Skocz do zawartości
kater

Mini Ninja Ujrzała śwatło Dzienne

Rekomendowane odpowiedzi

W pięknej Japonii jest takie piękne miasto - Tokio. W pięknym tym mieście jest piękniejsza jeszcze dzielnica - Akihabara.

 

Dołączona grafika

 

To tam ma siedzibę Scythe... I to tam można już kupić ich najnowszy cooler! Panie i Panowie - oto Mini Ninja :-D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Wymiary: 110 x 110 x 115 mm

Waga: 580g

Obsługiwane sockety: 478, 775, 754, 939, 940 i AM2

 

W zestawie wiatrak 2300rpm 80mm (32,2 CFM), możliwość użycia wiatraka 92mm.

 

W Europie ma być w sprzedaży już w czerwcu. Jedyne 35 ojro, czyli <140 zylka, ale pewnie u nas więcej nieco.

 

Źródło: Matbe

 

Zapowiada się świetny cooler do HTPC. Bo przecież nikt normalny nie zechce go porównywać z dużą Ninją, co? Ale na lowendowym procu, w płaskiej budzie z delikatnym poziomym wiatrem - jak znalazł :D

Edytowane przez kater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Na pewno dla konkurencji będzie to ciężki orzech do zgryzienia pod względem wydajności ALE 140zł ?! za tyle jest dostępna wersja normalna (duża). Patrząc na to z drugiej strony widzę w tym małym cacku ładne chłodzenie na grafikę i chipset :D tylko wciąż ta waga przekraczająca 0,5kg...ale nie ma rzeczy niemożliwych ;] świat jest pełen patentów.

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Na pewno dla konkurencji będzie to ciężki orzech do zgryzienia pod względem wydajności ALE 140zł ?! za tyle jest dostępna wersja normalna (duża). Patrząc na to z drugiej strony widzę w tym małym cacku ładne chłodzenie na grafikę i chipset :D tylko wciąż ta waga przekraczająca 0,5kg...ale nie ma rzeczy niemożliwych ;] świat jest pełen patentów.

Taaak, na chipset :lol2: Chyba, że masz mobo wielkości boiska :wink: Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe chłodzonko i u mnie by weszło (bo normaln NINJA u mnie nie wesła zabrakło nie duzo ale nie wiesza wiec odpusciłem sobie )ale z ta to nie wiem ale jak by kotsowało ok 100zł ot bym kupił ( o ile jeszcze mozna takie cacko pouscic w pasywie :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...