Skocz do zawartości
sylwia

Jaki Kurs C++ On-line?

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczelam w wakacje uczyc sie programowania, wtedy byl w internecie swietny kurs C++ , pozniej z braku czasu porzucilam to..teraz chcialabym powrocic na nowo do C++ [ale wciaz jestem na podstawach :P] Nie mam piniedzy na kupowanie ksiazek..Jaki kurs on-line polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doskonale wiem jak obslugiwac google.. pytalam ktory z dostepnych polecacie, jest wg Was najlepszy, najwiecej mi da

Thinking in C++ będzie ok.

Można sobie ściągnąć całą książkę za darmo w formie HTML - autor sam ją udostępnił

lub w fromie PDFa.

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby to powiedzieć - uczę sie z Symfonii i książka nawet sympatyczna...

 

... tylko brakuje mi jednego - ćwiczeń. Znacie jakieś strony/książki z ćwiczeniami które "praktycznie" by mnie czegoś nauczyły (bo w tej chwili jest tak że siedzie kilkanaście minut żeby zrozumieć krok po kroku niektóre funkcje podane w symfonii, a i tak nie jestem w stanie zastosować praktycznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla kogo ? :|

Thinkingi jakie czytałem to C++ i Java i obie były kiepskie zwłaszcza Java to na prawdę już było przegięcie. Koleś Bruce powinien już skończyć z pisaniem i zająć się czym innym.

 

Nie lubię C++ ale porównanie wiedzy zawartej w symfonii a thinkingu jest jak 10 do 6.5 do tego o wiele lepiej i przystępniej wytłumaczonej.

 

Polecanie tej książki początkującym jest chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tylko brakuje mi jednego - ćwiczeń. Znacie jakieś strony/książki z ćwiczeniami które "praktycznie" by

Np. takie :

Poligon

przy okazji udoskonalisz naturalną zdolność czytania ze zrozumieniem ;)

Albo takie :

Majówka

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...