Skocz do zawartości
mechl!k

Sklep Internetowy I Błąd W Opisie ;]

Rekomendowane odpowiedzi

LINK

 

Tak żeby sie upewnić - nawet jeżeli zamówie to nie mam szans na kupno tej płyty za taką cene, rajt? ;>

No bo w koncu:

Mimo dołożenia wszelkich starań MASTERCOM S.C. nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne, informacyjne oraz ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą ewentualnych roszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mech: Nie tylko mastercom ma taką cenę :).

 

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Asu...pelny,id,38923/

 

że publikowane dane techniczne

Cena to chyba nie dane techniczne :). Rób screeny, zamawiaj mobo i czekaj. Zawsze przecież możesz powiedzieć, że ceną wprowadzili Cię w błąd i rezygnujesz z zakupu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mech: Nie tylko mastercom ma taką cenę :).

 

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Asu...pelny,id,38923/

 

Cena to chyba nie dane techniczne :). Rób screeny, zamawiaj mobo i czekaj. Zawsze przecież możesz powiedzieć, że ceną wprowadzili Cię w błąd i rezygnujesz z zakupu :).

Doczytaj cytat mechl!ka do końca

że publikowane dane techniczne, informacyjne oraz ceny

Po za tym w komputroniku towar jest niedostępny, a nawet jeśli by był to by go nie sprzedali. Był chyba już podobny temat o pomyłce na komputroniku (albo było to napisane w innym temacie dotyczącym sklepów)... Chociaż tak jak pisze lukmek nie zaszkodzi spróbować...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione :)

 

post-6093-1176235647_thumb.jpg

 

Sami się wkopali :P

 

Z tego co widzę podają cenę w PLN i EURO. Pewnie to, co miało być w EURO napisali w zakładce PLN, a na E się przeliczyło samo i tak zostawili

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ten fragment chciałem wkleić:

"Złożone zamówienie stanowi umowę w rozumieniu Kodesku Cywilnego Zobowiązuję się do odbioru i zapłaty za zamówiony przeze mnie towar."

 

No nic, zobaczymy.. ;]

Chociaz watpie czy sprzedadza taki sprzet za taka cene - ale z gory mowie - jezeli uda sie to conajmniej Ghazi przesyła mi 6paka.. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo (vide - sprawa z Jeepem z Allegro), to kliknięcie w "zamawiam" i "potwierdzam zamówienie" jest zawarciem umowy. Sami napisali "w świetle Kodeksu Cywilnego bla bla" :) Czekamy zapewne do jutra na rozwój wypadków.

 

@Linoge - myślę, że sąd to przegięcie w sprawie za pi razy oko 300zł (za tyle więcej bym ją pchnął), zanim zapadnie wyrok płyta bedzie warta 200zł :P

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobna sprawe z komputronikiem. Wtedy o hdd chodzilo kosztowal 25 zamiast 250. Zamowilem i oczywiscie anulowali.

 

Hmmmm mysle ze zlozenie zamowienia i wplata na konto kasy za zamowiony towar zwiazalaby umowe. Bo nie sadze aby nie chcieli oddac kasy za mobo zamowione. Wtedy zawsze zostaje sad konsumencki/sprawa cywilna.

 

No risk no fun :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WDK - ja wybrałem kuriera za 17PLNów :)

 

Punkt n-ty regulaminu:

 

"(...)MASTERCOM S.C. zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Po złożeniu zamówienia ceny nie ulegają zmianie, aktualizacje cen nie wpływają na ceny przedstawione w zamówieniu (...)"

 

złożyłem zamówienie, cena nie ulegnie zmianie

 

EDIT:

Cena zmieniona!

Było: 261,08zł

Jest: 273,00zł ....

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada mi to na ewidentny blad w opisie - czy jak ktos sie pomyli, to zaraz trzeba go "okrasc, skopac i zgnoic"? a moze straty na Waszych "zakupach" bedzie musial pokryc pracownik firmy, ktory zarabia 1000 na reke a jedyna jego wina polega na tym, ze zla cene wpisal!?

troche to nie fair moim zdaniem.

ale robta co chceta - powodzenia

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja dzwoniłem i nie da się nic z baranami załatwić.

 

Stwierdził ze mogę jedynie złożyć zamówienie ponownie i gdy płyta się pojawi zostanie do mnie wysłana lecz po nowej cenie.

 

Zostawiamy to czy robimy dym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...