Skocz do zawartości
KAMILcom

Race '07

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę niczego ciekawego w tej grze czego nie ma w rFactorze np. Wywalanie kasy na Race 07 to sprawa bez sensowna lepiej tak jak pisze @Neo zassać moda i kupić rF. Nie powiem fajnie się śmiga ale cena do tego co nam w nim oferują w porówaniu do rF to przepaść masakryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, cena poki co jak Need for Speedy.

 

Licze na to ze pokaze za jakis czas w seri za 49,99, wtedy to lekko mozna kupic. Poki co zadowole sie wtcc na rf. Ale z tego co gralem na rf i org race 07 to wole w orginala pojezdzic niz w moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość eciepecie

jak oceniacie model jazdy, nie jest za bardzo arcade ?

jak dla mnie to jest wypasik, na 900 stopniach trzeba sie nakręcić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sa jakies turnieje lub laddery w ta gre?Takie jak np. w NFS? Mozna by stworzyc team Pure.PC czy cos..

Sprawdz tutaj :

http://www.simracing.pl/

Pewnie jak cena poleci w dol do normalnego poziomu to bedzie. Tam jak narazie szeroko pojety rFactor z modami , liga GTL itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz tutaj :

http://www.simracing.pl/

Pewnie jak cena poleci w dol do normalnego poziomu to bedzie. Tam jak narazie szeroko pojety rFactor z modami , liga GTL itd.

Na allegro można kupić za 60zł przy odbiorze osobistym. Zastanawia mnie dlaczego tak tanio, a raczej dlaczego CDP krzyczy 129zł za to ;)

Może kupię w weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będzie takiej ligii. Już kiedyś myślano o tym, ale były problemy z obsługa serwerowej wersji okienek. Nie wiem czy poprawili to w 07. Druga rzecz to fakt, że jest liga WTCC 08 właśnie na rF, więc po co robić dwa razy to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Szozi Race mial kodowane pliki i tych nie dalo sie ruszyc , dlatego tez nie bylo modow do niego. Ta nowsza wersja ponoc nie jest. Wracajac do tematu... GTR2 i FIA GT w rF tez byly... z tym , ze juz porzucono GTR2. :) Jesli spece sprawdza , ze fizyka w R07 jest lepsza od tej z rF to na bank bedzie :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena nie bardzo zacheca, dziwne te 129 zl, nawet wiekszosc hitow kosztuje po 99 zl a czy ktos patrzy w media markt czy w empiku po ile chodzi ? Poki co dobra gierka na kierownice naprawde mozna sie wkrecic, a licencja FIA jest ciekawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko zostaje przy rfactorze.. przynajmniej cena normalna... a wtcc jest jako mod... jak Szozi napisal. Po kiego diabla placic 2 razy za to samo...

Watpie by ta gierka miala lepsza charakterystyke prowadzenia autek od rfactora czy gtr2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer, gdzie? Przez allegro i odbiór osobisty czy gdzieś namierzyłeś? W Saturnie w Złotych Tarasach 119 :)

 

dobra, znalazłem dziś odbiór osobisty za 49zł i jadę po robocie.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic jakis dobry serwer gdzie jezdzi duzo osob? wyszukiwarka znajduje mi sporo ale 97% z tych serwerow jest puste.

 

edit, myslalem ze wieczorem bedzie lepiej, ale niestety tragedia - kupilem gre zeby grac online a tu nie ma zadnych serwerow.. zenada.

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic jakis dobry serwer gdzie jezdzi duzo osob? wyszukiwarka znajduje mi sporo ale 97% z tych serwerow jest puste.

 

edit, myslalem ze wieczorem bedzie lepiej, ale niestety tragedia - kupilem gre zeby grac online a tu nie ma zadnych serwerow.. zenada.

Znalazłeś jakiś serwerek? Bo też jestem zainteresowany. Może hamachi, kiedyś grałem z Miazgą i Szozim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...