Skocz do zawartości
nrl

Burnout 5: Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą niezły zalew Allegro wersjami z samą płytą za 140zł.

Ciekawe czy do końca jest to sprowadzane z legalnego źródła ...

ja zupełnie nie rozumie, po co sie przejmować źródłem pochodzenia gry?? jak na moj gust, to mam to głęboko gdzieś. Przeciez płytka jest oryginalna, gosciu zagrał i ma dość, a to, ze dzieje się to przed premierą to tylko i wyłącznie wina samego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zupełnie nie rozumie, po co sie przejmować źródłem pochodzenia gry?? jak na moj gust, to mam to głęboko gdzieś.

no pewnie, co tam ze grasz na kradzionym egzemplarzu co nie? wazne ze bana na live'ie nie dostanesz :]

i zeby nie bylo, sam gram na piratach, ale smieszy mnie to ze co chwila jest dyskusja o tym ze piraci to zlodzieje a tu taki kwiatek i "mam w [gluteus maximus] skad jest, przeciez wytloczona to nic nie zrobilem" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol a zrobiłem??? stary przemyśl tego swojego posta jeszcze raz?? to ja ukradłem tą gre??? Piractwo tyczy się osob ktore w nielegalny sposob nabędą progam, zaczną go powielać lub korzystac z niego i sprzedawać dalej. Czy ja cos nabyłem nielegalnie?? NIE - kupiłem na aukcji internetowej. Czy powielam?? NIE, Korzystam? TAK bo mam do tego prawo i moge sprzedać dalej bo rownież nikt mi tego nie zabrania. Dlatego właśnie Allegro nie usuwa tych aukcji, a MS jeszcze nikogo nie zbanował za granie w B:P przed premierą. Mozesz napisać do Allegro, dlaczego ci ludzie sprzedaja kradzione gry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol a zrobiłem??? stary przemyśl tego swojego posta jeszcze raz?? to ja ukradłem tą gre??? Piractwo tyczy się osob ktore w nielegalny sposob nabędą progam, zaczną go powielać lub korzystac z niego i sprzedawać dalej. Czy ja cos nabyłem nielegalnie?? NIE - kupiłem na aukcji internetowej. Czy powielam?? NIE, Korzystam? TAK bo mam do tego prawo i moge sprzedać dalej bo rownież nikt mi tego nie zabrania. Dlatego właśnie Allegro nie usuwa tych aukcji, a MS jeszcze nikogo nie zbanował za granie w B:P przed premierą. Mozesz napisać do Allegro, dlaczego ci ludzie sprzedaja kradzione gry :lol:

Paserstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam w [gluteus maximus], ale z powodu takiego ze nie jestem w stanie stwierdzic skad typ wszedl w jej posiadanie i nie mam zamiaru zawracac sobie tym glowy. Moze jest kradzione, moze wysra..ne, a moze znalazl na ulicy. Ja tego nie wiem. Z mojej perspektywy mam ORYGINALNA (trudne slowo) plytke za ktora dalem jakas kase i nikt sie do tego przyczepic nie moze. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, a co to ma wspolnego z piractwem?

 

edit: chcialem napisać wczesniej, ale zrobie to teraz. Tak jak pisze mastha, nie obchodzi mnie to skad jest ta gra. To, ze została ukradziona to tylko domysły. Udowodnijcie to gosciowi ktory sprzedaje, wtedy będe paserem.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy mam ORYGINALNA (trudne slowo) plytke za ktora dalem jakas kase i nikt sie do tego przyczepic nie moze. Tyle.

No wlasnie nie, bo wszyscy doskonale wszyscy wiemy ze te plytki sa kradzione, i zakladajac sytuacje, ze np gosc zostal by przylapany na kradziezy a kierownik fabryki chcialby zrobic z niego przyklad dla reszty pracownikow i skierowal sprawe na policje, pierwsze co by zrobila policja to by skonfiskowala kopie ktore wam ten czlowiek sprzedal i do tego mogli by wam postawic zarzut paserstwa (chociaz to juz jest watpliwe bo przeciez "nie wiedzieliscie" skad ma te gry). Przypadek malo prawdopodny jednak w mozliwy. I wlasnie tutaj wychodzi cala hipokryzja osob ktore z uporem maniaka probuja wmowic wszystkim ze piraty to kradziez. Nie obchodzi mnie to na czym gracie, w co gracie i jak gracie, ale postawa niektorych jest naprawde smieszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podany wyzej link z definicja wyraznie wskazuje ze paserstwo moze byc swiadome lub nie. Ale tak jak mowisz, ZAKLADASZ taki przypadek (zreszta jak sam podkreslasz malo prawdopodobny) a zalozenia to nie fakt. Poza tym jakie wmawianie i jaka hipokryzja? Piraty to nie kradziez? Od kiedy? I tym bardziej nie rozumiem hipokryzji, nie przypominam sobie zebym mial przerobiona konsolke i ssal z sieci gry na nia wiec wtf? Kupilem oryginal - mam oryginal, tyle na ten temat. I tak jak plusk powiedział: udowodnijcie ze koles kradnie to wtedy zaczniemy gadac, a gdybanie odlozmy na inna okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie, bo wszyscy doskonale wszyscy wiemy ze te plytki sa kradzione, i zakladajac sytuacje, ze np gosc zostal by przylapany na kradziezy a kierownik fabryki chcialby zrobic z niego przyklad dla reszty pracownikow i skierowal sprawe na policje, pierwsze co by zrobila policja to by skonfiskowala kopie ktore wam ten czlowiek sprzedal i do tego mogli by wam postawic zarzut paserstwa (chociaz to juz jest watpliwe bo przeciez "nie wiedzieliscie" skad ma te gry). Przypadek malo prawdopodny jednak w mozliwy. I wlasnie tutaj wychodzi cala hipokryzja osob ktore z uporem maniaka probuja wmowic wszystkim ze piraty to kradziez. Nie obchodzi mnie to na czym gracie, w co gracie i jak gracie, ale postawa niektorych jest naprawde smieszna.

stary wez zacznij rozrozniać piractwo od paserstwa, bo mam wrazenie, ze problem sprowadzasz tylko do tego, ze ktoś kupił oryginalna gre taniej i z niewiadomego źródła. Ja kupiłem Crackdowna od jakiejś pani, cena byla o wiele nizsza niż w sklepie. Nie wiem czy ona ukradła ta gre lub jej/syn/brat, jeśli to zrobili to jestem paserem nieumyślnym, ale prosze cie nie pisz juz o piractwie bo Ci to nagminnie nie wychodzi. Czy ja ta gre kopiuje i sprzedaje?? :mur: poza tym skad Ty wiesz czy tych płyt na allegro nie sprzedaje kierownik? Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem oryginal - mam oryginal, tyle na ten temat

Ale on jest kradziony i dobrze o tym wiesz. To, ze idziesz w zaparte bo policja nie puka do Twoich drzwi wcale tego nie zmienia. I to wlasnie jest hipokryzja, grasz na fizycznie ukradzionej z fabryki kopii, ale twierdzisz ze wszystko jest w porzadku bo to nie Ty ja ukradles tylko ktos inny i mowisz komus innemu, ze jest zlodziejem.

 

A najbardziej smieszy mnie to oburzenie, ze w ogole ktos osmielil sie wam zwrocic uwage "BO TO PRZECIEZ ORYGINALY!!!!111111111"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to na chwile obecna jedynym zlodziejem tutaj jestes Ty sam ("i zeby nie bylo, sam gram na piratach"). Wspomniany sprzedawca nim nie jest, bo w przeciwienstwie do Ciebie, on ani sie nie przyznal, ani nic mu nie udowodniono, nie zamknieto aukcji etc. Ja nic nie wiem o zadnej kradziezy, wiec dlaczego probujesz mi wmowic ze jest inaczej? Skoro jestes tego taki pewien, masz niezbity dowod ze plytka jest walona to prosze bardzo, 997 i jedziesz z donosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nie obchodzi ze ona jest kradziona, denerwuje mnie tylko Twoja bezczelnosc, nazywasz mnie zlodziejem, a sam grasz na ukradzionej kopii. Ale wszystko jest w porzadku bo przeciez nic Ci policja nie udowodnila co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nie obchodzi ze ona jest kradziona, denerwuje mnie tylko Twoja bezczelnosc, nazywasz mnie zlodziejem, a sam grasz na ukradzionej kopii. Ale wszystko jest w porzadku bo przeciez nic Ci policja nie udowodnila co nie?

Porownaj to:

 

Jedziesz na grach sciagnietych z neta albo na kopiach zapasowych plyt od kolegow, a my kupilismy gre za 150zl. Widzisz tutaj roznice? Dodatkowo, nas nie zbanuja za gre, poniewaz jest ona oryginalna. Ciebie moga zbanowac.

Dlaczego microsoft nie robi nic chociaz wie, ze ludzie graja w burnouta juz teraz? Przeciez oni widza, ktos tam jest na leaderboards itp.

 

Wg mnie w tym wypadku im nie zalezy na tym, czy gra zostanie sprzedana 22.01 czy 10.01. Zysk i tak maja ten sam.

Daty premiery sa po to, zeby tlocznie wyrobily sie z wyrobieniem danego nakladu plyt, a to, ze my gre mamy wczesniej to nie jest okradanie, lecz bycie "nie fair" w stosunku do tych, ktorzy tej gry nie moga kupic, a to juz co innego :P

 

Oto moje zdanie na ten temat.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywasz mnie zlodziejem, a sam grasz na ukradzionej kopii. Ale wszystko jest w porzadku bo przeciez nic Ci policja nie udowodnila co nie?

Zawsze nazywam rzeczy po imieniu, tak jest łatwiej i szybciej. A Policja mi raczej nic do udowodnienia nie ma, raczej ty masz komus cos udowodnic wysuwajac oskarzenie przeciw niemu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze temat mozna zakonczyc, sadze, ze chlopaki zdaja sobie sprawe, ze nie daja zarobic sklepu, producentowi gry, tylko wspomagaja finansowo jakiegos "robotnika" z tasmy produkcyjnej.

 

I tak was wszystkich zbanuja i nie bedzie nieczego!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah dokladnie! pamietam jak maSTHa212 zawsze sie zapieral, ze przeciez nalezy sie wynagrodzenie za prace producentowi gry ;) widac teraz prawda jest jak d**a, kazdy ma swoja ;] napychacie kieszenie zlodziejowi... uswiadomcie to sobie ;] a, ze daliscie 150 zl a nie 20 to psikus xD

 

Jedziesz na grach sciagnietych z neta albo na kopiach zapasowych plyt od kolegow, a my kupilismy gre za 150zl. Widzisz tutaj roznice? Dodatkowo, nas nie zbanuja za gre, poniewaz jest ona oryginalna.

Ja widze jedno podobienstwo - tak czy siak kasa idzie na lewo, ale lepiej tego nie widziec ;) Odpowiedz sobie na pytanie czy mydlisz oczy sobie czy nam ;] zreszta co ja tlumacze... przeciez telewizor wyniesiony ze sklepu tez jest oryginalny... Nie chlopaki? xD Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

niech was wszystkich wyzej slag trafi za te [ciach!]ly-cala strona o piratach,zlodziejstwie itp itd a biedny Burnout omijany dalekim lukiem

 

Costi-jak zwykle albo jest nadgorliwy albo udaje ze go niema :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... w skrocie tak wyglada moralnosc coponiektorych ;] moge sie tylko domyslac jak by wygladala bez bata jakim jest ban na live ;]

 

Gleboko w d***e mam kto na czym gra, ale skad to zaklamanie :x

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... w skrocie tak wyglada moralnosc coponiektorych ;] moge sie tylko domyslac jak by wygladala bez bata jakim jest ban na live ;]

 

Gleboko w d***e mam kto na czym gra, ale skad to zaklamanie :x

Czlowieku, o czym ty w ogole mowisz? Zanim poszly pierwsze bany to przez dlugi, dlugi czas mozna bylo uzywac Live z przerobionymi konsolami i mimo tego wiele osob z tego forum tego nie zrobila - jak wytlumaczysz to zjawisko, bo chyba nie widmem banow o ktorych wtedy jeszcze nikt nie slyszal. W glowie Ci sie nie miesci ze ktos MA kregoslup moralny? Mowilem to wczesniej, ale jak widac do niektorych nie dociera - niech piraci przestana wszystkich oceniac swoja miara. To ze kradniecie nie oznacza ze wszyscy tak robia i ze to jest norma. Sami sie plujecie zeby was nie osadzac, bo przerobka przeciez nie oznacza odpalania kopii tylko WYCISZENIE NAPEDU, a sami oceniacie typa, ktory sprzedaje plytki na Allegro, jako zlodzieja. Jakos nie widze, zeby zdjecie pokazywalo dysk Verbatima z napisanym markerem Burnout Paradise. Poca ma racje - po prostu boli was to, ze mimo mozliwosci zassania gry przed premiera tym razem cos nie poszlo i ludzie z oryginalnymi plytami (po uzyciu ktorej nie pojdzie ban) graja pierwsi. I tak jak pisalem we wczesniejszych postach: skoro macie pewnosc ze to walek to na aukcji jest taki przycisk Zgłoś naruszenie zasad, użyjcie i po krzyku. Jak jestescie przekonani ze to zlodziej to administracja Allegro na bank poprze inicjatywe, a moze nawet przekaze do sprawe do organow scigania. :lol:

 

A co do Burnouta to chciałem spytać o road rage, bo na tym mi najbardziej zalezy. Jak to wyglada? Czy jest wyznaczona trasa czy sie po prostu jezdzi po miescie tak jak w demku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oceniacie typa, ktory sprzedaje plytki na Allegro, jako zlodzieja.

Ktoś kto zwinął z taśmy produkcyjnej kilkanaście(dziesiąt) płyt nie jest złodziejem?

 

Każdy zdrowo myślący człowiek domyśli się, skąd pochodzą te płytki...

Raczej EA nie rozrzuca nigdzie płytek przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyróżnie się i nie powiem nic na ten temat! ;)

 

A co do Burnouta to chciałem spytać o road rage, bo na tym mi najbardziej zalezy. Jak to wyglada? Czy jest wyznaczona trasa czy sie po prostu jezdzi po miescie tak jak w demku?

Jeździsz po mieście, byyyyle do warsztatuuuu! [;

Kurde, od dwóch dni śmiga mi po mieście ta F1, ale niczym nie moge jej dojechać :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto zwinął z taśmy produkcyjnej kilkanaście(dziesiąt) płyt nie jest złodziejem?

 

Każdy zdrowo myślący człowiek domyśli się, skąd pochodzą te płytki...

Raczej EA nie rozrzuca nigdzie płytek przed premierą.

Masz dowód? Jeśli masz to zawiadom odpowiednie służby i wtedy wrócimy do rozmowy. Zdaje sie, że sam pisałeś kiedyś o domniemaniu niewinności. I zakończmy rozmowe tym właśnie stwierdzeniem: do momentu jak mu czegoś nie udowodnią to koleś jest niewinny, a ludzie, którzy kupili płytki nie sa paserami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dowód? Jeśli masz to zawiadom odpowiednie służby i wtedy wrócimy do rozmowy.

Nie wiem czy ukradł, wytłoczył w piwnicy czy wydziergał na drutach - nie to jest ważne

Ważne jest to, że gra nie pochodzi z legalnego źródła (czyt. ze sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam, po dwudniowym pościgu w końcu go ustrzeliłem:

post-10915-1200564434_thumb.jpg post-10915-1200564413_thumb.jpg

Nareszcie 'samochód z kierowcą' :P

Zaraz śmigam po ulepszoną wersję ^_^

 

ciekawe jak sie tym smiga :D

Ten Walmart odblokowuje sie chyba po wpisaniu kodu. Zdaje się, że któryś z brytyjskich sklepów dołączał ten kod do pre-ordera.

 

EDIT: No i jest, troche śmieszny bo policyjny ;) - Krieger PCPD SPECIAL

post-10915-1200565406_thumb.jpgpost-10915-1200565436_thumb.jpgpost-10915-1200565463_thumb.jpg

 

@down O, bingo! ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, o czym ty w ogole mowisz? Zanim poszly pierwsze bany to przez dlugi, dlugi czas mozna bylo uzywac Live z przerobionymi konsolami i mimo tego wiele osob z tego forum tego nie zrobila - jak wytlumaczysz to zjawisko, bo chyba nie widmem banow o ktorych wtedy jeszcze nikt nie slyszal. W glowie Ci sie nie miesci ze ktos MA kregoslup moralny? Mowilem to wczesniej, ale jak widac do niektorych nie dociera - niech piraci przestana wszystkich oceniac swoja miara. To ze kradniecie nie oznacza ze wszyscy tak robia i ze to jest norma. Sami sie plujecie zeby was nie osadzac, bo przerobka przeciez nie oznacza odpalania kopii tylko WYCISZENIE NAPEDU, a sami oceniacie typa, ktory sprzedaje plytki na Allegro, jako zlodzieja.

Heh, od poczatku wiadomo bylo, ze baniki/zablokowanie mozliwosci grania live jest kwestia czasu. Co do kregoslupa moralnego to Ci go szczerze wspolczuje ;] musi byc wyjatkowo skrzywiony, jezeli nie widzisz w swoim postepowaniu nic zlego ;) to, ze przerobka pozwala tez na wyciszenie napedu jest po prostu dobrym pretekstem ;] zebys nie mogl sie przypieszyc do kazdego kto o niej wspomni na forum ;] Zreszta ostatnio zachowujesz sie jak jego pan i wladca... polskie prawo nie idzie tak daleko i rozroznia pojecie pirata i zlodzieja. Podpowiem, ze glowna roznica jest tu bezpowrotny zabor mienia ;] Ale pewnie twoj kregoslup moralny nie pozwoli Ci dostrzec roznicy pomiedzy kims kto opi***li Ci dom, a dzieciakiem ktory wypali 50 plyt cd. W koncu zawsze wychodzi sie z zalozenia, ze sa to utracone korzysci wytworni plytowych/tworcow i owy dzieciak napewno by je kupil legalnie ;] Trudne... co?

 

Panowie może już wystarczy? Macie przecież PM, maile, GG, XBL, SMS'y, telefony, rece, nogi, zapalniczki, samochody - jest się 'czym' kłócić

Od bitych dwóch stron mało co przeczytać tu można o samym Paradise'ie.

Wreszcie udało mi się zrobić Stunt Run na >1 000 000 pkt i dołączyłem do "Millionaire's Club"

Sory, ale noz sie w kieszeni otwiera jak kolejne osoby wyzywa/porowuje od zlodziei. Az glupio to tak zostawic i olac, zreszta zobacz do teamtu o x360 :x

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może już wystarczy? Macie przecież PM, maile, GG, XBL, SMS'y, telefony, rece, nogi, zapalniczki, samochody - jest się 'czym' kłócić :P

Od bitych dwóch stron mało co przeczytać tu można o samym Paradise'ie.

Wreszcie udało mi się zrobić Stunt Run na >1 000 000 pkt i dołączyłem do "Millionaire's Club" :D

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to na chwile obecna jedynym zlodziejem tutaj jestes Ty sam ("i zeby nie bylo, sam gram na piratach"). Wspomniany sprzedawca nim nie jest, bo w przeciwienstwie do Ciebie, on ani sie nie przyznal, ani nic mu nie udowodniono, nie zamknieto aukcji etc. Ja nic nie wiem o zadnej kradziezy, wiec dlaczego probujesz mi wmowic ze jest inaczej? Skoro jestes tego taki pewien, masz niezbity dowod ze plytka jest walona to prosze bardzo, 997 i jedziesz z donosem.

 

Porownaj to:

 

Jedziesz na grach sciagnietych z neta albo na kopiach zapasowych plyt od kolegow, a my kupilismy gre za 150zl. Widzisz tutaj roznice? Dodatkowo, nas nie zbanuja za gre, poniewaz jest ona oryginalna. Ciebie moga zbanowac.

Dlaczego microsoft nie robi nic chociaz wie, ze ludzie graja w burnouta juz teraz? Przeciez oni widza, ktos tam jest na leaderboards itp.

 

Wg mnie w tym wypadku im nie zalezy na tym, czy gra zostanie sprzedana 22.01 czy 10.01. Zysk i tak maja ten sam.

Daty premiery sa po to, zeby tlocznie wyrobily sie z wyrobieniem danego nakladu plyt, a to, ze my gre mamy wczesniej to nie jest okradanie, lecz bycie "nie fair" w stosunku do tych, ktorzy tej gry nie moga kupic, a to juz co innego :P

 

Oto moje zdanie na ten temat.

Ja przepraszam bardzo ale czy Wam naprawdę coś "odwaliło"?? :blink: :blink: Przecież te tłumaczenia są no nie wiem, co najmniej żałosne. Gracie na skradzionej kopii i basta!! Zapłaciliście złodziejowi (czy tam paserowi) i basta! Jadący na piratach zazdroszczą Wam że gry nie ma jeszcze na torrentach?? Bueheheheh no bez jaj. Co za tłumaczenia w ogóle. Wg mnie w tym wypadku im nie zalezy na tym, czy gra zostanie sprzedana 22.01 czy 10.01. Zysk i tak maja ten sam. A to zdanie już w ogóle pokazuje klasę :lol2: :lol2: Dziecko czy Ty masz 12 lat i takie głupoty prawisz? Bo innego wyjścia nie widzę. Dałeś zarobić jak ktoś tu juz powiedział ROBOTNIKOWI tłoczącemu płytę, czy jakiemuś tam szefowi tłoczni. Nieważne komu. W każdym bądz razie nie wydawcy :angry:

 

Jeszcze co do wzywania 997. A pewnie że można by to zrobić i na pewno byście mieli nieprzyjemności. Oczywiście sprzedający dużo większe. Ale przecież chyba nikt nie będzie na Was kablował. Panowie bez przesady ;)

 

A co do banów....poczekajmy. Mam nadzieje że M$ weźmie sie za osoby grające przed premierą, jak i za piratów porządnie, jak i (przede wszytskim!!) osoby wgrywające savy etc. aby nabijać sobie achievementy.

 

Może dostane procenty. Wali mnie to. Ale już od wczoraj mnie strzela, jak czytam takie głupie i bezmyślne tłumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J Co za tłumaczenia w ogóle. Wg mnie w tym wypadku im nie zalezy na tym, czy gra zostanie sprzedana 22.01 czy 10.01. Zysk i tak maja ten sam. A to zdanie już w ogóle pokazuje klasę :lol2: :lol2: Dziecko czy Ty masz 12 lat i takie głupoty prawisz? Bo innego wyjścia nie widzę. Dałeś zarobić jak ktoś tu juz powiedział ROBOTNIKOWI tłoczącemu płytę, czy jakiemuś tam szefowi tłoczni. Nieważne komu. W każdym bądz razie nie wydawcy :angry:

 

A co do banów....poczekajmy. Mam nadzieje że M$ weźmie sie za osoby grające przed premierą...

No przyznam, ze moj argument nie byl trafny. Za bardzo sie rozpedzilem i napisalem glupote, gdyz zapomnialem, ze kasa i tak idzie do wydawnictwa a nie tloczni (no wiekszosc). Tutaj przyznaje racje.

Po 2: nie 12 a 18.

Po 3: nie widze powodow, dla ktorych mieli by banowac osoby grajace przed premiera. Jedyne co, to moga sie przyczepic osoby, ktora nam te plyty sprzedala (wytloczyla).

 

@bania: jak udalo ci sie zrobic 1mln? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...