Skocz do zawartości
DrKleiner

M1siek LC's

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, dawno tutaj nie zaglądałem :) no to tak mącenie będzie :) ale po premierze Q9300 :) więc coś jednak koło lutego. O ile znajdę czas (matura) to chiefteca trochę potnę i schowam chłodnicę do środka. No i kusi mnie coraz bardziej laing. Na pewno nowym mobo będzie Asus P5E który będzie zwodowany. Nowe WC będzie z pomarańczowym kolorkiem :) mam koncepcje czarny+pomarańcz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie obudowa Chieftec Big Tower, która zostanie bardzo zmieniona, chłodnica powędruje w miejsce gdzie był stelaż na dyski. W przyszłym tyg będą powycinane dziury na kable, chłodnice oraz obudowa pójdzie do malowania proszkowego na czarno, po czym zostanie wyklejona matami na czarno. Wielkie podziękowania dla Plastka że mi ją zarezerwował. Jak macie pomysły gdzie naciąć stelaż od mobo żeby ładnie pochować kable zasilania, SATA to czekam na propozycje.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Inne częsci które będą wchodzić w skladn nowego WC:

- Prison Pro V2 CPU

- Frost 2 NB

- CR2

- O-tank 170

- jakiś full cover na jakąś grafe (kompa kupuję w maju)

- Swiftech MCW320 Quiet Power (wyrwana na ebay za 120zl :))

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z placu boju

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Obudowa już pocięta nawet chłodnica już wchodzi. Uff ile z tym zabawy, chciałem już to dziś całkowicie wykończyć ale okazało się że pilnik się stępił i jutro trzeba kupić nowy tak samo wiertło bo jak robiłem dziury na chłodnice pękło mi. Myślę że jutro uda mi się ją zawieść do malowania. Cały czas mam dylemat metalic czy matowy czarny.

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje WC tez bede robil na tej Chieftecu BA. Dzis sobie pomyslalem że można poprawić fabryke i przerobić ją tak aby zasilacz był na dole.

Jak ją kupie odrazu idzie po szlifierkie i malowanko.

 

Co myslicie o zmianie pozycji zasilacza? Płyta bylaby w srodku i na górze zostaje jeszcze miejsce na chlodnice .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje WC tez bede robil na tej Chieftecu BA. Dzis sobie pomyslalem że można poprawić fabryke i przerobić ją tak aby zasilacz był na dole.

Jak ją kupie odrazu idzie po szlifierkie i malowanko.

 

Co myslicie o zmianie pozycji zasilacza? Płyta bylaby w srodku i na górze zostaje jeszcze miejsce na chlodnice .

 

Pozdro

Od 2 tyg. stoi u mnie w piwnicy drugi dragon big i czeka na podobną przeróbkę. Najprościej oczywiście odnitować tylną ściankę, obrócic o 180 stopni i przynitować, jednocześnie przenosząc tackę na MoBo z prawej strony budy na lewą. Masz zasilacz na dole, jednak ew. okno z drugiej strony budy. Bonus - karta grafiki zamontowana chipem do góry, więc jak masz ładny bloczek to go sobie możesz wyeksponować ;) U mnie to rozwiązanie (najprostsze i najmniej inwazyjne) odpada, bo wtedy płyta znajdowałaby sie ciut za wysoko i efekt wizualny szlag by trafił. Z cięciem tylnej ściany jest ten problem, że ma znaczacy udział w usztywnieniu całej obudowy. Sam jeszcze nie wymysliłem co zrobię. Czekam aż mi się coś przyśni ;)

Idealna do takiej przeróbki - choć nie wiem czy trzebaby było cokolwiek przerabiać - jest stary stacker. Niestety dla mnie zbyt głęboki :(

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wlasnie u mnie odpada zmiana stron. chce tak jak w standardzie tylko pozamieniane. Myśle ze to da sie zrobić tylko trzeba troche pracy narzedzi i pomyslu. Narazie jej jeszcze nie kupilem bo inne klocki zbieram. Wiec ze zdjec nie mozna za duzo wymyslic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...