Skocz do zawartości
kieliszek

Tp 512 A Download 30kb?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Niedawno zakupiłem właśnie ten pakiet - Neostrada 512kbps na 2 lata. Posiadam Router Pentagram Cerberus. Wszystko działa, w opcjach routera wyświetla mi się, że połączył się z prędkością 640kbps a upload na 160kbps. Tylko, że z każdej strony z której ściągam cokolwiek, ściągam na poziomie max 32kB. Po zainstalowaniu modemu Sagem to samo, połączony z prędkością 640, a ściąganie na poziomie 32kB.

 

Pragnę dodać, że 2 miesiące temu skończyła mi się Neostrada 256kbps. Czyżby Neostrada zapomniała zmienić częstotliwość łącza? Choć niby modem i router łączą się na 640kbps. Co może być przyczyną tak niskiego downloadu? Czy musze dzwonić do TP?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz wydajnosc lacza na tej www http://www.speedtest.net/ jesli nie uzyskasz 45-60kB/s ~ 400-500kb/s mozesz dzwonic do tpsy ;)

Dzięki Lukarsz, download wyszedł średnio 270kbps a upload 130kbps. Próbowałem 3 razy, za każdym na innym serwerze. Dzwonie do TPsy. :angry:

 

@Orgiusz

Dla wiadomości: na 256kbps miałem średnio 33kB na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbadaj sobie takze ilosc szumow na lini...

 

w2000r tpsica chwaliłą sie przecohdzi na centralki cyfrowe...

1G*wno prawda(gdzie niegdzie ludzie nie mogą miec netu:P)

2jakos całej zafajdanej infrastrukury w niektorych miejscach jest do tego stopnia dobra ze gdzieniegdzie mozna sobie pomarzyc o szybkim necie...

 

jak masz zbyt duze szumy to wal odrazu z reklamacją do nich

(kiedys jak oni nie wywiązywali sie z usługi to mogłeś zarządać za kazdy dzien nieświadczenia usługi 1/30 meisiecznej opłaty..teraz nie wiem jak jest)

 

w kazdym razie...masz niezawesoło

 

heeh potrafię pocieszac przed swietami:]

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi neo 512 chodzi normalnie, czyli download 64kb/s, up rownież wg. specyfikacji "producenta" :wink:

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...