Skocz do zawartości
PiPoL

Colin Mcrae: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze juz sie doczekac nie moge, zwlaszcza, ze dziewczyna na urodziny prezentuje kierownice z MS :rolleyes:

ogladam sobie screeny z wersji x360 i wyglada to wszystko rewelacyjnie

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam bezpośredniego porównania do FORZY (wstyd się przyznać ale nie zassałem dema :P) choć z tego co widziałem po screenach to Dirt znacznie lepiej wypada pod tym względem i wg mnie jest jak najbardziej ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości sciągnę też demo na PC, by zobaczyć jak sobie radzi z 8800gtx (z tego co czytałem, tak jak Lost Planet, czyli słabo). Zaczynam przypuszczać, że w dobie tak marnie optymalizowanych engine'ów w grach pecetowych jedyną radą jest 8800gtx sli, co czyni granie na PC zajęciem czysto hobbystycznym ;)

 

PS. Demo z xbl leci jak krew z nosa, widać dużo osób w Europie wróciło z pracy właśnie i serwery obciążone są na maxa :)

 

PPS. Brusiek, ja nie muszę "zaglądać" do topiców, wystarczy, że odaplę to na swoim PC i sam się przekonam jak, co działa. BTW, 30fps to zbyt mało jak na arcade-racera.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

Z czystej ciekawości sciągnę też demo na PC, by zobaczyć jak sobie radzi z 8800gtx (z tego co czytałem, tak jak Lost Planet, czyli słabo). Zaczynam przypuszczać, że w dobie tak marnie optymalizowanych engine'ów w grach pecetowych jedyną radą jest 8800gtx sli, co czyni granie na PC zajęciem czysto hobbystycznym ;)

 

PS. Demo z xbl leci jak krew z nosa, widać dużo osób w Europie wróciło z pracy właśnie i serwery obciążone są na maxa :)

Co wy za propagandę siejecie ;] wystarczy zajrzeć do topicu i "dobra wystarczyl reset biosu, poustawilem wszystko jak poprzednio no i....

 

w Ultra + 1920x1200 + 2x AA

 

~32 fps"

 

Powiedzcie mi jak wygląda wyścig z 9 przeciwnikami bo ponoć demo na X36 wtedy widać, że zwalnia. Jak tak będzie w pełnej a na PC wymagania nie spadną to lekka porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tam zwolnień nie zauważyłem ale grałem w ten tryb gdzie sie ściga w tylu tylko jeden raz, inną sprawą jest też to że wlokłem się na końcu a nie tam gdzie była zadyma :D Bardziej mi do gustu przypadł pierwszy tryb gdzie śmiga się Subaru a tam jest tylko jeden przeciwnik więc zwolnień nie ma... co do AA to zrobiłem trzy fotki, niestety telefonem no ale może coś na nich dojrzycie - http://picasaweb.google.pl/HaNz.GO/Dirt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się ściągnąć i pograłem trochę.

Bardzo podoba mi sie grafika, ładnie oświetlenie, detale OK. Efekt zniszczeń jest piorunujący (FORZA2 się chowa) Kamera z kokpitu jest super odwzorowana chyba najlepsza jaka dotąd wyszła w tego typu grze. Gra według mnie ma jeden ale za to ważny minus - sterowanie. Samochód sprawia wrażenie zabawki taki NFS CARBON przez co wchodzenie w zakręty jest... Proste? FORZA2 jest zdecydowanie bardziej wymagająca i realistyczna, jednak póki co i tak wybrałbym DIRT'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się ściągnąć i pograłem trochę.

Bardzo podoba mi sie grafika, ładnie oświetlenie, detale OK. Efekt zniszczeń jest piorunujący (FORZA2 się chowa) Kamera z kokpitu jest super odwzorowana chyba najlepsza jaka dotąd wyszła w tego typu grze. Gra według mnie ma jeden ale za to ważny minus - sterowanie. Samochód sprawia wrażenie zabawki taki NFS CARBON przez co wchodzenie w zakręty jest... Proste? FORZA2 jest zdecydowanie bardziej wymagająca i realistyczna, jednak póki co i tak wybrałbym DIRT'a

zgadzam sie z Toba :)

ja dzis gralem godzinke w dirta i musze powiedziec ze po 10minutach opanowalem wszystko. Zaden zakret nie byl problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna i przyjazna dla poczatkujacych jak to piszecie.

Wizualnie jest wiecej niz ladnie. Sama jazda jest faktycznie bardzo latwa ale przez to przyjemna. Nauczylem sie w pare minut zakretow i smigalem jak stary mistrz. Nie wiem czy gra warta zakupu na premierze.. moze za 100-140 zetow sie skusze ale za ponad 200 na pewno nie.

Efekty zniszczen to nowa jakosc jest. Zdecydowanie nowa.

Zassalem tez demo na peceta ale 7900GT i c2d nie daje rady kompletnie.

 

Dlaczego nikt nie napisal nic o dzwieku? Przeciez on jest boski. Pelne pozycjonowanie DD 5.1, slychac w tylnych glosnikach jak w bugi wypada bloto spod kol. Rewelacja. Dzwiek w tej grze to mistrzostwo swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka calkiem w pyte, graficznie IMO lepiej niz Forza. Sterowanie hmm ujdzie, nie jakas miazga, ale moze byc. Generalnie fanem Colinów nigdy nie byłem i tej gierki raczej nei zakupie, ale dla fanow WRC mysle ze pozycja jak najbardziej warta rozwazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami odnośnie oprawy audio-video, jest więcej niż świetna. Ale model jazdy i samo sterowanie to taki, hmmm cięzko powiedzieć- plastic-fantastic, mam wrażenie, że prowadzę małe, lekkie autko, a nie 300KM potwora WRC. Szkoda, bo nie oczekiwałem, że będzie to sim, ale taki model jazdy, nawet jak na arcade, mi nie leży zupełnie :(

 

PS. Na PC w "znośnych" ustawieniach (dla 22" lcd, czyli 1680x1050 i AAx2) na 8800gtx jest tak sobie, spadki poniżej 30fps są raczej częste. Wersja na XO działa zwyczajnie lepiej (wiadomo, niższa rodziałka itp, ale takie są fakty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnym obcowaniu z grą stwierdzam, że jest super :) Do jazdy się przyzwyczaiłem i staram się wykręcić coraz lepsze czasy :)

Mój to 2:40:xxx (na tej trasie z Evo) Zdecydowanie do pobicia.

 

Odnośnie oprawy audio... Gram na TV 21'' CRT jedyny luksus to "stereo" :wink: Ufam w Wasze uszy i sprzęty! :)

 

UPDATE:

02:33:90 :) Jeszcze można więcej wykęcić:D

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o zwolnieniach? Odwołuje to.

 

 

Włączyłem demo na 7900GS, 1GB, AMD Athlon 64 2300 mhz z opcjami na full... 2 klatki na sekundę...

 

 

Tylko ciekawi mnie fakt, czy FULL Detale na PC to to samo na X360 czy lepjej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez masz obie platformy, mozesz sobie porownac

Lol, oczywiscie, Kucyk...

 

Ciężko porównać coś co chodzi w tempie 2 klatek na sekunde, bo nic nie widać przyjacielu:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie! zagrałem

gra jest po prostu śliczna, jak to wszystko wygląda :blink: i jak wspaniale chodzi, coś pięknego

model jazdy mega arcade, ale da się przyzwyczaić i po chwili czerpie się z gry samą przyjemność

uszkodzenia jakich jeszcze nie było, a trzeba pamiętać że to dopiero 3 stopień trudności od góry!

dźwięki kosmos, z środka na z5400 jest po prostu masakra!

na pewno zakupie sobie oryginał bo można się świetnie bawić grając w to

 

ktoś pytał o AA - tutaj nawet nie ma porównania do F2, F2 porównując do tego to koło AAx2 nawet nie leżała, AA w Colinie jest zrobiony fenomenalnie i tak powinien wyglądać w każdej grze, myśle, że z takim AA jak tutaj klocek nie pociągnął by F2 w 60fps - coś za coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

wreszcie! zagrałem

gra jest po prostu śliczna, jak to wszystko wygląda :blink: i jak wspaniale chodzi, coś pięknego

model jazdy mega arcade, ale da się przyzwyczaić i po chwili czerpie się z gry samą przyjemność

uszkodzenia jakich jeszcze nie było, a trzeba pamiętać że to dopiero 3 stopień trudności od góry!

dźwięki kosmos, z środka na z5400 jest po prostu masakra!

na pewno zakupie sobie oryginał bo można się świetnie bawić grając w to

 

ktoś pytał o AA - tutaj nawet nie ma porównania do F2, F2 porównując do tego to koło AAx2 nawet nie leżała, AA w Colinie jest zrobiony fenomenalnie i tak powinien wyglądać w każdej grze, myśle, że z takim AA jak tutaj klocek nie pociągnął by F2 w 60fps - coś za coś...

colin jest sliczny i basta.

ja po zassaniu tego dema glaszcze czule pudlo i sie do niego slinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wczoraj trochę pograłem sobie. Jednak pomimo iż grafika i dźwięk jak wszyscy piszą jest super to jednak model jazdy to jakieś chyba nieporozumienie :/ Zamiast symulacji otrzymaliśmy PGR3 na szutrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bluźnij Borys ;) PGR3 ma w porównaniu z Dirtem 100x lepszą fizykę.

 

Ale muszę przyznać niektórym rację, faktycznie po dluższym obcowaniu z tym demem, Colin zaczyna również dostarczać frajdę. Dla samego modelu zniszczeń i dźwięku aż chce się jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla samego rajdu na granicy uderzenia w skarpę i bicia rekordów chce się jeździć :> model zniszczeń + widok z kokpitu dostarcza tą frajdę i model jazdy z czasem przestaje jakoś odgrywać 1 plan :) dlatego trzeba kupić i FM2 i Colina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj łupałem jeszcze z dobre 2h i ta gra coraz bardziej mi się podoba. Poprzednie coliny jakoś mnie tak nie ciągnęły może ze względu na to, że zawsze wolałem "asflatowe" maszynki niz WRC, ale ten Colin jest poprostu cudny. Mając do wyboru Colina Vs F2 wybrałbym Dirt'a :)

 

UPDATE:

2:30:87 :P Pochwalcie swoimi wynikami bo nie wiem jak moje czasy wypadają na tle konkurencji :)

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...