Skocz do zawartości
Gość kamil2201

Tanie Nie Znaczy Złe? Wc Za 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

Hmm.. Postanowiłem załozyć WC teraz już troche poczytałem o tym i mam zamiar nabyć

pompka 1000l/h + rez od mechika za 50zł

gpu? Chyba abadon pro max 80zł używke.. Kto ma do sprzedania?

Weże

Chłodnica od Lanca 4x80nm 5v 30zł

I to chyab wszystko.. To ma być tylko 1blok na 73gt bo po vmodach się grzeje ostro.

Jaki bloczek na gpu polecacie? i czy ktoś ma do sprzedania cos ciekawego? pozdrawiam

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Wez siakiegoś Abadona, Frosta albo X2L. Czasem naprawde można bardzo tanio go kupic ;) Ja ostatnio wyhaczyłem za 60 (dzieki Poca :D ) Co do chłodnicy to hmm.. radze dobrze przetrzepać aledrogo a napewno znajdziesz coś dla siebie [;

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez siakiegoś Abadona, Frosta albo X2L. Czasem naprawde można bardzo tanio go kupic ;) Ja ostatnio wyhaczyłem za 60 (dzieki Poca :D ) Co do chłodnicy to hmm.. radze dobrze przetrzepać aledrogo a napewno znajdziesz coś dla siebie [;

1 blok juz to widze :) za rok beda 3 blok i i markowa chlodnica :Pi markowa pompka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Pompka Maxi-Jet MJ1000 1000l\h 48zł + rez

Chłodnica od Lanca 4x80nm 5v 30zł

Weze 2.5zł metr

Gpu abadon? Ale od kogo? || Frost 2 gpu rev1? za 68zl dobre to?

 

Taki zestaw będzie dobry? i na jakie grafy pasuje abadon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko kupię jakiś blok na nową grafę, to będę miał Abadona Pro do opchnięcia. Trudno jednak dokładnie oszacować, kiedy to będzie.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abadona kup na allegro i to max za 60zł. 80 to imo duzy, przy cenach jakie osiaga na allegro.

Na cpu najtaniej bedzie frost2, taki na allegro to nawet ponizej 40zł sie kupi, tanie sa tez x2p (50) ew jakies starsze konstrukcje typu uriel czy inne 3 kroccowe.

W tanim wc bralbym tylko i wylacznie aquaela650 i zrobil inline. Pompke masz nowa za 35zł ma bardzo dobre opinie (tzn niezawodna i cicha). Spokojnie pociagnie 3 bloki i chlodnice. Nie ma sensu sie bawic w jakies nic nie znaczace parametry przeplywu (wiecej bys zyskal kupujac paste clp, albo wieksza chlodnice czy nawet lepsze bloki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Pompke mam razem z rezem więc 50zł to nie dużo... Jak padnie to kupie to co napisałeś.. Właśnie szukam abadona i 2 userów ppc ma je ;] Myśle że max to 65zł no może 70zł ;] Co z pompką to mam chłodniczke dość wydajną taką jak kadet\lada a potem sobie dołoże jeszcze jeden.. W następnym REV będzie bloczek na cpu i pompka inline. Rozstaw to około 7\7.5cm. pozdrawiam

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Sorry za post pod postem ale trafiła się okazyjka :

Innovatek Graph-O-Matic Rev 3.0 VGA, pochyłe króćce (nieb.) Nowka 189zł a moge mnieć za 90zł. Warto?

Abadon od racucha za 70zł gratis przesyłka opłca się? prosze o szybkie odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale trafiła się okazyjka :

Innovatek Graph-O-Matic Rev 3.0 VGA, pochyłe króćce (nieb.) Nowka 189zł a moge mnieć za 90zł. Warto?

Abadon od racucha za 70zł gratis przesyłka opłca się? prosze o szybkie odp

No ja będę miał od Wodnika[big tnx :D ] Abadona gpu pro za 60 z przesyłka wiec tak średnio sie opłaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja będę miał od Wodnika[big tnx :D ] Abadona gpu pro za 60 z przesyłka wiec tak średnio sie opłaca...

A Wodnik załatwia od Maniakalnego :wink:

Kamil zapomniał napisać, że ten Abadon od Racucha ma jeszcze gwarę, papiery itd ;]

Co do Abadona, to bez problemu wchodzi na 7300 GT ;)

 

[Małe OT]

 

@Pietach

Po ile orientacyjnie będą sztormy na GPU ? ;]

 

[/OT]

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Tak i bloczek będzie miał zapinke na na Ati\GF i spód ładny.. i jest to ver pr0 a nie lite.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ale razem z pożądną polerką.. Dobre i te 2* stopnień do stopnia i bedzie na minusie loool :E Ej abadon za 70zł gratis przesyłka to dobra cena? komplet zapinek na ati GF sróbek itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Drogo... Nawet jak masz przesylke za darmo to i tak za dużo.. :blink: Dzisiaj "sprzedalem" abadona za 60zl z przesylka ;) Cena dość taka..

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Mo ale ja mam gware faktuty etc i wszystko kompletne z tego co wiem to nie miałeś śrubki czy czegoś tam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Czytaj ze zrozumieniem :wink: Nie miałem jednej spreżynki co nie stanowiło dla mnie żadnego problemu :D Zakupiłem u misia nowy komplet śrubek :P

A bloczek który sprzedałem jest nieuzywany, kompletny i nowiuśki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Imho 10zł w te czy we te to nie robi większej różnicy.. Lecz pozostaje niedosyt że się przepłaciło..Myśle że w sobote odpale cały układ WC. To dam znać jak to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

No to czekamy na fotki :D Ja tez na dniach zapodam swoje. Narazie to stoje w miejscu i nie moge nic robić gdyż czekam na jedna ważną czesc do wc.. Tak tak.. Poczta Polska znowu daje du*** :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ale nie spodziewajcie się nie wiadomo czego.. To ma być tylko wydajne i ciche bo z ładnościa to chyba nie wypali.. Ale postraram się odpicować to co mam. Mój cel to na 73gt na dość mocnym V 1.65v mnieć max 50* w sressie. Może się uda. A i mam pytanie czy druga nagrzewniczka dużo da mi na temp? Czy jednak wartio pozostać przy jednej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...