Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Troche noob pytanie ale cóż, co trzeba ze strony microshitu sciaganc zeby w DX10 dzialalo na viscie- wielbłąda wywala że czegoś brak, (link ?) ew jak sie to nazywa to sam znajde ;]

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest cudna! takiej grafy jeszcze nie widzialem na moim kompie ;] poza tym efekty to jest ARCYDZIEŁO, wogole gywalnosc mistrzowska. Na moim sprzecie jak z podpisu chodzi na 800x600 aax4 anisox8 hdr low shadows low, reszta na high i medium i nie spada ponizej 20 fps raczej, zwykle 25 a czsem nawet do 50 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo a full to zupelnie 2 rzeczy, u mnie demko na tych samych ustawieniach chodzilo max 20 fps a zwykle koło 15, a teraz duzo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 ma wyjsc patch, wnoszacy pare poprawek dla dx10 oraz dodajacy nowe mapy - waga ok 400MB

tutaj troche szczegolow technicznych - krzaczki i pismo obrazkowe ;) ogolnie wyglada to calkiem zachecajaco.

http://www.4gamer.net/news.php?url=/news/h...5901detail.html

.. ta z bajerów DX10 dodaje tylklo FUR , ale to fajny efekt akurat w przypadku tej gry ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabawę dopiero zacząłem - 3 misja, gram w dx10, gra wciąga niesamowicie, wygląda pięknie, ech więcej takich.

dokładnie, te efekty po prostu wymiatają, no i wstawki tez genialne ;] Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko chodzi jak krew z nosa....na maxymalnych ustawieniach, co tam wylaczyc zeby bylo te 30fps?

Na sprzęcie z podpisu O_o

Chyba jedziesz na sterach od Win98...

Jak już coś chcesz wyłączać,to wiadomo,ze hdr,aa,cienie zjadają najwiecej fps.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzi egra przechowuje savy? Gralem na laptopie, bo moj 8800gtx byl w serwisie. Teraz wrocil, chce sobie zgrac savy z lapka do mojego pc a ich nigdzie nie ma.. Ratujcie... :mur:

Jaki OS Vista czy XP ??

dla visty ; C:\Users\Konrad\AppData\Local\capcom\lostplanet

a tak się nazywa ;Lostplanet.LostplanetSave-capcom

tylko w opcjach folderów ustaw aby pokazywał ukryte pliki bo AppData jest ukryty.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

tylko chodzi jak krew z nosa....na maxymalnych ustawieniach, co tam wylaczyc zeby bylo te 30fps?

pozdrawiam

Cienie na medium i bedziesz mial ok 70 klatek w dx10 :) Tak w ogole to witam :) Mam pytanie. Co wnosi do gry najnowszy patch ? Po nim w dx9 cos sie wiesza gra, a w dx10 jest normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki OS Vista czy XP ??

dla visty ; C:\Users\Konrad\AppData\Local\capcom\lostplanet

a tak się nazywa ;Lostplanet.LostplanetSave-capcom

tylko w opcjach folderów ustaw aby pokazywał ukryte pliki bo AppData jest ukryty.

Dzieki. Na laptopie mam Viste, a na pc - XP. :D

 

Savy w Windows XP sa:

 

C:\Documents and Settings\<twoja nazwa użytkownika>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\capcom\lostplanet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Po zmianie sprzętu zabrałem się za te gierke na nowo.

 

4 misja i nie mam ochoty grać dalej :lol:.

 

Efekty piękne, ogólnie grafa ładna ale jakoś gierka do mnie nie przemawia. Wieje nudą po prostu :/, ciągle to samo, brniesz do przodu i naparzasz w chmary stworów/najemników i tyle. Monotonne troche.

 

W 1024x768, all na high (oprócz HDR na low i ceni na med) AA off, AFx4 śmiga bardzo dobrze.

 

Na plus jest to, że levele ładują się niesamowicie szybko i w ogóle człowiek zapomina o słowie "loading" przy tej grze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do 6 misji i powiedziałem dosyć. Masz Pioorek 100% rację, demo mi się podobało, ale w fullu po 3 misjach się odechciewa jest ciągle to samo niby efekty super, ale wieje nudą jak zamieć w Lost Planet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Ja doszedłem do 6 misji i powiedziałem dosyć. Masz Pioorek 100% rację, demo mi się podobało, ale w fullu po 3 misjach się odechciewa jest ciągle to samo niby efekty super, ale wieje nudą jak zamieć w Lost Planet.

Wyobraz sobie, ze wlasnie po 6 misji zaczyna sie jakby nowa gra i nie ma monotonnego biegania i strzelania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwny problem z demem na DX9 na XP ;PP po kilkunastu sekundach zawiesza kompa o.0 wtf ??? Inne gry chodza dobrze, demo dx10 na viscie tez chodzi dobrze :/

 

Może być to wina przeterminowanych sterów ?

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Witam , zamierzam kupić FULL Wersje LP, ale słyszałem że Pełna wersja chodzi gorzej od dema , tzn. mniej klatek jest :(, Czy to prawda ?

Nie. Popraw sygnaturke bo te wyniki w 3dmarkach maja sie nijak w stosunku do tego komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...