Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

jezu!!! ta gra jest chyba ponad moje możliwości... ale nie bede rezygnował... tylko że mam kolejny problem jestem przy 1 drzwiach (po fontannie) z keypadem (to do wpisywania hasła żeby sie dzrwi otworzyły..) no nie wiem skad <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to hasło..

poszukaj przy ciele jakiegos straznika.... jak dobrze pamietam to jest przy ciele tego co jest tuz przed ta altanka jakby.... :PP

kurcze no nic nie ma wokuł niego... a przeszukiwać ciał sie nie da z tego co wiem...

jak podejdziesz do ciala, to ci sie pokazuje, bodajrze ''body'' i pod tym ''satchel''......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedna akcja przebija wszystkie z calej gry - idziesz za gosciem on otwiera drzwi z kodem, i masz ok 2 secundy zeby podbiec do tych cyfr, wlaczyc heat vision i odczytac po cieple ktore nacisnal i w jakiej kolejnosci:]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu!!! ta gra jest chyba ponad moje możliwości... ale nie bede rezygnował... tylko że mam kolejny problem jestem przy 1 drzwiach (po fontannie) z keypadem (to do wpisywania hasła żeby sie dzrwi otworzyły..) no nie wiem skad <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to hasło..

poszukaj przy ciele jakiegos straznika.... jak dobrze pamietam to jest przy ciele tego co jest tuz przed ta altanka jakby.... :PP

kurcze no nic nie ma wokuł niego... a przeszukiwać ciał sie nie da z tego co wiem...

jak podejdziesz do ciala, to ci sie pokazuje, bodajrze ''body'' i pod tym ''satchel''......

No, i trzeba nacisnac klawisz USE. ustawiasz go w grze, w menu settings (musisz najechac myszka i kliknac) -->controlers.

Standardowo jest to spacja (to ten szeroki klawisz na dole klawiatury).

Mysle, ze juz sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dopiero 1 dzień - wczoraj zapuściłem o 22:10 żeby zobaczyć jak to wygląda i skończyłem o 0:30 - i miałem jedną fajną akcje w misji chyba nr 3. Wpadam do kuchni przez okno i widze jak kucharze coś tam gotują, wpada strażnik i chara do zupki dla ministra czy jakoś tak.

Odpadłem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie waliles kolesia w glowe,ktory sie odlewal? Hmm..mozliwe,ale jak byle w misji w chinskiej ambasadzie to jakos zwrocilem na to uwage,ze tam auta nie mialy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak dość dziwne to jest.. chyba jedyne autko w grze z przezroczystymi szybkami..

może to jakiś haczyk jest ??

może tam Reedemera można podłapać ?? :) albo Quada przynajmniej ?? :>

chyba tam wróce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jestem w budynku gdzieś niedaleko tego głównego serwera CIA!!! :-)

Oj stary to powiem Ci ze to dopiero polowa tej misji... goscie potrafia skomplikowac gre :P Hmm jeszcze Ci sie sytuacja zmieni 3 razy o ile sie nie myle :P Fajna gierka.

 

 

Mi sie najbardziej podobalo w ktotejs tam koncowej miosji jak mnie ten oddzial zolnierzy otoczyl w piwnicy a ja z 5 nabojami w pistolecie i z 3 w karabinie ich mialem rozwalic... ehh i nie wiedzialem ze PPM sie wstrzymuje oddech :D Naprawde najlepiej sie w to gra z niedoborem amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz pare sytuacji z niedoborem amunicji. Wtedy dopiero czuje sie ta gre na maxa :)

Swietna gra,naprawde dawno nie gralem w tak dobra..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURKA JA TEZ WCZORAJ JA WLACZYLEM I MAM PROBLEM!!!!

nie chce mi dzialac na innych rozdzielczosciach niz 640x 480 a tak gra wyglada do [gluteus maximus]!!!!

Kurka to chyba przez to ze mam 32 MB na karcie grafiki....

Wiecie jak temu zaradzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURKA JA TEZ WCZORAJ JA WLACZYLEM I MAM PROBLEM!!!!

nie chce mi dzialac na innych rozdzielczosciach niz 640x 480 a tak gra wyglada do <font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!!!

Kurka to chyba przez to ze mam 32 MB na karcie grafiki....

Wiecie jak temu zaradzic??

Użyj "szukaj", ten problem był już omawiany (zbyt słaba karta grafki jednak można to obejść zmieniając ręcznie rozdzielczość w którymś z plików).

 

Szkoda że Spliner Cell jest taki krótki, nawet na HARD-zie :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zalatw tego kolesia z ochrony,tamci sa od Ciebie... Pozniej musisz tego goscia co przy wyjsciu na dach zalatwiles przyniesc do samochodu. Ja jestem w ostatniej misji juz..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz pare sytuacji z niedoborem amunicji. Wtedy dopiero czuje sie ta gre na maxa :)

Swietna gra,naprawde dawno nie gralem w tak dobra.. 

 

Pozdrawiam

bez amunicji??:P niekiedy w tej grze bron to jednyne wyjscie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz pare sytuacji z niedoborem amunicji. Wtedy dopiero czuje sie ta gre na maxa :)

Swietna gra,naprawde dawno nie gralem w tak dobra.. 

 

Pozdrawiam

bez amunicji??:P niekiedy w tej grze bron to jednyne wyjscie....

Nie bez amunicji tylko jak jest jej malo.. Wtedy stajesz sie strasznie ostrozny,strzelasz zabijajac jednym strzalem. Chociaz to opanowalem juz po kilku misjach i nie bylo problemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez to sprawilo troszke klopotu,bo zawsze mi zostawala slabowidoczna jedna cyferka i musialem zgadywac czy to ona, tylko raz sie pomylilem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku bylem jakis nie teges ... :P

Naciskalem knefle na odwrot (najpierw ten czerwony - ostatnio wcisniety :P ).

Jak sie nawqrwialem. Jak sie kapnalem ze robie to na odwrot to sie wstydzilem wlasnego cienia i odbicia w lustrze :P

A z tym x5 to strzelilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre mozna przejsc prawie nie uzywajac ammo.

nie da rady... jak przejdziesz np. w drugiej misji tych dwoch gosci co zjezdza winda? zreszta taki akcji jest troche....

Nie pamietam tego... hmm wiem ze dwoch wyjezdzalo na gore i tutaj tylko mikrofon byl potrzebny.

 

A co sie Kaeresa czepiliscie - napisal ze PRAWIE nie uzywajac i wpelni sie z nim zgadzam, jest tylko KILKA sytuacji w ktorych bron jest niezbedna.

 

Crazy_Ivan, jesli nie przeszedles gry to nie wiesz oco chodzi, po prostu ostatni filmik jak gosc UCIESZKA (UCIEKA :D) z budynku jest beznadziejny... moze tak chcieli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak przejdziesz np. w drugiej misji tych dwoch gosci co zjezdza winda? zreszta taki akcji jest troche....

na lajcie. ja nie strzelilem do nich, tylko przszedlem, kiedy cos kombinowali. najpierw sie schowalem i lukalem kamerka pod drzwiami. niezla akcja. Prawie nikogo nie zabilem narazie, najwyzej ogluszylem. Naboje ida na lampy najczesciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz do wszystkiego doszedlem.. Misje trzecia mam juz z glowy. Za cholere nie wiem co zrobic mam w tej na rafinerii. Przechodze na te schodki,ide za tymi kolesiami z teczka i co chwile mam,ze koniec misji.. Help!

 

Pozdrawiam

crasher bez urazy ale az sie boje co bedzie dalej skoro juz teraz co misje masz problem- a to chyba najprostsza misja w grze

 

cały czas idziesz za kolesiami niezauwazony az dopropwadzaja cie do konca swej "wedrówki" widzisz filmik jak gostek strzela do niego i rozwala kompy a potem to juz dasz sobie rade-mam nadzieje

szajse!! nie moge za cholere tego momentu przejsc. Wchodze z cichca na te slupy po drabince na gore na taki balkonik potem pdskok do rurki i zawieszony na niej przemieszczam sie w kierunku tym gdzie poszli tedzidki z łódki po czym zawsze many przez krotkofalowke gada ze mnie wykryli i KONIEC misji grrrrr O co tam chodzi ??!! zbzikuje zaraz :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...