Skocz do zawartości
Gość Bio

Mini Bike, Pocket Bike

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem że mam lekki ciąg do mini bike'ów :] zacząłem powoli zbierać na to małe cuś i chciałbym zapytać:

1. ktoś ma coś takiego?

2. ile to pali?

3. jak się na tym jeździ?

4. w marę wytrzymałe toto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam, ale kiedyś jeździłem kolegi "ścigantem" i crossem. Cross jest fajniejszy bo ma zawieszenie ruchome a sportowy nie ma, silniki w tym i w tym takie same zapalasz jak kosiarke :), gasisz guziekiem przy kierownicy. Motorki mają hamulce tarczowe podobne do tych z rowerów... jak na takie małe coś to jeżdżą bardzo szybko. Niestety nie wiem jak z awaryjnością bo znajomy sprzedał je po paru tygodniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie opłaca się.

 

Albo trafisz na egzemplarz który Ci się rozpadnie po dwu tygodniach, albo na taki co po dwu miesiącach ;)

 

Też chciałem takie cosik kupić ale zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Też mnie ciągnie do tego. Wprawdzie bardziej mnie ciągnie do prawdziwych, ale to mogłoby dla mnie oznaczać szybką i bolesną śmierć, więc pozostaję przy tych wolniejszych.

 

Np taki bardzo mi się podoba:

http://allegro.pl/item166680963_mini_pocke...est_model_.html

 

Z tego co widzę, to są nówki, więc z całym szacunkiem dla wszystkich powyżej, ale w psucie się po 2 tygodniach czy nawet 2 miesiącach, to nie uwierzę. Szczególnie, że nie wyglądają jak produkowane u pana Zbycha w szopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... widzę ze jak uzbieram kesza to będę musiał sobie dokręcić takie cylindry na tylne koło jak w bmx'ach :] huh wheelie xD

 

 

(tak btw - szybka odpowiedź is not working u mnie - firefox 2.0.0.2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja... bo trzeba przez 5 baków dotrzeć silnik... nie jeździć full speedem... potem to już możesz zapylać...

Bak starcza na około 20km miesci sie tam jedne litr benzyny. Dynamika wydaje sie dosc duza bo jedziemy na czyms co jest bardzo nisko przy ziemi jednek starcie ze skuterem pokazało jaki to wolny pojazd. V max koło 55km/h, bardzo ciezko sie to odpala jak ktos nie ma wprawy to nawet 30 minut moze mu to zajac, hamulce sa do kitu

Ogólnie to chinski tandetny sprzet i wszystko sie sypie, nie radze tego kupowac

Jescze taki pytanie, jaki jest twoj wzrost?

Jakies pytania to smiało pytaj moj brat miał ten sprzet i kilka razy na tym jechałem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu taki filmiczek.. To byl mini bike Honda więc nie jakieś tam chińskie http://www.youtube.com/watch?v=amGNeC69Fbc WRR dym nie chciał iść ;] Zeby spalić tą laczke to trzeba troche czasu xD

Od kiedy Honda robi pocket bike? jak znam życie będzie dokładnie tak jak ze skuterami czyli silnik NA LICENCJI hondy, mowiac po naszemu - jedno wielkie, nic nie warte gowno, montowane seryjnie w chinskich wynalazkach typu Quest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ino lepsze to niż chińskie.. Wiem że miał mocnego kopa. Ale moje nogi były baaardzo blisko ziemi i troche nie pewnie na tym jechalem xD na jedno stawia też dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że mam lekki ciąg do mini bike'ów :] zacząłem powoli zbierać na to małe cuś i chciałbym zapytać:

1. ktoś ma coś takiego?

2. ile to pali?

3. jak się na tym jeździ?

4. w marę wytrzymałe toto?

 

 

 

ja mam mini bike jak pierwszy raz jechałem to sie wywaliłem:D ale jak sie nauczyłem to jechałem 50km na godz. pali to 1l na kilosa jezdzi sie na tym fajnie wytrzymały i silny mój jest po lekkim tiuningu bo se licznik dałem od ymachy:D duzy ale widać prendkośc polecam!!!!!!!!!! ja bym kupił na twoim miejscu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Trzeba było poczekać trochę. Za parę dni mienie ROK od napisania tamtego posta. Na pewno ta osoba ma dylemat od roku. Co prawda jestem za odkopywaniem starych tematów, ale z głową..... Teraz tylko pytanie czy raportować takie tematy, czy nie?

Edytowane przez KrOOliK89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce to kupic ale moi rodzice nie sa przekonani,a wiec jak ich przekonac?

z gory dzieki za odpowiedz :wink:

może zarobić?

 

wiesz ja chce mieć dom z basenem i stado panienek- jak przekonać rodziców żeby mi kupili? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce to kupic ale moi rodzice nie sa przekonani,a wiec jak ich przekonac?

z gory dzieki za odpowiedz :wink:

Napisz do BRAVO. Tam na to pytanie napewno Ci odpowiedza.

 

Pozdro

 

P.S. Jak sie odezwa, to powiedz nam co zaproponowali.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handel ludzmi u nas aktualnie jest zabroniony...

Zawsze moze zmienic miejsce zamieszkania na takie gdzie posiadanie kilku zon jest rzecza normalna ;) a z domu i basenu wcale nie trzeba tam razygnowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce to kupic ale moi rodzice nie sa przekonani,a wiec jak ich przekonac?

z gory dzieki za odpowiedz :wink:

Sposobów jest kilka:

-> siadasz w wannie z suszarką i trzymając przycisk na guziku mówisz : albo minibajk albo ja

-> pakujesz się, stajesz przy drzwiach i mówisz : albo minibajk albo ja (gorzej jak powiedzącoś w stylu klucze zostaw pod wycieraczką :lol2:)

resztę sobie wymyśl, a przy okazji przekonasz się czy jesteś kochany

 

A na poważnie - rusz dupę i do roboty, wakacje idą

 

Napisz do BRAVO. Tam na to pytanie napewno Ci odpowiedza.

Nom, Gosia Andrzejewicz :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...