze czy te Corsairy czy kingstony 667 -

te drugie - naprawde rewelacyjnie smigaja (przynajmniej te sztuki z ktorymi mialem do czynienia)

Corsair lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem pierwszy

Wiem ale cie poprawilem o 82 gr ;) :lol2:

 

szczerze to nie wiem co lepsze czy te Corsairy czy kingstony 667 -

te drugie - naprawde rewelacyjnie smigaja (przynajmniej te sztuki z ktorymi mialem do czynienia)

j/w

 

Corsair chocby dla tego ze będzie chyba łatwiej sprzedać - firma jakoś lepiej się kojarząca, pamięć ma radiatorki no i na starcie ma CL4 a nie CL 5 :)

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze troche osob sie zaopatrzylo w te tansze ramy, fajnie jakby teraz porobily te osoby doglebniejsze testy (2,1v; 2,3v cl4;cl5), bo nadal nie wiem co brac, te corsairy jak sie znow pojawia pewnie znow bede w cenie geili ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie zakladam sie że jutro bedzie znowu 30 sztuk na magazynie po tej samej cenie bo pamieci w USA dalej leca w dól ,po przeliczeniu na zlote + prowizje wychodzi okolo 210-220zl za te corsary

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz KU#*&$@&!!!

Wczoraj zamówiłem korsarze z emarketu za 300zł a dziś 70zł taniej??!!

możesz zwrócic,masz na to 10dni

 

LUDZIE Corsarki znów dostępne brac poki są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się cena Corsairów przekłada na ich jakość? Czy to nie jest jakiś kompletny gniot wyciągnięty z najgłębszych zakamarków odbytu szatana podpisany dobrą marką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się cena Corsairów przekłada na ich jakość? Czy to nie jest jakiś kompletny gniot wyciągnięty z najgłębszych zakamarków odbytu szatana podpisany dobrą marką?

Co ty wogóle gadasz przed spadkami cen te ramy lataly po 1100zł :blink: Cosair to dobra marka i dobre OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 komplecik zamowiony, wie ktos ile u nich za pobraniem kosztuje wysylka? bo wzialem przelewem, ale przez to sie troche dluzej zejdzie z wysylka.(co ile sie updateuje ilosc dostepnych szt.)

@krzat nic gorszego sie nie dostanie bo od tego typu pamieci nie ma juz gorszych :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 komplecik zamowiony, wie ktos ile u nich za pobraniem kosztuje wysylka? bo wzialem przelewem, ale przez to sie troche dluzej zejdzie z wysylka.

 

A ile zaplaciles za wysylke? Pewnie 14zł....

 

Ja wzialem za pobraniem i 14zl wysylka - szkoda ze nie maja KN9 to byl zamowil razem z Brisbanem, byloby powyzej 500zl i wysylka za free ;)

Edytowane przez tHe mRuWa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew tez 14zl, ktos tu pisal ze daje im 2,3v na codzien nawet w gorace dni, ja juz widze jak moje d9 dzialaja na 2,2v (od kolo mc nic nie zmienialem w ustwieniach) i na poczatku blue screen pozniej zwiechy pozniej znow blue screen dalem nawet mniejsze taktowanie to samo, dopiero po zapodaniu 2v moge tu cos napisac :damage_wall: . Straszny ukrop na chacie :!: , ledwo idzie wytrzymac. Po tych resetach FF mi zwariowal i teraz sie na emarket nie moge zalogowac z tego co widze zly email przy resjestracji musialem podac i teraz nie idzie sie zalogowac i nie ma juz ich i cena do gory idzie :mur:

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew tez 14zl, ktos tu pisal ze daje im 2,3v na codzien nawet w gorace dni, ja juz widze jak moje d9 dzialaja na 2,2v (od kolo mc nic nie zmienialem w ustwieniach) i na poczatku blue screen pozniej zwiechy pozniej znow blue screen dalem nawet mniejsze taktowanie to samo, dopiero po zapodaniu 2v moge tu cos napisac :damage_wall: . Straszny ukrop na chacie :!: , ledwo idzie wytrzymac. Po tych resetach FF mi zwariowal i teraz sie na emarket nie moge zalogowac z tego co widze zly email przy resjestracji musialem podac i teraz nie idzie sie zalogowac i nie ma juz ich i cena do gory idzie :mur:

rzeczywiscie cena skoczyła aż o 7zł,mi się na szczescie udalo zamowicz 4GB tych Corsair.Jutro ide dokonac przelewu na ich konto :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

rzeczywiscie cena skoczyła aż o 7zł,mi się na szczescie udalo zamowicz 4GB tych Corsair.Jutro ide dokonac przelewu na ich konto :rolleyes:

hehehe jakis handlowiec zla cene wpisal

 

a co do jednego zamawiajacego z emarketu

 

tam nie ma roznicy czy przelew czy pobranie zawsze kasuja 14zl chyba ze powyzej 500

 

tak wiec przelew to przerost formy nad trescia

 

pozatym jak sie daje przelew to oni lubia sie opierdzielac z wysylka nie maja motywacji skoro kasa na koncie

 

zreszta Chwilowo brak.

 

 

a wracajac do memek

 

to jak czy ktos mi tu podskoczy na cl4

 

Dołączona grafika

Edytowane przez komuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

Zobacz na moja sygnature :razz:, na jakim v tyle wykreciles ? zobacz ile na cl5 max pojda.

a co to za pamiatki te twoje

 

moje zwykle xmsy 667 - chyba pokatuje je na 2.3V bo na 2.2 radiatorki ledwo letnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka taniocha że nawet ja kupiłem 2 komplety. Z tego co widzę rozeszły się w błyskawicznym tempie.

sorry że pytam ale po co ci 8GB ramu :blink:

 

Corsarki dalej lecą w dół.Wczoraj 74$ a dzis 69$.Nastepna dostawa w cenie 210zl powinna byc

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...