Skocz do zawartości
nrl

Burnout 5: Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Dołączona grafikaDołączona grafika



Premiera: Wrzesień 11

Oficjalna strona

Fan site

Electronic Arts potwierdziło w dniu dzisiejszym, że w przyszłym roku na sklepowe półki trafi gra Burnout 5. Ta popularna ściganka wydana zostanie na PlayStation 3 oraz Xboxa 360.
O Burnout 5 szczegółów wiadomo na razie tyle co kot napłakał. Alex Ward, jeden z dyrektorów pracujących dla developera powiedział jedynie, iż gra zostanie przebudowana od podstaw, by wykorzystać potencjał obu platform, co może oznaczać grafikę w wysokiej rozdzielczości i lepszy gameplay.

Tym razem miejscem gry będzie Paradise City, ogromne miasto z bogatą infrastrukturą dróg i mnóstwem samochodów. Według oświadczenia prasowego, gra nie będzie posiadała żadnych menu wyboru trybu, zaś gracz przed wyruszeniem na trasę, będzie musiał zdobyć licencję kierowcy.http://gry.wp.pl/




Download the Official Trailer

Galeria


osobiście nie wiem co ludzie widzą w tej serii. po screenach zapowiada się super gra, ale nie dla mnie :D Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout 5 Preview for Xbox 360 - SIX Minutes to get across City

 

They estimate that it will take about five or six minutes driving uninterrupted at top speed to get from one side to the other. We're up in the mountains to the west of the city at present, but, looking down, we can see the smokestacks and skyscrapers in the distance. Adding iconic landmarks is extremely important to the team, as they want you to be able to navigate by looking around rather than by having to continuously examine the map. "That's something we hate from some of the other open-world games--it kind of looks generic; there's repetition of areas, and that's why you're always having to look to see where you are," says Ward. "It's 'How good of a cab driver are you?' It takes away the focus from the main experience."

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3156453

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, czy udogodnienia te dotycza calego swiata, czy tylko USA?

Dzisiaj będę dzwonił do M$ to się zapytam :D

 

Burnout 5

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

szkoda że foty są tak małe :(, ale widać, że grafa będzie niczego sobie :D

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise - pierwszy trailer :-P

http://xboxyde.com/leech_3752_en.html

zapowiada się wyśmienicie

 

PRESS RELEASE

Guildford, UK – April 30, 2007 – Electronic Arts Inc., (NASDAQ: ERTS) today announced the title for the revolutionary new Burnout™ videogame currently in development for the PLAYSTATION®3 computer entertainment system and Xbox 360™ videogame system. Players will be able to take their dangerous driving experience to a whole new level when Burnout™ Paradise is unleashed this winter.

 

Burnout Paradise proves that crashing is awesome! Next generation technology has enabled an unprecedented level of crash deformation allowing you to experience the most explosive pile-ups in the series’ history. Now the development team can realise their original vision for the Burnout franchise: an open world environment where you can do anything, anywhere, anytime!

 

“We have been working towards Burnout Paradise for quite some time. Next generation consoles have opened up a raft of new gameplay opportunities and the Criterion team has leapt at the chance to innovate and raise the bar to an all-new high,” said Pete Hawley, Executive Producer, Burnout Paradise. “There are going to be some big surprises and a lot of new features but the core of the game is still pure Burnout. Instant accessibility will be reinforced by innovative on-line capabilities which will see Burnout Paradise smash racing conventions.’’

 

Feel the adrenaline course through your veins as you take to the road for the first time in Paradise City, where the action is all around you. Explore the city, discover events, and look for the best opportunities to crash, jump and pull signature takedowns. In Burnout Paradise you’re given the keys to the city, but it’s up to you to earn the keys to the meanest and most dangerous cars on the street, and earn your Burnout licence.

 

Burnout Paradise will ship under the EA™ brand and is developed by EA’s Criterion Studio in Guildford, UK. For more information about the Burnout franchise, please visit http://ea.com or our press website at http://info.ea.com. For more information about Criterion Games, please visit http://www.criteriongames.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam :)

 

I tylko pomyśleć, to wszystko takie lśniącę, pachnące nowością za chwilę może być w malutkich bardzo pogiętych kawałeczkach :]

 

PS

auta bez kierowców??

Edytowane przez atom3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise E3 2007 Gameplay Trailer @ GT

 

Wygląda super, ciekawe tylko czy oprócz grafy zaszły jakieś przełomowe zmiany, bo seria zaczyna już trącić zastojem. No i mam nadzieję że tryb Crash powróci z hukiem :wink:

 

Ostatnia stłuczka - harmonijka pod koniec mnie rozwaliła :blink:

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe foty i wywiad.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Video: Burnout Paradise Live Stage Demo - 60fps, no in-game loading - Winter

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=103532

 

Filmik marnej jakości, ale i tak widać brak AA i dropy, a przecież producenci obiecują 60fps - zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ma być za 7 dni. Patrze w Kalendarz XP (tak tak, używam tego czegoś :P) i widzę 13.12.2007, czwartek. Czwartek jest ukochanym (czasem bez wzajemności) dniem użytkowników PS3 - Update PS Stora. Nie chce wróżyć :>

 

EDIT:

12.12.2007 - demko dla posiadaczy X360 i PS3 za 3h

 

Dla niecierpliwych:

Demo Trailer HD

http://www.gametrailers.com/player/28816.html

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise Demo Now Available on XBLM.

Content: Burnout™ Paradise demo

Price: Free

Availability: Not available in Asia

Dash Text: [ESRB: E10+ (Everyone 10+)] Welcome to the Burnout Paradise Demo. Explore Motor City, Big Surf Beach and Ocean View. Discover Jumps, Stunts and Smashes all over the map, and if you’re online invite friends to join you for some challenges. Remember, this is just a small part of Paradise City. For the full Burnout experience, buy the full game coming in January 2008.

Size: 835.53 MB

A ja siedzę w tyrze :sad:

 

info dal xboxowców ;)

Do zassania gry wymagany jest prawdziwy GOLD(1 tydzień exclusive), 48H Trial nie pomoże :-|

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przekozak, w sumie dopatrzylem sie jednej tylko wady: jak pozbede moj samochodzik szyb to wychodzi na to ze fura jezdzi sama - nie widac kierowcy ;) Poza tym bardzo mi przypadla do gustu, graficznie duzy krok na przod po Revenge i w koncu cos widac jak sie jedzie a nei jak w poprzedniej czesci gdzie zanim zdaze zareagowac to juz cala sceneria sie zmienila. A zwolnienie kamery i jej zmiany w momencie jak sie rozbijemy - MASAKRA. A chce sie tylk jezdzic i rozbijac samochod. Ogolnie jestem na TAK, mysle ze gierka moze przyniesc sporo funu dla osob, ktore chca pojezdzic z przymrozeniem oka, smiechow bedzie co nie miara.

 

edit. Niech ktos napisze jak giera brzmi, bo ja obecnie bez naglosnienia.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i zapewne zakupię. Niestety nie grałem w poprzednie części i nie mam porównania, ale zaskoczyło mnie na plus. Grafika ładna, zwolnienia o których wspominał poprzednik, rozbijanie auta, wyścigi ze świateł, combosy - powinno być dużo frajdy, zwłaszcza na live.

 

Aha a co do dźwięku... Póki co korzystam tylko z głośników w TV także nie bierzcie tego za żadną wyrocznię. Silnik brzmi rasowo, ogólnie dźwięk jak dla mnie ok. Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć.

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastha Dźwięk całkiem przyzwoity...

 

Ogólnie po 10 minutach grania JESTEM POD WRAŻENIEM...

Faktycznie, trochę szkoda, że samochód jest 'zdalnie sterowany' i nikt w środku nie siedzi... Mam nadzieje, że w pełnej wersji wrzucą tam jakiegoś wariata gotowego na CRASH :D

 

Do zassania gry wymagany jest prawdziwy GOLD(1 tydzień exclusive), 48H Trial nie pomoże

48H Triale to nie Goldy tylko Silvery z odblokowanym multiplayerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja rowniez zagrałem ale tylko chwilke :) zniszczenia RÓLZ! takiej czołówki z betonową scianą jeszcze nigdy nie widziałem!! pieknie sie wszystko wygina w slow-Mo :D Nie potrafie sobie wyobrazić jak bedzie wygladało wjechanie z impetem w zatłoczoną krzyżówke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie nie potrafie wyobrazic road rage na 8 playerow, cos ala "sobotni wieczorek" ;) Teraz pogralem chwile z kucykiem i mimo ze challenge dosc proste to multi zapowiada sie smakowicie.

Potwierdzam!

Na koniec tak przywalilem w mastha, ze wylecial z serwera :D

Gierka miodna, grafika piekna, wreszcie to jakos wyglada, bo bylo widac, ze poprzedni Burnout byl robiony na szybko. Rzeczywiscie wiecej teraz widac, nie jest tak ciasno, pomysl z jazda po miescie ala NFS jest dosc ciekawy, zawsze to jakies urozmaicenie, szkoda, ze te wyzwania w demie multi takie nudnawe.

Uczucie predkosci fajne, gra trzyma duuuuuuzo FPS, dropy zdarzaja sie baaardzo rzadko, a dzwiek wgniata w fotel - przynajmniej moje z5400 sie nie nudzily :P

 

Niech najlepsza rekomendacja dla Was bedzie to, ze od czasu Bioshocka praktycznie nie wlaczalem konsoli, a dzisiaj swietnie sie bawilem z demem.

POLECAM! :-P

 

Co do kierowcy w srodku - jestem pewien, ze nie ma go tam z powodu ESRB, a nie z lenistwa programistow, gdyby tam ktos siedzial gierka na bank nie dostala by tego znaczka:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodna, grafika piekna, wreszcie to jakos wyglada, bo bylo widac, ze poprzedni Burnout byl robiony na szybko.

Poprzedni Burn to byl po prostu port z poprzedniej generacji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompilacja kilku crashy:

 

http://www.gametrailers.com/player/28920.html - SD

 

http://www.gametrailers.com/player/28919.html - HD.

 

Cudnie to wygląda. :)

szkoda, ze w demku autobusow jak na lekarstwo, bo nie ma nic lepszego jak przywalic w takiego kunastotonowego kolosa :twisted: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...