Skocz do zawartości
guru

Kierownica Do Colina

Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie dowiedziałbym się, czym ludzie grają. Osobiście kupiłem kiedyś kierownicę model MT-cośtam (nie pamiętam firmy) i skończyła ona swój żywot w ten sam dzień. Na jednym z pierwszych zakrętów w CMR2 ukręciłem ją - urwałem plastikową blokadę obrotu. W ten sam dzień naprawiłem (klejem) i urwałem drugi raz. Obecnie stoi gdzieś na strychu i nie działa zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

colin + kierownica = nfs + kierownica => nie da sie grac. w most wanted, carbonie i nfs4 przy zapedach optymistycznych trenowalem na zoltym logi i na momo force i nie ma opcji, zeby sie dalo jezdzic. w nfs lekki skret i pudlo stoi w poprzek toru, w colinie podobnie. sa poprostu gry, ktore na kiere sie nie nadaja i tyle.

 

 

kolega pytal o kierownice do konkretnego tytulu to mu odpowiedzialem. chyba najodpowiedniejszy bedzie jakis pad ala dual shock do ww tytulow, chyba, ze ma na tyle samozaparciam, zeby kupic kiere i usiasc do GTR/GTR2/GTL/RBR. poza tym za 150 nic dobrego i nowego sie nie kupi, w tej cenie w gre wchodzi tylko logitech formula force GP i cos od MS, ale oczywiscie uzywki. cokolwiek lepszego => momo force (jak ktos juz sie zdecyduje sprzedac to genialne kolko) lub momo racing ( slabsze niz force a drozsze :|). nastepne w kolejce to DFP za ok 400pln. mediatechow, mant i tracerow nie ma sensu kupowac bo to takie cpc wsrod kierownic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz? Dało się?

Ja właśnie miałem MediaTech (stąd oznaczenie MT). Ukręciłem we Francji na 1 OSie. Nie wiem jak teraz się firma trzyma. Generalnie też mam jakieś wątpliwości co do tych w okolicach 100PLN i mniej.

 

A nie jest to kwestia kalibracji? Bo w sumie ludzie jakoś grają - tak przynajmniej słyszałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kieruje logitechem od 5 lat i problemów nie ma no może lekke luzy na osi kierownicy ale tyle lat! Pomału musle o nowej / Gram w Colina 02/04/2005(ten nie udany)/NfS po kolei do Carbona no i nowość Test Drive Unlimited który nie rozpoznaje kiery bo pewnie za stara // Nie wiem jak przy dużej szybkości można jeżdzić po niewielkim łuku na klawiszach/hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm widze ze nie ma kierownicy obecnie ktora nadawalaby sie za ta cene saitek i logitech to powyzej 300 zl :/ z padami tez chyba nic dobrego teraz nie ma , bo moja manta dragon juz ledwo zyje a nie lubie w samochodowki na klawiszach siedziec bo to zadna gra :/ jedyna opcja to zahibernowac sie na 10 lat i kupowac pady next gen :P

 

edit : nie warto kupowac colina 2005 ? (19 zl ) gram w 2004 i chcialbym lepsza grafike ,niewarto ? moze poczekam na Dirt

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...