Skocz do zawartości
Kain15

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

To , co widać na ekranie nie ma obecnie porównania z żadną grą!

Nawet filmiki z Dooma3 wymiękają. Niestety ta gra ma niezłe wymagania!

Minimum 256mb ram a reszcie nie powiem bo bym się popłakał :)

Giera ma nieły klimacik, wciąga jak cholera, jest połączeniem Thieva z Metal Gear Solid, ale te gry, nawet jak weżmiemy razem bije na głowe!

Według mnie: GIERA JEST THE BEST!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo masz Radka :) Głównie ta giera wymaga wypasionej karty graficznej :) Lokacje nie są AŻ TAK GIGANTYCZNE JAK W unrealu2. CZY NAWET W doomie3, ale grafa naprawdę rozwala, ja zaniedługo będe miał po polsku ( wersja kinowa z Play IT )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wypasionej karty graficznej? U mnie demko też śmiga, i szczerze mówiąc nie zauważyłem, żeby tewymagania były jakieś naprawdę spore...

 

Sama gra niestety jest taka sobie... brakuje dynamizmu... najbardziej jest wkurzające, że nie można biegać... jak po raz enty z koleji przechodzisz tę samą lokację, to jedyne o czym myślisz to możliwość jej przebiegnięcia... a tak, to tylko sobie pochodzić mozna...

 

Jeżeli sie myle, to proszę mnie oświecić jak się w tej grze biega, bo ani ja, ani mój znajomy nie wykombinowaliśmy tego...

 

Za mało interakcji, i za mało możliwości... nie można przeszukiwać ciał ani podnosic ich broni... biegasz i szukasz amunicji podczas, gdy za tobą leży 10 kolesi, z których każdy do Ciebie strzelał... po prostu wpadka i tyle...

 

Niestety... FSAA to obowiązkowo trzeba włączyć po aż sie rzucają w oczy te krawędzie... pewnie stąd te wymagania, bo bez, to gra chodzi płynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdze bo już odinstalowałem...

 

W ustawieniach klawiatury nie było żadnej opcji dla run i autorun... co to w ogóle za pomysł z regulowaniem poruszania się z myszki? Niedorzeczność... a normalnie, tak jak robi sie w 130 innych grach to sie nie dało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdze bo już odinstalowałem... 

 

W ustawieniach klawiatury nie było żadnej opcji dla run i autorun... co to w ogóle za pomysł z regulowaniem poruszania się z myszki? Niedorzeczność... a normalnie, tak jak robi sie w 130 innych grach to sie nie dało?

A czy wszystko musi być takie same :P . A do Twojego poprzedniego postu to masz przecierz dobrą grafę więc raczej takie teksty są niestosowne (co innego jak byś miał rivę 16mb to mógłbyś mówić że ma lub nie małe wymagania). Tak się składa że ta gra ma ogromne wymagania jak chodzi o grafikę ale zato jej jakość jest super, nawet w 640x480 low wygląda lepiej niż w innych grach 800x600 high. No i oczywiście klimat jest zajebisty jak tego nie zauważyłeś to jesteś ślepy albo pisałeś o innej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram sobie w demko w rozdz. 1024x768x32 max detale AA quincunx, anizo x4.

Mam kompa sredniej klasy. Silnik ut2k3 a chodzi o niebo lepiej. To pewnie przez zamkniete pomieszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram sobie w demko w rozdz. 1024x768x32 max detale AA quincunx, anizo x4.

Mam kompa sredniej klasy. Silnik ut2k3 a chodzi o niebo lepiej. To pewnie przez zamkniete pomieszczenia.

Mam "odrobine" mocniejszego kompa i jakos nie moge sobie pozwolic na granie z AAx2 i anziox4. Twoj komp juz od dluzszego czasu wykazuje nadprzyrodzone zdolnosci. Chyba ze ciebie zadowala 20-24 fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram sobie w demko w rozdz. 1024x768x32 max detale AA quincunx, anizo x4.

Mam kompa sredniej klasy. Silnik ut2k3 a chodzi o niebo lepiej. To pewnie przez zamkniete pomieszczenia.

Mam "odrobine" mocniejszego kompa i jakos nie moge sobie pozwolic na granie z AAx2 i anziox4. Twoj komp juz od dluzszego czasu wykazuje nadprzyrodzone zdolnosci. Chyba ze ciebie zadowala 20-24 fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz sa juz 2 tematy o tej grze to sei pod jeden podepne.

Czy ta gra pojdzie na GF1? Mam Winfasta GF256 DDR i po zainstalowaniu demka wywala mi przy uruchomieniu jakis blad. W Read Me jest napisane ze gra obsluguje tylko od GF2 wzwyz.

To prawda? Nikt nie odpalil na wolniejszej karcie? Nie pogram sobie??? :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram sobie w demko w rozdz. 1024x768x32 max detale AA quincunx, anizo x4.

Mam kompa sredniej klasy. Silnik ut2k3 a chodzi o niebo lepiej. To pewnie przez zamkniete pomieszczenia.

Mam "odrobine" mocniejszego kompa i jakos nie moge sobie pozwolic na granie z AAx2 i anziox4. Twoj komp juz od dluzszego czasu wykazuje nadprzyrodzone zdolnosci. Chyba ze ciebie zadowala 20-24 fps...

Zwalnia sporo jak sa te piekne swiatla.

A gra jest tak samo wymagajaca jak MAFIA. Tak samo mi sie gra i w ta i w ta na takich samych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam moze ktos z was taki problem ze jak wchodzi do treningu (pierwszy level) to myszka moge sie rozgladac ale za cholere klawiatura mi nie dziala!!! Jedynie dziala Esc i w manu mozna przypisywac dowolne klawisze. Dziwne to jest bo gralem we wczesniejsze 2 dema i wszystko bylo cacy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz sa juz 2 tematy o tej grze to sei pod jeden podepne.

Czy ta gra pojdzie na GF1? Mam Winfasta GF256 DDR i po zainstalowaniu demka wywala mi przy uruchomieniu jakis blad. W Read Me jest napisane ze gra obsluguje tylko od GF2 wzwyz.  

To prawda? Nikt nie odpalil na wolniejszej karcie? Nie pogram sobie??? :(((

Kilka dni temu jeszcze byłem posiadaczem CLAP'a i musiałem nieźle kombinować, żeby demko ruszyło. Musiałem w *.ini zmieniać różne ustawienia, aż w końcu demko poszło. Niestety chodziło średniawo, a do tego kiedy włączałem tryb termowizji demko się wykrzaczało i wracało do winzgrozy. Także lepiej zmień karte. Obecnie mój Herc udźwignął demko i aż miło popatrzeć w termowizji - niczym predator ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dopiero w bazie CIA - gierka max wypasiona. Ale nie przejdę jej na "szybkensa" - będę się nią delektował przez jakiś czas - chociaż dziś zacząłem po południu i kończe teraz (wciąga jak diabli)... No, ale jutro trzeba wstać rano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram sobie w demko w rozdz. 1024x768x32 max detale AA quincunx, anizo x4.

Mam kompa sredniej klasy. Silnik ut2k3 a chodzi o niebo lepiej. To pewnie przez zamkniete pomieszczenia.

Mam "odrobine" mocniejszego kompa i jakos nie moge sobie pozwolic na granie z AAx2 i anziox4. Twoj komp juz od dluzszego czasu wykazuje nadprzyrodzone zdolnosci. Chyba ze ciebie zadowala 20-24 fps...

Ja moze nie mam odrobine mocniejszego kompa od twojego ale nie wiem jak ty to robisz ze ciebie twoj sprzet nie zadowala, gram z AAx4xs i 1280x1024 i jest spokojnie z 40 fps wiec nie wiem ile klatek ci potrzebne zeby pograc ?? 150 ??...., a ogulnie co do giery to jest swietna, na szczescie bede mial na dniach fulla, bo demko 2 zmeczylem w moze godzinke z kawalkiem, te 2 uklady nie dostarczaja satysfy, ale o plynnosci nie mozna tego powiedziec jest OK w 100%!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie przyjemne i bezproblemowe owszem

 

ja mam od 70-80 fpsów do momentami 25 (rzadko)

 

ale jak któs twierdzi ze ma spokojnie 40 (mysle o wymagajacych momentach i wsjo na high) na 4200 z aax4 to mnie smiech ogarnia -na tych ustawieniach nawet 9700pro nie pozwala na komfotrową gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w 1 misji jestem w pokoju gdzie 2 typa pracuje na sprzecie,skradam sie po cichu,wszystkich poprzetracam,w jakims pokoju siedzi koles przywiazany do krzesla.Nie wiem co dalej jak chce wyjsc po schodach z tego pomieszczenia to wlacza sie alarm.jak ktos wie co dalej trzeba robic to wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w 1 misji jestem w pokoju gdzie 2 typa pracuje na sprzecie,skradam sie po cichu,wszystkich poprzetracam,w jakims pokoju siedzi koles przywiazany do krzesla.Nie wiem co dalej jak chce wyjsc po schodach z tego pomieszczenia to wlacza sie alarm.jak ktos wie co dalej trzeba robic to wielkie dzieki

Wcześniej musiałeś znależć zwłoki agentki w kostnicy, dopiero po tym idziesz na górę (tam gdzie siedzą ci kolesie) i tam jest przejscie do pokoju z kamerami, udajesz się tam aby sprawdzić jakieś kasety (czy coś podobnego) teraz możesz wyjść z tego budynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...