Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Miałem nadzieję że pomoc nie będzie mi potrzebna- ale jednak tak :oops: . Chyba już pod koniec misji CIA HQ". No ale on mi gada że bez czegośtam się nie ruszy. I tu nie mam pojęcia co dalej. Zapewne lepsza znajomość angielskiego pomogłaby mi (tak się łudzę :oops: ), a tak prosze o pomoc Was.Pozdrawiam i życzę przyjemnego grania. szymonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko detonatory sciagnalem i gra sie odpala , ale jest inny problem nie dziala mi podczerwien . Jeden widok (termowizja chyba ) dziala ale jest czarno bialy obraz . Klawisz od podczerwieni tak jakby wogole nie reagowal .

 

Acha teraz jestem w misji w ktorej nie mam broni jacys straznicy chodza i mi czas leci i nie wiem co mam zrobic . Pomozcie mi z tymi problemami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmuje sie piraceniem na codzien. A nagrac 3 cd to prawie mi sie zwroci koszt za plytki, uzywanie nagrywary, paliwo, czas, itp.

Kaeres , nie pogielo cie tak czasem ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - gra chodziła mi bez problemów, ale musiałem zrobić format c: Teraz po filmiku początkowym gra wraca do windowsa i próbuje łączyć się z internetem (jeszcze nie sprawdzałem z czym się chce łączyć). Wcześniej miałem sterowniki catalyst 2.5 , teraz mam 3.2. Czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina płyty głownej tylko sterowników kart dźwiękowej. Najwidoczniej masz XP i standardowe stery do karty muzycznej, zainstaluj najnowsze i powinno być po kłopocie

Skąd ściądnąć nowsze stery, bo w sumie by się zgadzało (mam XP) - steru nvidia nforce 2.03 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie daly najnowsze u mnie, i tak sie walil dzwiek. moze lepiej sciagnij patch do gry v.1.1. chyba juz jest w necie.

Patch wgrałem - nie pomogło. Wczoraj wrzuciłem też stery ściągnięte od Asusa teraz już nie tak często, ale jednak chrzani się ten dźwięk ... czyżbym musiał spowrotem włożyć SB Live :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to jeszcze niema wersji pl ale moge sie mylic....

Troche sie spoznilem bo ja dopiero w pelna wersje gry zaczolem grac dopiero wczoraj... wg mnie gra jest hiciorem, rewelacja choc fabula mi doskwiera, poprostu zabardzo sie kojazy z "soma wszystkich strachow" (chodzi mi o film) i stterowanie choc bardzo dobre to smierdzi konsola... w kazdym razi gra jest malym przelomem gdyz czegos takiego niebylo no moze MGS ale to tez jest troche inne... ja w kazdym razie czekam juz na SC2 lub inna gre w tym stylu... co do grafiki to sie zaskoczylem pozytywnie gdyz gra jest na unrealu 2 (skonczylemprzedwczoraj :) ) to ma o polowe nizsze wymagania a grafika i efekty sa naprawde snadne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zaczynac nowego topiku spytam sie tutaj. Ma ktos moze wersje PL tej gierki potrzebuje jeden plik z 3 plyty. Bede bardzo wdzieczny.

Mam polską wersję , daj znać co za plik to go wyślę

wielkie dzieki ale juz mam ten plik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igrok mylisz sie polska wersja jest juz od dluzszego czasu

Tak faktycznie, sorki. Dawno nieczytalem zadnej gazety, dopiero w tych nowszych np śgk 3/03 jest reklama... zwracam chonor... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igrok mylisz sie polska wersja jest juz od dluzszego czasu

Tak faktycznie, sorki. Dawno nieczytalem zadnej gazety, dopiero w tych nowszych np śgk 3/03 jest reklama... zwracam chonor... ;)

he he spoks :roll:

Hmm a co do Splinter Cell to gierka jedna z lepszych tylko owiele za KROTKA. Powinno byc conajmniej jeszcze 5 misji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być jeszcze 10 misji , powinny byc jeszcze lepsze efekty graficzne , gra powinna zajmować 20 MB na twardzielu i chodzić bez płytki . Poza tym powinno sie zmieniać swojego bohatera a przy cichym wykonywaniu misji przydałaby sie bazoooka :D :D . Ludzie dajcie spokój gra ma świetną grafe , a jakby miało być więcej misji to musiałaby się znajdować na 5 lub 6 płytkach . Poza tym Nie miałbyś już takiej Fabuły jaka jest teraz , byłaby bardziej zawiła i możliwe żebyś połowy nie skumał . Zawsze są osoby którym sie nie dopasuje :wink: . Znam kolesia który pół godziny wybrzydzał na Diablo 2 jaka ona jest słaba , jaką ma słabą grafike i grywalność , a w końcu okazało sie że wogóle nie gra w RPGi bo ich nie lubi . Tak samo programiści nie mogli zrobić gry dla wszystkich . Jeśli chcieli by to zrobić to powinni zrobić Gre TPP z możliwością przełączania na FPP , gdzie w czasie gry moga sie przyłączać do nas nowe postacie i my rozwijamy sie jak w RPG , a poza tym powinno dać sie wybudować 180 Fisherów jak na prawdziwą strategie przystało :wink: no i nie mówie już o sterowaniu pojazdów tak jak w GTA3 i znacznie bardziej rozbudowanym systemie multiplayer :? .

 

DAJCIE SOBIE SIANA :D :D

Według mnie gra jest suuuper i wystarczy mi jeszcze na kilka tygodni aż nie będe grał w Blood Rayne i Matrixa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim Bo- i tak i nie... ogolnie masz racje ale co do splintera to przesadzasz...faktycznie troche krotka no srednia napewno nie za krotka ale z 2-3 misje mogly by byc no i fabula w splinterze lerzy i kwiczy- ja mialem caly czas przeczucie ze gram jakby w inna wersje sumy wszystkich strachw... to jednak nieprzeszkadza mi twierdzic ze gra jest jednym z najwiekszych chiciorow tego roku i juz zapewnila sobie miejsce w histori kolo takich klasykw jak doom, tomb raider czy fallout...

 

ups, taka literowka :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...