Skocz do zawartości
KAMILcom

Race '07

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Hmm Simbin chyba jeszcze nie robił gier o formułach i innych "otwartych kołach"? Oby tylko było dużo wozów i tras. GTL miało ponad 90 wozów i 30 tras a RACE 1 miał 20 wozów i 10 tras. Ciekawe jak sobie poradzi konkurencja jest dość duża netKar Pro, rFactor, Drivers Republik i jeszcze kilka innych ale mniej dobrych.

 

I tak spróbuję chociażby dla tych tras usytuowanych w miastach, dla grafiki no i trzeba sprawdzić jak się Formułami będzie jeździć.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Simbin chyba jeszcze nie robił gier o formułach i innych "otwartych kołach"? Oby tylko było dużo wozów i tras. GTL miało ponad 90 wozów i 30 tras

Mylisz się, do GTL włącznie jest blisko 100 tras ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi to polityką dużych wydawcow, lekko zmodyfikowany kotlet podawany co pare miesięcy. Mogliby się lepiej za GTL2 <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> i tam wrzucić np. fury z f1 '68 plus jakieś "naleśniki" w stylu toyoty 7 i dużo torów w wariantach z przed 30-40 lat (choćby jako opcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Śmierdzi mi to polityką dużych wydawcow, lekko zmodyfikowany kotlet podawany co pare miesięcy. Mogliby się lepiej za GTL2 <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> i tam wrzucić np. fury z f1 '68 plus jakieś "naleśniki" w stylu toyoty 7 i dużo torów w wariantach z przed 30-40 lat (choćby jako opcja).

99 zł za takiego Race to przegięcie... gdyby gra kosztowała 30zł to by było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

najlepiej jak by za darmo rozdawali

taa ale śmieszne. Nie po prostu szkoda, że to bardziej przypomina dodatek do GTR2 niż pełną gre, a i tak na marginesie GTR2 kosztuje 30zł a ma wszystkiego więcej jak według Ciebie to jest ok to o nic nie pytam

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz pisałem, że lepiej jakby wydali jedną grę, a porządną, samochody od lat 50' do obecnych, od jednomiejscowych bolidów po hatchbacki. Zyskali by na tym prestiż taki jak zdobyło Gran Turismo na PS2 i mogli by odgrzewać kotleta ile tylko razy zechcą a wszyscy tylko bili by brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Już nie raz pisałem, że lepiej jakby wydali jedną grę, a porządną, samochody od lat 50' do obecnych, od jednomiejscowych bolidów po hatchbacki. Zyskali by na tym prestiż taki jak zdobyło Gran Turismo na PS2 i mogli by odgrzewać kotleta ile tylko razy zechcą a wszyscy tylko bili by brawo.

To byłoby coś. Taka TOCA czyli wiele klas pojazdów no i co najważniejsze jedna gra czyli te same servery a to oznacza więcej ludzi do grania. Po Race 07 mogli by to wszystko połączyć w jedną gre mogli by nawet dać to samo co było w GTL, GTR2, RACE i RACE 07 ja i tak bym się cieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

najlepiej jak by za darmo rozdawali

A grales w GTR2?? Kosztuje wlasnie 30 zl i bije Race...

 

 

Mi sie marza normalne wyscigi F1. Wydaje mi sie , ze daliby rade. A tego u nas praktycznie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grales w GTR2?? Kosztuje wlasnie 30 zl i bije Race...

:lol:

 

 

Mi sie marza normalne wyscigi F1. Wydaje mi sie , ze daliby rade. A tego u nas praktycznie nie ma.

masz fajne f1 '79 do rF, ostatnio pokazalo sie f1 x 2006 a takze w najblizszym czasie powinny sie pokazac kolejne 2 mody traktujace o f1.

 

 

 

Ludwiczek => czemu tak biadolisz w tematach o simach? idz do TDU, bo ma duzo samochodow, duzy obszar jazdy. jak nei rozumiesz, ze symulator ma cos symulowac to bardzo mi przykro.

 

wiesz czemu gtr2 kosztuje 29pln? bo cenega wladowala w niego SF i na legalnej PL wersji nie pojezdzisz w multi, bo nie zainstalujesz patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek => czemu tak biadolisz w tematach o simach? idz do TDU, bo ma duzo samochodow, duzy obszar jazdy. jak nei rozumiesz, ze symulator ma cos symulowac to bardzo mi przykro.

Odezwał się ten co w TDU nie gra :lol2: Wiem, że Race to zupełnie inna liga pojazdów i całkowicie inne rozgrywki niż GTR2 ale z ceną przesadzili i nie jeden recenzent nie bał się tego powiedzieć więc czemu ja nie mogę tego mówić? Bo mnie nie lubisz? Jak mnie nie lubisz to idź poczytać recenzje też tam to krytykują. Model jazdy jest świetny, samochody ładne ale trochę tego za mało a co gorsza gra nie ma kilku opcji jakie miał GTR2 :wink: Po prostu nie wiem czemu gra jest tak droga w porównaniu do GTR2 a i tłumaczenie, że patcha nie wgrasz myślisz, że dlatego tak zjechali z ceny? Oni mają na to 5 czy Ci sie wgra patch czy nie i nie jedną skopaną wersję gry sprzedają w normalnej cenie 99zł

 

Co do ceny 30zł ale Ty i tak z tego co wiem wgrałeś ENG wersję więc chyba nie masz problemu ;]

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginal mam, ale gram w EN wlasnie po to, zeby miec mozliwosc multi.

 

a w TDU jezdzilem, bo jest calkiem fajnym arcade w ktorym nie jestesmy zamknieci na torach.

 

jak chcesz miec duzo tras i wozo to kup rFactor i rfactorcentral.com ;) a co do cen to to GTR2 jest chyba od Atari a Race od Edios i to moze powodowac roznie w cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

oryginal mam, ale gram w EN wlasnie po to, zeby miec mozliwosc multi.

 

a w TDU jezdzilem, bo jest calkiem fajnym arcade w ktorym nie jestesmy zamknieci na torach.

 

jak chcesz miec duzo tras i wozo to kup rFactor i rfactorcentral.com ;) a co do cen to to GTR2 jest chyba od Atari a Race od Edios i to moze powodowac roznie w cenach.

Dzięki za zniżenie tonu wypowiedzi

 

A teraz zagadka

Race http://www.amazon.de/Race-Das-offizielle-W...7958093-2434422

 

GTR2

 

http://www.amazon.de/GTR-Fia-Racing-Game-D...7958093-2434422

 

Race EUR 16,95

GTR2 EUR 42,90

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pograłem w demko :) daje rade... SimBin się postarał... :) Może jakiś filmik zapodam, ale youtube robi sieczke z filmów więc nie ma sensu chyba :/. Fiza jest ok, jeździ się ciężej niż w ETCC na rF'ie :) Ogólnie miło jestem zaskoczony po kroku w tył jaki był dla mnie gtr2 i race :)

 

Aha chodzi wypaśnie... wydaje mi się że leeeepiej niż poprzednie simy z tej stajni. A grafika naprawdę przepiękna!! (zwłaszcza ta jedyna trasa która jest w demie!!! bije te z rF'a na kolana, modele samochodów zresztą też :)). Czekam z niecierpliwością na full...:)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.vgp.se/instructions.do

 

Trzeba mieć steama zainstalowanego i konto na nim... (nie jest wymagany css itd :) jakby ktoś nie wiedział). Klikasz w "Ladda ner" :D ściągnie Ci installer'a... Instalujesz i on automatycznie steama Ci odpali (jak miałeś odpalonego to wyskoczy okienko tylko) i wyskoczy okienko, dalej sobie poradzisz :). Zacznie Ci ściągać. Przez steama leci full łączem więc szybciutko ~400mb.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.vgp.se/instructions.do

 

Trzeba mieć steama zainstalowanego i konto na nim... (nie jest wymagany css itd :) jakby ktoś nie wiedział). Klikasz w "Ladda ner" :D ściągnie Ci installer'a... Instalujesz i on automatycznie steama Ci odpali (jak miałeś odpalonego to wyskoczy okienko tylko) i wyskoczy okienko, dalej sobie poradzisz :). Zacznie Ci ściągać. Przez steama leci full łączem więc szybciutko ~400mb.

zaczekam na wersje standalone [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro odpalę desktopa (bo na nim powinien być zainstalowany jeszcze steam) i podzielę się wrażeniami, choć jak ojejku pisze, że jest dobrze, to pewnie tak właśnie się jeździ ;) Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adamove

Pojedziłam chwilke i to jest to samo co Race tylko w nowym opakowaniu(menu), w tym demie nie sa widoczne swiatła na drodze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Dobra to kto chce mi pokazać jak się jeździ?

 

Jak dla mnie to to będzie symulator roku bo konkurencja ilością tras i wozów chyba nie podskoczy no chyba, że nowa Toca okaże się symulatorem :D

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po kilkunastu okrążeniach Leonem... faktycznie, model jazdy trafia do mnie dużo bardziej niż tez GTR2, Leon jak na fwd prowadzi się wyśmienicie, ale ... chyba nie przemawia do mnie klasa turystyczna- jeździ się jakoś tak bez wyrazu.

 

Graficznie i dźwiękowo to standard simbin, czyli dobre rzemiosło. Ogólnie, dla fanów racesimów pozycja warta przynajmniej instalacji dema (która via steam działa bajecznie prosto).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...