Skocz do zawartości
Koen

"co Kupić" Na Oślej łączce

"Co Kupić ??" na Oślej  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że na Oślej Łączce powinno powstać subforum pt. "Co Kupić??"

    • Tak
      47
    • Nie
      14
    • Nie wiem, obojętne mi to
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą i tak będą pytać na oślej czy w "inne komponenty" Tyczy się to wszelakiego sprzętu AGD ,RTV ,GSM czy też ciuchów. Masz temat o butach ,golarkach elektrycznych etc. liczących po kilkaset postów Także IMO to jest zbędne. Chyba że te wszystkie tematy upchać w jakimś subforum w dziale "Co Kupić"

 

Po co?

 

Ogólnie jestem sceptyczny co do tego rozwiązania.

Nie ty na szczęście o tym decydujesz co ma być ,a czego ma nie być na forum ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ULLISSES to może jednak subforum w dziale "co kupić" by trochę odciążyło oślą i inne działy od takich tematów typu jaki mikser ,jaką lodówkę. Sami decydujcie to tylko moja propozycja.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO pomysł całkiem ok, tylko trzeba by się zastanowić jak to zorganizować. Czy tak jak pisał Koen czy tak jak zaproponował to Devil?

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co?

Po co to sie nogi nocą. <_<

 

No to jestem trzeci z moderatorów na tak.

 

Podforum na oślej łączce, nawet niechby to było "co kupić?". Jakby nie patrzeć buty, lodówki czy golarki to do sprzętu komputerowego raczej ciężko zaliczyć. ;) Poza tym userzy mogliby być zdezorientowani, gdyby te tematy były w dziale "Co kupić?". Tak raczej każdy wie, że topici o lodówkach czy betoniarkach wędrują na oślą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to sie nogi nocą. <_<

 

No to jestem trzeci z moderatorów na tak.

 

Podforum na oślej łączce, nawet niechby to było "co kupić?". Jakby nie patrzeć buty, lodówki czy golarki to do sprzętu komputerowego raczej ciężko zaliczyć. ;) Poza tym userzy mogliby być zdezorientowani, gdyby te tematy były w dziale "Co kupić?". Tak raczej każdy wie, że topici o lodówkach czy betoniarkach wędrują na oślą. ;)

I każdy zainteresowany wie gdzie się udać po poradę przy wyborze majtek, skarpetek lub też innych prezentów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 to sie pisze, jak chce sie nabic posta. :P

W sumie pomysl zly nie jest, zawsze bedzie bardziej czytelnie. :]

Niedlugo osla laczka bedzie miala wiecej dzialow niz wszystkie sprzetowe na purepc. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzial co kupic od sprzetu jest wysoko, zaraz przy glownych dzialach sprzetowych.

 

Dzial co kupic oslej bylby tak jak motoryzacja czy kultura, czyli subforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho pomysł bardzo dobry tylko przydał by sie mini regulamin dla tego subforum żeby nie pojawiały się tematy typu "Za chwilę idę do sklepu i nie wiem czy kupić ser żółty czy biały, a może kupie dżem?" ;)

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie chcę nic mówić ale kiedyś miało być subforum sklepy, ani widu ani słychu jak na razie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakąś ankietke zrobić.

Ale pomysł dobry : )

Dobry pomysł, proszę autora topiku o zrobienie ankiety a userów o posty wnoszące naprawdę coś do dyskusji, bo za jakiś czas będziemy tutaj kilka stron postów w stylu:

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pomyslu to jest ok, zawsze bedzie na forum czytelniej.

 

Ale mam tez takie pytanie troche z innej beczki.

 

Czy nie mozna by wywalic z oslej laczki na przyklad tematow starszych niz rok? Jak sie tak troche w nich pogrzebac to wiekszosc z nich podchodzi pod obecny topic smiechu itp itd tylko kiedys nie bylo zbiorczych tematow.

 

Wiele z nich ma tez linki do jakichs od wiekow niedzialajacych obrazkow i stron.

 

Ot taki zbedny balast na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...