Jump to content
ent

Oc Team Moze To I My Mozemy!

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym pokazać stronkę naszego skromnego teamu zajmującego się overclockingiem - Break The Limits, team tworzy Gemmy oraz ja :D, jako że od długiego czasu benciach!emy postanowiliśmy stworzyć serwis gdzie będziemy mogli pokazać swoje wyniki, a także umieszczać ciekawe info ze światowej sceny OC.

Stronka oparta o Joomle i jeden z darmowych templatow. Webmaster ze mnie mizerny, a właściwie żaden, (właściwie tak słaby że z czystym sumieniem mogę napisać że stawiamy na treść, a nie na wygląd :P) ale coś tam sklecić mi się udało, mam nadzieję że sajt zainteresuje was chociaż odrobine.

www.breakthelimits.org

Czekam na krytykę :D

Edited by ent

thx wszystkim! :wink:

Piątka za domenę! Pomysł na stronę fajny, ale szablon mógłby być lepszy. Są lepsze i na dodatek darmowe ;]

1

2

3

Kilka linków. Może coś wybierzesz :P

Przeglądałem te strony kilka razy i nie znalazłem nic co rzuciłoby mnie na kolana :(, może dlatego że live demo wygląda zupełnie inaczej niż szablon na naszej stronce :(, kumpel obiecał mi że jak zamknie sesje w końcu to coś pomoże, a ja w niego wierzę bo ma na koncie już kilka ładnych stron :D, więc może szablon autorski :D

szablon ble :E

Wiem :D

Na angielskim windowsie polskie literki sa zastapione krzaczkami. Wszedzie indziej wyswietlane sa dobrze.

Hmm dziwne sprawdze to dzisiaj lub w najblizszym terminie. Pare dni temu dodalem drugi jezyk do strony :D

EDIT: Kumpel sprawdzil dla mnie na eng WinXP i wszystko smiga, wiec moze cos z sysem masz?

Edited by ent

Liczy sie tresc a nie wyglad.

Wiesz ENT co sadze ?

A niech bedzie ;) Mozecie ;]

Pozdro.

Dziekoweczki :D (ze doceniasz moja prace no i to ze mozemy :P:P:P)

BTW: czemu czesto piszesz mojego nicka drukowanymi? :D

Wszystko ok i ogólnie podoba mi się. :D

Ciesze sie i dziekuje :D

Thx!

oprawa blee.... nie lepiej bylo by to postawic na jakims cmsie ?? szybko i szablon fajny mozna zrobic polecam php-fusion zobacz sobie jak bedziesz chcial pomoge ci go skonfigurowac

CMS to juz jest - Joomla! :D, spokojnie bedzie szablon ladniejszy.

he ogladalem Gemmmy_and_ent_Ln2_action.wmv i mam pytanie .. co wy zamrazaliscie w tym garnku na koncu ?? hehe bo nie powiem co to przypominalo ...

Sam azot plywal :D, to co zostalo na koncu to taki proszek ktory dodawany jest do azotu :D, zoom sredni wyszedl :D