Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z misją po CIA jakas tam Kalinka jest wszystko ok rozbrajam bombe , ratuje tych dwóch kolesi i trzeba znaleść Iwana tego programiste jest tak "Open fire doors i uwolnij iwana " cos takiego i nie mogę za chiny znaleść tych drzwi i iwana przeszłem wszystko kilka razy i nic help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja jestem nadal w misji z winda i straznikami - wjechalem na 7 pieterko - powybijalem cala holote, wzialem dane z dwoch laptopow w pokoju , wszedlem do pomieszczenia na szczoty i wszedlem po drabince na dach no i nie wiem co dalej :-/

jestem przy takim kominku i wywala mi ze mam zrobic Rappel Wall czy cos takiego :-/ Moze ktos wie co trzeba zrobic w tym momencie? Probowalem sie chwycic krawedzi i wskoczyc do srodka ale spadam jak mucha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio se wgrałem Splinterka :) Otóż ( proszę się nie śmiać !! :P )

na treningu jest motyw, iż drzwi są zamknięte, a ja mam jakieś spinlock

czy coś w tym stylu ( takie dwa wytrychy połączone ze sobą ) Potem oni mi pieprzą żęby otworzyć drzwi musze użyc tego wytrychu a potem naciskać kierunki ( W or D or S or A default ) Proszę powieżcie co mam nacisknąć aby użyć tego główna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem w ostatniej misji, biegne za tym gosciem do windy, potem za nim do tego pokoju cos siedzi ten rusek przed kompem, i koniec misji, drze sie ze braklo czasu i cos tam o termicznych goglach i nie wiem co dalej :x jak ktos wie to prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem w ostatniej misji, biegne za tym gosciem do windy, potem za nim do tego pokoju cos siedzi ten rusek przed kompem, i koniec misji, drze sie ze braklo czasu i cos tam o termicznych goglach i nie wiem co dalej  :x  jak ktos wie to prosze o pomoc.

musisz tam wylapac ten kod tak jak wczesniej przy pomocy wlasnie gogli termicznych, ale musisz to bardzo szybko zrobic......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem na posterunku policji nie wiem która to misja ale mam 

odnalezc jakiegoś agenta ,to ta misja z więzieniem na dole 

zabijam wszystkich policjantów chowam ciała itp na górze jest gość związany w małym pokoju(w drugim obok jest kamera) ale podchodzę i nic sie nie dzieje ,nie wiem co robić na zewnątrz posterunek jest ogrodzony wysoko,help 

pomóżcie

(ale kiepski agent ze mnie hiihi)

ech.... na dole tam gdzie chodzi ten gosciu ktorego masz zmusic do rozmowy, zaraz za tym sa dzrzwi i tam jest jego cialo, tylko uwazaj idz zaraz za zaslonke i podejdz tak zeby nie zauwazyla cie kamera oczywscie zaslaniajac sie zaslonka:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciskaj rozne kierunki az zobaczys ze ktorys z nich dziala, naciskag go pare razy, az zaskoczy zabek w zamku. Potem inny kierunek itp itp az bedzie "door picked" heh co za skomplikowana operacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Niby tak robie, ale gdy naciskam lewy klawisz myszy i kierunki nic :)

Ekwipunek to ja umiem włączyć :) Chodzi mi tylko o to żę niby wszystko mam good ale gdy podchodzę do drzwi i naciskam lewy klaiwsz myszy nic :) Nie wiem czy nie mam zrąbanej wersji :) Vengeance u mnie z angielskim jest dobrze, żeby nie powiedzieć że bardzo dobrze :

( 23 miejsce w olimpadzie wojewódzkiej ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki juz dalem sobie rade<a nie wiedzialem ze za pomoca gogli moge otworzyc drzwi i z windy do tych drzwi skakalem jak kangur zeby zdazyc zanim sie zamkna :oops: chyba musze sie poduczyc angielskiego> ale gierka rewelacja tylko troche krutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem leszczem i dopiero zaczynam grać i mam problem z treningiem, przeszedłem etap z roawalaniem swiateł przykamerach i teraz muszę walnąć gościa, skryć go a potem zrobić to samo a drugim w innym pomieszczeniu, ale sie nie wyrabiam, bo jak chowam tego pierwszego to drugi wyłazi i mnie widzi :( , co zrobić, gdzie się schować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy regaly. i go nie atakuj. Koles se pojdzie.

I rada, pograj troche zanim znow przyjdziesz po kolejna rade (a takich bedzie pewnie jeszcze z kilka :P ) bo gra sie staje ciut gorsza wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby uzyl musisz nacisna jeszce klawisz E bo to ze wybierasz to swoja droga ale naciskajac wlasnie ten klawisz wyposarzasz go w wytrych zresz w prawym dolnym rogu widzisz czego obecnie uzywasz:PPPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... po co E, ja tylko wybieram z ekwipunku, lewy klawisz myszki przy drzwiach i jadziemy jadziemy:D:D:D

no widzisz on mowi ze tak robi i mu nie dziala no o moze jak tak zrobi to mu pojdzie niech probuje:PPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie u mnie Splinter Cell nie chce sie zainstalować , zawsze instalacja wiesza sie na pliku Stream , a potem pisze że pliki nie są zgodne z tymi które powinny być. Pomóżcie mi bo może to wina konfiguracji sprzętowej . W demo grałem i było wszystko ok . Mój sprzęt to : Athlon 1700 XP+ , karta GeForce 2 Ti , 256 DDR , karta muzyczna Creativa .

 

Odpiszcie pliiiiiiis !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta świetna gra nie chce sie zainstalować ... zawsze instalacja wiesza sie na pliku Stream i jest do wyboru ignoruj , pożuć instalację albo ponów. Jeśli dam ponów to i tak sie nie zainstaluje , a trzeciej płytki wogóle wtedy nie widzi. Jeśli dam ignoruj to mam błąd w enginie i gra sie nie odpala ... pokaże sie logo , błysk ekranu i wychodzi do windowsa ...

 

Może to konfiguracja sprzętowa , ale demko działało bez zarzutu . Mój sprzęt to : Athlon 1700 XP+ , GeForce 2 Ti , 256 DDR , karta dżwiękowa Creativa 5.1 ...... HELP!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wcale nie trzeba sie chować za zasłonką ... łatwiej jest poprostu strzelić w kamerke - jak zobaczysz dymek to wchodzisz normalnie . w tym pokoju jest jeszcze apteczka i można przesłuchać tego kolesia z laboratorium ( pokoik wcześniej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gre zaledwie od 3 dni, ale jestem juz w pierwszej misji z w chinskiej ambasadzie. Gra jest super i wciąga na maxa. Jak narazie wszystko bez problemów :) Myslalem ze SC bedzie 1-sza gra ktora bedzie mi skakac, ale daje wszystko na maxa i chodzi spox wiec moj zlom nie jest jeszcze taki zly :P Nie moge tylko zrozumiec jednego. Jak ktos w tego typu grze moze prosic o solucje. W takim wypadku ja sie pytam po co w ogole bral sie za ta gre?? Niestety gra ma pare wad. Pierwsza jaka od razu rzucila mi sie to, ze nie mozna zabrac "zgładzonemu" przeciwnikowi broni. Druga IMO najpowazniejsza to dlugosc calej gry. Zostaly mi juz tylko bodajze 4 misje i potem co?? Mam czekac na dodatek? Załamka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

General protection fault!

 

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

 

pokazuje mi sie taki błąd , nie wiem co zrobić , ręczne przenoszenie pików coś da ??? ja dałe 45 :( , a 30 chcesz z przesyłką czy przesyłkę dodatkowo liczysz ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 pln za gre, a w jaki sposob to dostaniesz to Twoja sprawa. Albo pzrzyjedziesz se po to albo wyle Ci to poczta - oczywiscie nie na moj rachunek. Albo serviscom, jak wolisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice to troche daleko od Wrocławia :x . W gre wchodzi jedynie poczta . List polecony kosztuje około 5 zł .... musiałbym sie zastanowić . A co jeśli twoje płytki też nie będą u mnie chodzić ??? Dajesz jakąś gwarancję :wink: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo mi termowizja nie dziala...

U kumpla na tej samej wersji chodzi a jak ja ja wlanczam to mam czarny ekran i tylko ikonki widze a poza tym nic..

 

Czy to moze od sprzetu zalezec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...