Skocz do zawartości
sobih

Mobo Pod C2d

Rekomendowane odpowiedzi

czeka mnie zmiana platformy i nie wiem ile srebrnikow szykowac i na co <_< . zielony mocno jestem w c2d.

 

zakladam ze bede mogl wybrac sobie jednego z 4-5 sztuk e6600, ramki chcialbym tez kupic szybsze, latajace co najmniej 1000 na cl4.

 

zalezy mi na dobrym oc i dobrym wyposazeniu mobo, koniecznie wifi, wiecej niz 4 sata, raid itd.

 

na sli nie zalezy mi zupelnie, nie planuje w zadnym przypadku.

 

co byloby najsensowniejsze? czy pakowac sie w p5n32/striker czy cos sprawdzonego na intelu?

 

dziekuje za wszystkie opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już P5N to wersja E na NForce650i - kosztuje ~ 430 zł , FSB 500+ Mhz .

 

Co do ramu - wystarczy spokojnie DDR2 800 a nawet 667 , w grach i tak nie zauważysz różnicy , to samo w systemie .

 

A z chipsetami intela to np. Asus P5B Deluxe lub Asus P5W64 WS PRO lub Gigabyte DS3,DS4 lub DQ6 .

 

A zaoszczędzoną kasę dołożysz do czego innego.

 

Jak się pakujesz w E6600 , to warto też brać 8800GTS/GTX .

 

Do tego 2x1GB np. A-Data Vitesta .

 

 

W normalnym sklepie raczej sobie nie wybierzesz selekta E6600 - tego możesz dostać na forum ( Piter zdajsie robi selekcję ) .

 

Generalnie na zestaw z E6600 trzeba liczyć od 4 500 zł wzwyż .

 

BTW . na górze masz przyklejony post o zestawach made by sysak - looknij tam do zestawu za ~ 6 000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...