Skocz do zawartości
Camis

Darmowy Internet W Ramach Testów Od Tele2

Rekomendowane odpowiedzi

13. marca Tele2 rozpoczęła rekrutację chętnych do udziału w wielkim rynkowym teście usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Testerzy będą mogli przez 3 miesiące zupełnie za darmo i bez zobowiązań korzystać z szybkiego Internetu bez ograniczeń.

 

Osoby wyłonione w procesie rekrutacji otrzymają do 3-miesięcznych, zupełnie darmowych testów zestaw instalacyjny oraz szerokopasmowy dostęp do Internetu ADSL o prędkości co najmniej 1 Mb/s. W zamian Tele2 oczekuje od tych użytkowników jak najczęstszego korzystania z usługi i przekazywania firmie opinii, m.in. poprzez comiesięczne wypełnianie ankiet. Opinie testerów pozwolą Tele2 na stworzenie najlepiej dostosowanej do wymagań użytkowników usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL w Polsce.

 

Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie testu naszej oferty internetowej, gdyż chcemy, aby była ona jak najlepiej dopasowana do wymagań Polaków. Mamy również nadzieję, że dzięki testowi nasza oferta komercyjna będzie pozbawiona niedociągnięć, których nie udało się uniknąć konkurencji - powiedział Piotr Nesterowicz, dyrektor generalny Tele2 Polska.

 

Tele2 zaprasza do udziału w testach zarówno osoby, które dopiero chcą stawiać pierwsze kroki w Internecie, jak i doświadczonych użytkowników globalnej sieci. Zgłoszenia do testów odbywają się poprzez wypełnienie ankiety, zamieszczonej na stronach http://www.tele2.pl/test.

 

Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL w Tele2 jest posiadanie linii telefonicznej w Telekomunikacji Polskiej. (WitekT)

 

źródło: Tele2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze, że potrzebny jest linia telefoniczna w TP :

 

Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty szerokopasmowego dostępu do Internetu ADSL w Tele2 jest posiadanie linii telefonicznej w Telekomunikacji Polskiej. (WitekT)

A więc raczej trzeba :mad: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam, ma ktoś już neta z Tele2 ?

Ja po wypełnieniu formularza dostałem na meila info że do 10 dni zadzwonią do właściciela lini (mojego ojca) z informacją o statusie zgłoszenia.

Okazało się że dzwonili, ale ani ojca ani mnie nie było :mur: (obaj w pracy), telefon odebrała matka i Pani z tele2 zapytała się kiedy może zastać go w domu żeby jeszcze raz zadzownić, matka podała godzinę ale do tej pory cisza ze strony Tele2, a to było w tamtym tygodniu. Chyba już po ptokach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie to, jednak szybko entuzjazm opadł kiedy okazało się że, musiałbym zerwać umowę na Neostrade :/

 

Tele2 nie będzie sie po cichu dogadywać. Albo rezygnujesz z obecnego operatora albo tester z ciebie żaden.

 

Tak więc opcja tylko dla misiaczków z umowami na czas nieokreślony.

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie to, jednak szybko entuzjazm opadł kiedy okazało się że, musiałbym zerwać umowę na Neostrade :/

 

Tele2 nie będzie sie po cichu dogadywać. Albo rezygnujesz z obecnego operatora albo tester z ciebie żaden.

 

Tak więc opcja tylko dla misiaczków z umowami na czas nieokreślony.

To co ty myslales ze bedziesz mial razem Neo i Tele2 ? :lol: Przeciesz to oczywiste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oto mi chodziło przecież.

 

Trochę poniosła mnie fantazja i myślałem że, skoro Tele2 i TPSA tak bardzo są ze sobą powiązane że, dogadają się w stylu:

 

T2: halo halo, postanowiliśmy takiemu i takiemu delikwentowi udostępnić nasze łącze w ramach testów. jako iż znamy się tyle lat, czy moglibyście mu wstrzymać usługę Neostrady na 3 miechy ?

TP: tylko ponosicie koszty misiaczki

T2: sie wie.

 

No ale chyba za dużo fantasy się naoglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /export/home/www.tele2.pl/cms/config.php o

a już chciałem ankiete wypełniać :) neta mam od osiedlowego providera (LAN), neostrady nie posiadam (na szczęście?), telefon stacjonarny z TP mam - choć nie wiem po co ;) - tester ze mnie byłby idealny - 2 kompy - przynajmniej jeden jest online przez dużą część dnia :) Tele2 nie wie co traci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! do mnie dzwonili przed chwilą. w ciągu 10 dni maja przyslac zestaw instalacyjny. Wiecie w ogóle na jakiej zasadzie to ma byc? ten modem musi być podlaczony pod gniazdo od telefonu? mozecie napisac cos wiecej na ten temat jak wiecie? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do mnie też dzwonili :) Testy mają trwać do 30 lipca :) Modem w ciągu 10 dni mają wysłać :)

W ciagu 10dni przysylaja umowe. Modem dopiero po jej odeslaniu. Przynajmniej ja tak zrozumialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jest coś nowego.

 

właśnie mi kurier przyszedł z umową do podpisania i listem od tele2.

jeszcze będzie trzeba poczekać bo jak piszą: 'usługa zostanie aktywowana w ciągu 3-4 tygodniu' w tym czasie mają jeszcze dostarczyć zestaw instalacyjny.

modem to będzie speedtouch 536, z tego co znalazłem w necie ma usb i ethernet więc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze wpierw dostaniemy umowy, a potem dopiero modem.

Do mnie kurirer ma wpasc dzis bo wczoraj sie nie wyrobił.

Czas oczekiwania 3-4 tygodnie nie brzmi ciekawie, bo ciekawe ile zostanie mi tego realnego testowania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...