Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, dzisiaj zakupiłem dysk WD WD2500KS 250GB sATA II 16MB w Proline, po podłączeniu go (mam podłączony Segate 40GB ATA) wyskoczył dymek w windowsie z komunikatem "znaleziono nowy sprzęt ble, ble", ale po wejściu w mój komputer dysku nie ma :blink: ? Co robić? Czy dysk ATA z dyskiem SATA mogą razem współpracować? System: Winda XP Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, dzisiaj zakupiłem dysk WD WD2500KS 250GB sATA II 16MB w Proline, po podłączeniu go (mam podłączony Segate 40GB ATA) wyskoczył dymek w windowsie z komunikatem "znaleziono nowy sprzęt ble, ble", ale po wejściu w mój komputer dysku nie ma :blink: ? Co robić? Czy dysk ATA z dyskiem SATA mogą razem współpracować? System: Winda XP Pro

Panel sterowania->narzedzia zaawans.->zarzadzanie komp.->zarzadzanie dyskami - najpierw nalezy dysk zainicjowac a nastepnie zalozyc partycje i sformatowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję się do powyższych porad, ale nie skutkują! W tej chwili dysk jest jak nowy (bez formata i partycji) w jaki sposób mam go zainicjować? Gdzie i co ustawić? Proszę o dokładny opis bo się na tym nie znam! :mur:

Czlowieku!! SLEPY JESTES? czytales mojego posta, masz tam DOKLADNIE OPISANE JAK ZAINICJOWAC DYSK!! :mur:

BTW. w zarzadzaniu dyskami bedziesz mial

dysk 0 (podstawowy) - i tu literki/partycje glownego dysku

dysk 1(nie zainicjowany) - to ten nowy dysk, powinno pisac dokladnie tak - NIE ZAINICJOWANY -klikasz PPM i dajesz -ZAINICJUJ I PO TYM ZAKLADASZ PARTYCJE- rany ludzie CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM!! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...