Skocz do zawartości
PiPoL

Colin Mcrae: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Kariera zakończona :) Został mi jeszcze zakup 3 samochodów, więc jeszcze trochę muszę pojeździć no i w trybie champiomship został mi global. Bardzo fajnie się gra :) Czasami można takiego oczopląsu dostać, że szok. W szczególności jest 1 trasa w Australii, gdzie się jedzie cały czas między drzewami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariera zakończona :) Został mi jeszcze zakup 3 samochodów, więc jeszcze trochę muszę pojeździć no i w trybie champiomship został mi global. Bardzo fajnie się gra :) Czasami można takiego oczopląsu dostać, że szok. W szczególności jest 1 trasa w Australii, gdzie się jedzie cały czas między drzewami

no dokladnie, wtedy kamera z srodka to jest miazga, jak w rzeczywistosci, tak wszystko mruga B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gra na max 2 dni. Do 100% zostały mi do kupna 2 auta, 1000 mil do przejechania jeszcze i pare onlinenowych osiągnięć w stylu "pierwszy mecz xbl, pierwszy wygrany i 20 wygranych wyścigów".

 

Polecam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej rozdzialce zdjec to nie ma co porownywac

Aczkolwiek na ostatniej fotce widac roznice w tym co sie odbija na karoserii

na x`ie jest to jakas prosta bryla (tak jakby trybuna), na ps3 jakis bardziej skomplikowany obiekt/grupa obiektow (np. las)

:lol:

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXelium: no i wyższy

 

miałem przyjemnośc testować owe demo na X360 i PS3, wrażenie moje, jak i mojego kolegi jest takie, że na PS3 łatwiej się "wczuć" w grę, właśnie dzięki wyższemu i stabilniejszemu framerate

 

tylko, że brakuje wibracji na padzie w wersji na PS3, ale to wina konstrukcji, nie gry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię. Jak w demku ustawić manualną skrzynię? Chyba ślepy jestem bo nigdzie nie widzę takiej opcji.

W ogóle warto kupić DIRT-a z myślą o gry na kierownicy? Czy może lepiej Sega Rally albo GRID-a?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Dirta na kompie przy uzyciu kierownicy. I powiem jedno, beznadzieja. Wogole nie potrafilem wyczuc auta. Juz duzo lepiej mi sie gralo(na ps3) w Grida, chociaz to tez jeszcze nie to. A sega rally to typowy arcade na pada.

Jak Gran Turismo masz zaliczone to sprawdz Ferrari Challenge, podobno przyjemnie sie jezdzi na kolku:)

 

Ps. Kiera to Logitech DFP

Edytowane przez Simi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

W Dirta na PC mi się grało przyjemnie ale trzeba było trochę posiedzieć nad ustawieniami kiery bo standardowe były zbyt czułe no i warto było wgrać moda na lepszą fizykę. Manualna skrzynia jest, w opcjach gdzieś się to ustawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...