Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

A jakiegos przed targowego spotkania nie robimy? myslalem ze moze walniemy sobie cos wczesniej dla integracji(ludzie z Wroc), ale jesli mamy to robic tylko w czsasie targów, to nie wiem czy ja sie na to załapie.

Ten spór może rozstrzygnąć tylko sąd Boży ;)

 

A co do imprezki, to hmmm.... Można by pomyśleć na małym bro przed targami oraz nad organizacją konkretnej imprezki forumowej :)

Chlopaki macie zdrowie pic tak od rana :D

To jakaś prowokacja ! Proszę nie wieżyc w te oszczerstwa ! Kotlet był jak najbardziej mój ! :lol2:

aha <_< , a ja Cie jeszcze do kolejki wpuszczalem jak dobrze pamietam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki macie zdrowie pic tak od rana :D

jedno piwko nawet od rana jeszcze nikumu nie zaszkodzilo :D takie symboliczne imo na rozruszanie a nie jakies wielkie picie

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki macie zdrowie pic tak od rana :D

 

aha <_< , a ja Cie jeszcze do kolejki wpuszczalem jak dobrze pamietam :D

Coś czuję ze tego biednego jednego kotleta bodajże za 4zł z hakiem (o ile dobrze pamiętam) będziesz mi wypominał do końca życia tak wiec aby sie odwdzięczyć obiecuje przywieść ci do Wrocławia kotleta zastępczego w celu uregulowania zaistniałej sytuacji :D Jednocześnie muszę zaznaczyć iż będzie to wersja Home-Made mojej produkcja a kiepski ze mnie kucharz :P Tak wiec po dostaniu kotleta reklamacji nie uznajemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ze tego biednego jednego kotleta bodajże za 4zł z hakiem (o ile dobrze pamiętam) będziesz mi wypominał do końca życia tak wiec aby sie odwdzięczyć obiecuje przywieść ci do Wrocławia kotleta zastępczego w celu uregulowania zaistniałej sytuacji :D Jednocześnie muszę zaznaczyć iż będzie to wersja Home-Made mojej produkcja a kiepski ze mnie kucharz :P Tak wiec po dostaniu kotleta reklamacji nie uznajemy ;)

Mardok widze ze przechodzimy na ton oficjalny :razz: , otoz przypominam Ci ze sytuacja jaka zaistniala wygladala nastepujaco: po zakupie kotletow mielonych przez wszystkich uczestnikow wycieczki do baru mlecznego, podeszlismy z karnetami do stanowiska gdzie owe kotlety mialy byc nam wydane, zdaje sie ze ja piastowalem zaszczytne ostatnie miejsce w owej kolejce, po czym Ty po powrocie z WC stanales przede mna (a ja glupi sie na to zgodzilem :D), azeby nie wepchac sie bezczelnie przed ludzi ktorzy staneli za mna. Przy odbiorze kotletow Ty oczywiscie otrzymales swoj zamowiony posilek, ja natomiast zostalem poinformowany ze kotlety wyszly (poniewaz Ty dostales ostatniego!) i ze nastepne beda za okolo pol godziny, jako ze pozostala czesc wycieczki nie chciala czekac az ja biedny dostane tego mielonego, pod presja ugialem sie i doplacilem sie x zl (gdzie 1<x<2) po to zeby dostac cos co nazywali w tamtej jadlodalni stekiem (notabene calkiem niezle, ale nie zmienia to faktu ze mialem ochote na kotleta). Tak wiec reasumujac nie jestes mi krewien kotleta ino piwo :D

 

BTW: chyba trzeba by skonczyc ten oftop, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybył Sikor machną płetwą i zabawa się skończyła ! ;)

 

 

 

Zaś co do samych targów istnieje wielkie ryzyko iż zdołam się tam pokazać, lecz tym razem już jako zwykły zwiedzający który ma ochotę pooglądać dla odmiany ludzkie twarze a nie AV na forum (o zimnym piwku nawet nie wspominam) ;) Po wstępnych wypowiedziach stwierdzić można iż frekwencja będzie nieco uboższa niż ostatnio (mowa o użytkownikach tegoż forum), choć mam cichą nadzieję że się to zmieni tuż przed samymi targami w końcu na ostatnich Wrocławskich targach nie było źle a nawet śmiem powiedzieć że było dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są plany na zorganizowanie After Party dla ludzi z PurePC, kameralna impreza z browarem itp. Więcej informacji tydzień lub 2 przed targami.

motaj motaj toman

 

Na 80% i ja przyjade ;)

 

Wie moze ktos co z noclegiem, w jakiej formie bedze itp. ?

Kas, edytuj posta i wpisz 100 zamiast tej osiemdziesiatki, ja ci dobrze radze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od rana tylko od piątku wieczór do rana a to zasadnicza różnica :D :)

 

No pijemy od Piątku wieczór do soboty ,a potem na targi :D A tak już bez owijania to ja bym chciał aby wszyscy z Wrocka wpadli na to jedno piwo. przed targami. Jak ktoś nie chce pić to nie musi. Ale lepiej żeby to była jedna ekipa. Zresztą jest czas by jeszcze to ustalić. Czasu jest dość sporo. Odezwę się tu jakoś parę dni przed targami. A na razie to koniec OT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to są targi modingu a nie zlot piwny :D.. Przy okazji chciałbym przestrzec ewentualnych 'kolegów' przed zaciąganiem mnie na piwo... jak niektórzy wiedzą nie piję i wszelkie próby natręctwa będą surowo karane :twisted: - to tak profilaktycznie mówię, po prostu nie i już :)

 

co do moda to muszę trochę przyciąć jego możliwości, bo nie wyrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej się spotkać o danej godzinie na dworcu? Odbierze się ludzi, pójdzie się na browara, potem na targi? Napiszcie też o której macie pociągi, bo to ułatwi nam ustalenie godziny spotkana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej się spotkać o danej godzinie na dworcu? Odbierze się ludzi, pójdzie się na browara, potem na targi? Napiszcie też o której macie pociągi, bo to ułatwi nam ustalenie godziny spotkana.

tak tak panowie bo juz tylko dwa tygodnie zostaly...

 

btw PelzaK wyrobisz sie z modem ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja jestem też za tym by odebrać parę osób z dworca. Prosiłbym tylko o to ile osób mniej więcej o określonych godzinach przyjedzie do wrocka. Powiedzmy w sobote rano między 8-11 albo ew. w piątek pod wieczór. Ja jestem skłonny zaczekać tak 2-3 godzinki by jak najwięcej osób odebrać. Jak znajdzie się czas to skoczy się na browara ew. zobaczyć kawałek Wrocławia jak ktoś będzie miał na to ochotę ,albo znaleźć jakiś niedrogi nocleg ,a jak nie to pojedziemy bezpośrednio na targi.

 

Ktoś może mi napisać o której dokładnie te targi się rozpoczynają ? Bo nie mogę się dopatrzeć na ich stronie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

A ja mam pytanie odnośnie noclegu. Zna ktoś jakiś tani w okolicy? Bo z tego co wiem to organizator nie organizuje nic w tej kwestii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos czy i w tym roku beda kolesie z ta maszynka do testowania zasilek ? bo ja bym chetnie sprawdzil ile mocy jest jeszcze w moim fortronie :>

 

chyba będą :P zenfist przyjeżdża

Zenfist i Angela daleko nie maja. Napewno jedna maszyna do testow bedzie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi pachnie ochotnikiem o tu /\ ;)

 

Jak Ci sie chce jezdzic w te i nazad - prosze bardzo. Mi by sie nie chcialo :P

 

Dlatego napisałem ktoś :P A nie że ja :D

 

Obetnij sobie dawkę snu przez te 2 tyg , a nie prymitywizuj moda B)

I weź wolne w pracy/szkole u kobiety i dawaj czadu :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...