Skocz do zawartości
Xtreme Addict

542,2 Mhz Cl3-3-3-8 @ 2,92v

Rekomendowane odpowiedzi

Naucz się interpretować tekst, z tego co mi wiadomo ja się nie tłumaczę bo nie mam z czego (to nie mój wynik, nie moje memki więc ocb?). Tylko stwierdzam fakt.

ale wczesniej jak to dziecko sie pysznilo fakowatym wynikiem, to jak go zachwalales ze jest z twojej redakcji i tylko wy tak mozecie :] teraz sie go wypierdasz, normalnie jak Judasz :blink: grrryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac jaki jest ten twoj profesjonalizm :damage_wall:

@ rybuś

 

Załatw mi stabilniejszy bios do Asusa (chyba nie powiesz mi, że konstrukcja na której obecnie kręcę jest w 100% dopracowana, dojrzała stabilna itd.). Program a'la clockgen nie działa z tą płytą, ani SETFSB, CLOCKGEN, SYSTOOL etc. Jedynie dysponuję upośledzonym AIBOOSTER, który zamiast podkręcać, mąci ustawienia w biosie :mur:

 

Nazwiesz to dojrzałą konstrukcją na miarę DFI Ultra-D NF4?

 

Jak taki mądry jesteś w tym momencie, to pokaż lepszy wynik.

 

Gdybyś przeczytał ten topic dokładnie, wiedziałbyś, że Sajrus nawiązywał do wyniku pierwszego, który jest notabene autentyczny i jest rekordem świata :mur:

 

@ do wszystkich na PUREPC

 

Przyznaję, że popełniłem błąd. Nie powinienem żartować w tym przypadku. Zbyt poważny temat. Ale niech ktoś się przyzna - czy ktoś coś podejrzewał, że to BUG zanim to napisałem? Przecież nie ukrywałem tego i sam przyznałem, że to jest BUG. Szczerze to nawet mnie rozbawiło, że nikt mnie wcześniej nie oskarżył, że to "memset" bądź "paint" itp. Wynik na tle światowym był niewiarygodny :lol: Proszę już - nie wałkujmy tego. Stało się - sam się przyznałem (nie ukrywałem tego ani nie brnąłem w to dalej). Pokazałem bardzo ciekawy wynik (notabene WR) i skupmy się na nim. Jutro będzie lepiej. Obiecuję, że już nie zrobię na ekstremalnym żadnego żartu :oops: :wink:

 

 

W ramach rekompensaty, co powiecie na akcje 4x1 GB GKX @ 2,9 - 3,1v B-)

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ rybuś

 

Załatw mi stabilniejszy bios do Asusa (chyba nie powiesz mi, że konstrukcja na której obecnie kręcę jest w 100% dopracowana, dojrzała stabilna itd.). Program a'la clockgen nie działa z tą płytą, ani SETFSB, CLOCKGEN, SYSTOOL etc. Jedynie dysponuję upośledzonym AIBOOSTER, który zamiast podkręcać, mąci ustawienia w biosie :mur:

 

Nazwiesz to dojrzałą konstrukcją na miarę DFI Ultra-D NF4?

 

Jak taki mądry jesteś w tym momencie, to pokaż lepszy wynik.

 

Gdybyś przeczytał ten topic dokładnie, wiedziałbyś, że Sajrus nawiązywał do wyniku pierwszego, który jest notabene autentyczny i jest rekordem świata :mur:

 

@ do wszystkich na PUREPC

 

Przyznaję, że popełniłem błąd. Nie powinienem żartować w tym przypadku. Zbyt poważny temat. Ale niech ktoś się przyzna - czy ktoś coś podejrzewał, że to BUG zanim to napisałem? Przecież nie ukrywałem tego i sam przyznałem, że to jest BUG. Szczerze to nawet mnie rozbawiło, że nikt mnie wcześniej nie oskarżył, że to "memset" bądź "paint" itp. Wynik na tle światowym był niewiarygodny :lol: Proszę już - nie wałkujmy tego. Stało się - sam się przyznałem (nie ukrywałem tego ani nie brnąłem w to dalej). Pokazałem bardzo ciekawy wynik (notabene WR) i skupmy się na nim. Jutro będzie lepiej. Obiecuję, że już nie zrobię na ekstremalnym żadnego żartu :oops: :wink:

W ramach rekompensaty, co powiecie na akcje 4x1 GB GKX @ 2,9 - 3,1v B-)

 

1. clockgen dziala, naucz sie korzystac chociaz z google

2. ty i sajrus jestescie siebie warci tak samo jak ten fake

3. zycze tobie zebys uwalil 4 kostki naraz, do tego jeszcze mobo

4. plyta nie jest doskonala, dfi nf4 tez nie jest, nie ma plyty doskonalej, zreszta nie ma nic doskonalego na tym swiecie, ale co ty mozesz wiedziec o tym w takim wieku :]

5. mam testy na 585MHz ale tylko 4-3-3-x, i tylko 2.4V co jest ludzkim napieciem.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wczesniej jak to dziecko sie pysznilo fakowatym wynikiem, to jak go zachwalales ze jest z twojej redakcji i tylko wy tak mozecie :] teraz sie go wypierdasz, normalnie jak Judasz :blink: grrryyy

Zapraszam do ponownego przeczytania tematu, napisałem to odnośnie wyniku 542,2 Mhz, kolejna sprawa wypieram się a to jakaś ciekawostka przyrodnicza normalnie odpisałem na post kretf odnośnie tłumaczenia, z mojej strony nie było żadnego tłumaczenia jak to stwierdził kretf że się tłumaczę, pewnie zaraz usłyszę kolejną nowość oj panowie, wyluzujcie już bo niedługo zaczniecie do siebie strzelać bo Michał powiedział że ma o 18mhz wynik wyższy niż uzyskał boże. Powiedzieliście co chcieliście zapewne do Michała już to dotarło i żarcików sobie więcej robić nie będzie.

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przeczytania ponownie tematu, napisałem to odnośnie wyniku 542,2 Mhz,

Hmm... dziwne - XA miał 2 fajen wyniki a ty gratulowałeś mu tylko za jeden? :lol:

 

kolejna sprawa wypieram się a to jakaś ciekawostka przyrodnicza normalnie odpisałem na post kretf odnośnie tłumaczenia, z mojej strony nie było żadnego tłumaczenia jak to stwierdził kretf że się tłumaczę

Nie rozumiem co tam jest napisane :lol:

tłumaczyłeś się za XA, czyli w jego obronie.

 

Nie mam już nic więcej do powiedzenia (chyba, że dalej będziecie się kłócić :D )

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryba

 

Czuję nienawiść w twoim głosie, ale pewnie przez zazdrość. Ale zrobię Ci na złość i nic nie uwalę :lol2: Po pierwsze co ma do tego mój wiek? :huh: Nie znasz mnie, więc nie wiesz jaki jestem :lol2: Po drugie, jest różnica między BUGIEM a FAKIEM, pierwsze to błąd, drugie to np. retusz fotek etc. W moim przypadku to był BUG. I długo się z tym nie kryłem i pewnie dopóki ktoś by na XS nie zajrzał, to by większość myślała, że 550 MHz 3-3-3-8 MHz jest prawdziwe :lol2: Tzn. wynik jest prawdziwy, mogę nawet zrobić film, bootuję kompa na CL4, otwieram memset ustawiam CL3 (cpu-z mi tak pokazuje) i puszczam SPI. To nie jest fake pod tym względem - cpu-z reportuje to jako CL3, wydajność jest prawie identyczna :lol: Wszystko pięknie validatuje i jest luksik :rolleyes: a jednak to jest nieprawdziwe :wink: bo CL3 =/ CL3...

 

A tak przy okazji to dla wszystkich był dobry test - nie wierzcie w to co programy pokazują :wink: a przede wszystkim każdy niewiarygodny wynik (bo ten taki był) należy sprawdzać a nie od razu mówić oh ahh... :mur:

 

@ kretf

 

Teraz stanę w obronie Sajrusa - on mi gratulował prawdziwego wyniku, bo gdy się wypowiadał na forum tylko taki był :wink: można to zresztą sprawdzić na pierwszej stronie...

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. clockgen dziala, naucz sie kozystac chociaz z google

2. ty i sajrus jestescie siebie warci tak samo jak ten fake

3. zycze tobie zebys uwalil 4 kostki naraz, do tego jeszcze mobo

4. plyta nie jest doskonala, dfi nf4 tez nie jest, nie ma plyty doskonalej, zreszta nie ma nic doskonalego na tym swiecie, ale co ty mozesz wiedziec o tym w takim wieku :]

5. mam testy na 585MHz ale tylko 4-3-3-x, i tylko 2.4V co jest ludzkim napieciem.

@ lepiej swoja ortografie :lol2:

 

Dajcie juz spokoj, zachowujecie sie jak panienki, ktore sie obrazily, bo XA chcial pokazac blad programu, moze zle, ze nie napisal tego od razu, tylko po jakims czasie, ale bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwne - XA miał 2 fajen wyniki a ty gratulowałeś mu tylko za jeden? :lol:

 

Zadam ci proste pytanie, czytanie ze zrozumieniem boli?

 

Mój post odnośnie gratulacji godzina 19.32, drugi wynik Michała godzina 20.32 (tak miałem sen proroczy i dwóch wyników mu gratulowałem chociaż że drugiego jeszcze nie było :lol2: ). Oj tak udowodniłem że w twoim przypadku czytanie ze zrozumieniem boli :mur:

 

ryba tak się na XA uwziąłeś (bo co ma lepszy wynik od ciebie?). Tak tak przecież Ty kochasz cyferki albo Ty albo nikt i kolejna ściana :mur:

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kretf

 

Teraz stanę w obronie Sajrusa - on mi gratulował prawdziwego wyniku, bo gdy się wypowiadał na forum tylko taki był :wink: można to zresztą sprawdzić na pierwszej stronie...

Nie wydaje mi się. EDIT: skoro te godziny ktore podal sajrus sa prawdziwe, to tego zdania nie bylo. Mogłem po prostu nie pamietac co i kiedy sie pojawilo;)

 

btw: piszcie kret, bo widze ze wam sie jezyki placza od wymawiania koncowki fr

:lol2:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. EDIT: skoro te godziny ktore podal sajrus sa prawdziwe, to tego zdania nie bylo. Mogłem po prostu nie pamietac co i kiedy sie pojawilo;)

Jeżeli nie wierzysz, proszę przekonaj się sam. Wejdź na pierwszą stronę tematu i szukaj mojego posta i posta XA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...