Skocz do zawartości
Xtreme Addict

542,2 Mhz Cl3-3-3-8 @ 2,92v

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie :wink: Trochę humoru nie zaszkodzi :razz: Po prostu - zbyt piękne by było prawdziwe... 550 MHz... :sad:

 

Typowy błąd memseta -> mogę dać screena 550 MHz CL1 :D Po prostu nie mogłem się powstrzymać... mam nadzieję, że wybaczycie mi drodzy koledzy niewinny żarcik :wink:

 

A teraz by nie było niedomówień :D

 

542,2 MHz -> Boot @ CL3 - WR (o stabilności się nie wypowiem :lol: )

 

Specjalnie dla Madnessa fotki teamów (same zdjęcia kości zrobię, gdy przestanę benchować, czyli za ok. 1h).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi nie uwierzyliście? :lol:

hmmm, to miało być zabawne?

 

Kij z tym ze robisz idiote z siebie, ale takie osoby tworzą obraz polaków jako oszustów :/ chcesz popularności na XS? takiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, to miało być zabawne?

 

Kij z tym ze robisz idiote z siebie, ale takie osoby tworzą obraz polaków jako oszustów :/ chcesz popularności na XS? takiej?

pkotlowski juz sie przejechal - jeszcze jednego nam brakowalo :/

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...887#post2089887

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chcesz należeć do PPC Faker Team?

:lol:

 

Niestety tak się kończą głupie żarty... inaczej by było jakbyś od razu zaznaczył o co biega, a ładowanie się ze screenami na XS -> dla mnie głupota, bo to świadczy nie tylko o Tobie, ale także o nas... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRoblem w tym, że nieraz konsekwencje takiego czynu są... troszkę niewspółmierne do tej 'zabawy'.

Przedewszystkim XA naraziłeś na wiarygodność nie tylko swoje testy, ale też np ryby i moje. Polskich testów pamięci jest niewiele i to jest trudne zadanie. Teraz po prostu dowaliłeś i to ostro - wystarczy przeczytać komentarze na XS - mówią same za siebie...

 

Co do Faker Teamu - do niego należą trzy osoby i nie sądzę, zeby kiedykolwiek należało więcej. Mam rację mój imienniku? :P :)

 

Z mojej strony narazie EOT i choć masz tego WR na CiPiU-Zecie to...(i w tym miejscu :huh: :blink: :? :-| <_< :mellow: :unsure: i takie długie ehhhhh)

 

EDIT:

Co tu dużo mówić chłopak z TechWorks.pl a my potrafimy, gratulacje a kiedy arcik tych rarytasów? :-P

Właściciel serwisu nie wie kied test? :lol:

Tak samo jak podoba się/nie podba głosy wśród jednej redakcji na 'obcym' forum. Kurde WTF? :lol:

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać... ehh, jak zawsze uważałem XA za specjaliste w swojej dziedzinie tak teraz jedyne co się należy moim zdaniem to kilka dni zwolnienia z używania forum. tak się nie robi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee...taka osoba i takie wały? Xtreme masz jakieś kompleksy? :damage_wall: głupota ludzka nie ma granic :damage_wall: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pamięc nie myli to chyba jest o rok odemnie starszy, czyli proste działnie matematyczne 16+1 <_< więc w sumie nic dziwnego :wink:

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pamięc nie myli to chyba jest o rok odemnie starszy, czyli proste działnie matematyczne 16+1 <_< więc w sumie nic dziwnego :wink:

a myslalem ze teraz bedzie mial 16 ;) niemniej jednak w takim wieku zachowanie jak gimnazjalista, normalnie brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze teraz bedzie mial 16 ;) niemniej jednak w takim wieku zachowanie jak gimnazjalista, normalnie brawo!

Przemilcze :-P , wydaje mi sie jednak że to przez kompleksy :wink: ale dobra, nie ważne, preferuje zamknaśc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Jedna z ostatnich akcji - miało być superpi16M @ 500 3-3-3-8 (cas3 @ boot) 3,08 - 3,15v... :mur:

 

Niestety jedna kość padła :(

 

Ludzie jakie wały...

 

542,2 MHz - obecny WR jest mój :?

550 MHz Superpi32M - użyłem błędu programu... przy okazji zabawy czy na nforce 680i jest taki sam syndrom Memsetu co na P965 (baa jest nawet większy) wartość trochę nierealna. Napisałem sam z siebie, że to był żart :wink: (a było inaczej?) Szczerze, to myślałem, że się szybciej skapniecie...

 

W ogóle wyniki są słabe - po pierwsze niedopracowany bios, po drugie nie ma żadnego oprogramowania do kręcenia pod windowsem i mobas kapryśny.

 

A i proszę nie mieszać w to mojego wieku i techworks.

 

I do wszystkich "krzykaczy", fakt popełniłem błąd, że w moim topicu, w którym pobiłem WR, dodatkowo "okrutnie" zażartowałem sobie, ale jednak myślałem, że weźmiecie to pół żartem, pół serio... ale przynajmniej pobiłem WR w tym wypadku B-)

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :damage_wall:

 

 

 

Czekam na wypowiedź loloferarri :mad:

 

@XA z bemowa :)

 

gdyby nie ten fake to bym się bardzo ucieszył

Edytowane przez Szuwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol przeżywacie te 18,2 mhz ostro, panowie byście sobie dziewczynkę znaleźli i nią zaczęli się podniecać a nie liczbami :P :D

 

Michał po prostu lubi żartować i po załadowaniu screena z taktowaniem 550 Mhz natychmiast napisał że żartował i nic nie ukrywał!! Może i źle zrobił ale liczy się że prawdę powiedział i nie ciągnął tematu dalej, bo pewnie znając życie jakby nie powiedział że to fake to nikt z was by do tego nie doszedł.

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wyniki są słabe - po pierwsze niedopracowany bios, po drugie nie ma żadnego oprogramowania do kręcenia pod windowsem i mobas kapryśny.

 

widac jaki jest ten twoj profesjonalizm :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Tak to mogę skomentować . Głupszego tłumaczenia jeszcze nie słyszałem :lol:

Naucz się interpretować tekst, z tego co mi wiadomo ja się nie tłumaczę bo nie mam z czego (to nie mój wynik, nie moje memki więc ocb?). Tylko stwierdzam fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...