Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam problem bo mi termowizja nie dziala...

U kumpla na tej samej wersji chodzi a jak ja ja wlanczam to mam czarny ekran i tylko ikonki widze a poza tym nic..

 

Czy to moze od sprzetu zalezec?

rotfl, niewiem mialem cos podobnego w demie ale pelnej juz bylo wpelni normalnie, moze wlaczasz to nie tam gdzie trzeba i wszystko ma taka sama temp. i taki sam kolor?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewnien problem natury sprzętowej

Otórz grałem sobie w demko Splinterka i wszystko chodziło jak trzeba. A tu dziś pełną wersję nabyłem (czyt. przgrałem sobie) i nie działa mi Termowizja. Mam najnowsze omegi, próbowałem już na dx 8.1 taki miałem ale zainstalwoałem Dx 9 i nadal to samo

CO robić ja chcę termowizje Cofing niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na demku mialem to samo czyli brak termowizji.

 

Wlanczalem w roznych miejscach i nie ma termowizji caly ekran robi sie czarny tylko sa widoczne ikony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gre zaledwie od 3 dni, ale jestem juz w pierwszej misji z w chinskiej ambasadzie. Gra jest super i wciąga na maxa. Jak narazie wszystko bez problemów :) Myslalem ze SC bedzie 1-sza gra ktora bedzie mi skakac, ale daje wszystko na maxa i chodzi spox wiec moj zlom nie jest jeszcze taki zly :P Nie moge tylko zrozumiec jednego. Jak ktos w tego typu grze moze prosic o solucje. W takim wypadku ja sie pytam po co w ogole bral sie za ta gre?? Niestety gra ma pare wad. Pierwsza jaka od razu rzucila mi sie to, ze nie mozna zabrac "zgładzonemu" przeciwnikowi broni. Druga IMO najpowazniejsza to dlugosc calej gry. Zostaly mi juz tylko bodajze 4 misje i potem co?? Mam czekac na dodatek? Załamka :P

spoko spoko jeszcze jakis rok i bedzie pewnie SC2 :)/ ja narazie ostatnia misja, ale jesczze jej nie odpalilem. Ale co by nie mowic gre mozna tak i tak uznac za hit, jedynym godnym jej przeciwnikiem moze byc tylko DOOM 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmuje sie piraceniem na codzien. A nagrac 3 cd to prawie mi sie zwroci koszt za plytki, uzywanie nagrywary, paliwo, czas, itp.

no tak rzeczywiscie raz na miesiac po 30 CD'kow po 1 zl jak ulal 30 zl wychodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 moze byc przeciwnikiem dla Splinter Cella pod warunkiem, ze w podelku z gra bedzie Ati Radeon 9700(pro)/9800(pro), siakis fajny procesorek i 1GB ramu bo w innym wypadku ne wroze tej grze kariery. Na sprzecie jak w podpisie SC w 1024*768*32 full detali chodzi bomba a Doom 3 nie przekraczal 5 fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell to gra TPP ( widok z trzeciej osoby ) . Możnby porównać go do Metal Gear Solida 2 Substance który ma wyjść niedługo ( jeżeli już nie wyszedł ). W końcu Splinter powstał na podstawie MGSa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodilo mi oto, ze doom dla zadnej gry nie zrobi konkurencji bez ad-nmow wymienionych wczesniej, bo ta gra jest zrobiona na komputery, ktore bede dobiero za rok czy dwa.

 

a metal gear solid 2 jest dostepny od paru dni i zajmuje 5 CD !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec a ty wiesz co to ALpha ?

z wywiadow z Carmackiem wynika ze plynnie grac bedzie mozna na R9000 (oczywiascie nei high detail)

 

 

 

 

 

co do termowizji , to mi sie wydaje ze dopiero od ktorej misji to mozna wlaczyc , bodajze CIA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm qrde wie moze ktos co jest grane jestem w tej misji z polem minowym przechdze dalej ale jak dochodze do chlodni to mnie szlak trafia jak wejde glbiej to nic nie widze bialy obraz pomocyyyyyyyyyyyyyy :PPPP wie moze ktos co z ty zrobic???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem giera jest do [gluteus maximus]. Metal Gear Solid na PSX... to byly czasy... to byl klimat... to byla prawdziwa walka o zycie a nie latanie gostkiem z poltorakilogramowym noktowizorem po ulicach i te idiotyczne brefingi (Jak spadniesz na ulice to koniec misji!!) Mialem, gralem, skasowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm gosci skasowalem ale nie przez termowizje tylko ich wywabilem a jak wloncze termowizje to nic nie widze ciemno bez bialy ekran nic nie widze qrde nie wiem jak to zrobic HELPPPPPPPPP :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki zmien bo pewnie to ich wina. Jest chyba tez patch do gry ale nie wiem co daje bo nawet go nigdy nie sciagalem.

dziek Kaeres wogole nie pomyslalem o tymale dopiero na detkach 43.03 bylo ok jak widac te najnowsze stery 43.45 nie sa tak do konca dopracowane a szkoda bo w 3Dmarku2k3 spisuja sie rewelacyjnie:)))))

 

pozdrowionka:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem ta gre przed zainstalowaniem 43.45, a w innych grach nie zauwazylem jeszcze przeklamian grafiki. Jezeli zauwaze to rowniez wroce do starszych. Podoba mi sie jednak w nich to, ze NVIDIA media center (w systrayu) mam wreszcie mozliwosc ustawiania anizo a nie tylko AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem ta gre przed zainstalowaniem 43.45, a w innych grach nie zauwazylem jeszcze przeklamian grafiki. Jezeli zauwaze to rowniez wroce do starszych. Podoba mi sie jednak w nich to, ze NVIDIA media center (w systrayu) mam wreszcie mozliwosc ustawiania anizo a nie tylko AA.

hmmmmmm tylko wiesz co jest dziwne ze w nastepnej misji na tych detkach 43.45 termowizja dziela normalnie tylko dlaczego tak sie dzieje no normalnie nie mam pjecia :PPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch i crack, polezy to na eftepie ze dwa dni i potem usune, przeczytajcie dokladnie to co jest napisane przed logowaniem bo zlamanie ktorejs z zazad = ban:

 

/ftp://tweak:leech@niemiec.serveftp.com:21/games/splinter cell patch.rar

 

Milego sciagania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta świetna gra nie chce sie zainstalować ... zawsze instalacja wiesza sie na pliku Stream i jest do wyboru ignoruj , pożuć instalację albo ponów. Jeśli dam ponów to i tak sie nie zainstaluje , a trzeciej płytki wogóle wtedy nie widzi. Jeśli dam ignoruj to mam błąd w enginie  i gra sie nie odpala ... pokaże sie logo , błysk ekranu i wychodzi do windowsa ...

 

Może to konfiguracja sprzętowa , ale demko działało bez zarzutu . Mój sprzęt to : Athlon 1700 XP+ , GeForce 2 Ti , 256 DDR , karta dżwiękowa Creativa 5.1 ...... HELP!!!!!!!

ponawiaj probe ok 4 razy az pasek dojdzie do konca (proces instalacji) potem ignoruj to i po zainstalowaniu cd3 sciagnij cracka do ver.1.1 a nastepnie nocd crack --mialem to samo zrobilem wlasnie to i dziala:)

 

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole ludzie moze ktos znalazl solucje do tego bo momentami trzeba sie dlugo zastanawiac co robic

ehh czlowieku, jak chcesz juz w to grac z solucja to chociaz wpisz najpierw w "Szukaj" Splinter solucja. Bylo juz bylo :) ale stanowczo lepiej jest myslec niz czytac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...