Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy już nie kupie używanego sprzętu bo wychodzi na to, że kradne...

 

Co do polonizacji GTA 4 i innych gier to takie coś by się bardzo przydało. Nie to, żebym miał problemy z angielskim, ale wiele osób poprostu nie ma talentu do nauki języka obcego i wygodniej dla nich by było aby gry były wydawane z polskimi napisami. Nauka języka obcego to dla niektórych coś niemożliwego, a i nie wszędzie są warunki do nauczania. Ktoś kto ma talent do języków podłapie sobie dany język z gier/filmów itp. Niestety istnieją też ludzie, dla których to nie wystarczy, a i nauka w szkole jest też za małą pomocą, w mniejszych miejscowościach dodatkowo ciężko znaleść kogoś kto nauczyałby angielskiego prywatnie więc polonizacja gier powinna być czymś normalnym jeśli gra trafia na polski rynek.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie, ja nie zaczynam kolejnej krucjaty i tematu do skasowania "wy zli piraci", nie napisalem tez nigdzie ze koles jest piratem, zreszta nie o to tutaj chodzi.

 

Przypomne ze zaczelo sie od watpliwosci i swietego oburzenia jednego z uzytkownikow "Czemu nie ma polskiej wersji GTA 4", wiec ja uprzejmie tlumacze jakie sa tego przyczyny.

 

Przyczyny sa proste- w Polsce nie mozna zarobic na grze wystarczajaco duzo, zeby developer chcial wydac kase na jej lokalizacje.

I jak ktos pisze ze kupil oryginala od kolegi bo ceni sobie serie (czyli w domysle- chce zeby seria byla kontynuowana) to go wyprowadzam z blednego toku rozumowania.

 

Oczywiscie nie jest on piratem/zlodziejem i zupelnie zgodnie z polskim prawem nabyl kopie gry od kolegi.

 

Tyle ze developera na prawde to nie obchodzi. Developer patrzy jedynie na wyniki sprzedazy (w danym kraju).

I w tym przypadku na wynikach ze sprzedazy nie zobaczy "sztuk:2" tylko "sztuk:1".

 

Co DLA DEVELOPERA jest analogiczne do sytuacji w ktorej Krzychu95 sciaga gre z torrentow.

 

I na prawde nie pomoze pisanie na forum wypracowan jak to przez lata kazali sie ruskiego uczyc nie angielskiego, jaka to polska szkola mierna jak chodzi o nauke jezykow i jaka to wogole bieda i chleba ni ma a angielskiego tym bardziej.

Jedyne co moze pomoc w takiej sytuacji to udanie sie bezpośrednio do sklepu i kupienie dla siebie legalnej kopii gry po cenie takiej, jaka ustalil wydawca. Koniec kropka.

Edytowane przez Heniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przyczyny sa proste- w Polsce nie mozna zarobic na grze wystarczajaco duzo, zeby developer chcial wydac kase na jej lokalizacje.

Jakim cudem w takim razie robi sie lokalizacje dla psp? (Killzone)? Jakim cudem gry dla 360?

 

 

 

Edit.

Grobel - F3 jest po polsku , Mirrors jest po polsku , Mass Effect jest po polsku ;)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za konsolami stoją poważne firmy, dla których spolszczenie gry to chwyt marketingowy zwiększający sprzedaż konsol.

Natomiast, żadna firma produkująca hardware do pieca profitów z tego nie osiąga.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej, mam zintegrowaną więc zależy mi na tym żeby sobie w jakieś nowsze gry pograć.

Czy na HIS HD 4650 Fan 1GB (128bit) 800MHz DDR2 PCIe będzie się dobrze grało w GTA IV??

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Hejka!

 

Zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej, mam zintegrowaną więc zależy mi na tym żeby sobie w jakieś nowsze gry pograć.

Czy na HIS HD 4650 Fan 1GB (128bit) 800MHz DDR2 PCIe będzie się dobrze grało w GTA IV??

 

Z góry dzięki ;)

Na low i to na najmocniejszym 4rdzeniowcu I7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o granie na medium, podam więc informacje o sprzęcie:

 

Dwurdzeniowy procek

Intel® Pentium® Dual CPU E2180 @ 2.00GHz, 2000 MHz

 

Pamięć 2048 MB

Szybkość pamięci DDR2-800 (400 MHz)

 

Skoro na tej karcie graficznej nie pójdzie HIS HD 4650 Fan 1GB (128bit) 800MHz DDR2 PCIe to co mi radzicie, gdzieś do 250zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej, mam zintegrowaną więc zależy mi na tym żeby sobie w jakieś nowsze gry pograć.

Czy na HIS HD 4650 Fan 1GB (128bit) 800MHz DDR2 PCIe będzie się dobrze grało w GTA IV??

 

Z góry dzięki ;)

- Tylko nie wersja z DDR2, szukaj DDR3, kilka zł więcej i masz 4670.

- GTA 4 podobno bardziej lubi karty NV, mój 3870 fabrycznie kręcony z 512mb ddr4 krztusił się w GTA w 1024x768/medium/medium/medium i chyba słabsze karty typu 8600gts lepiej sobie radziły z grą niż ten mój radek...

 

Chodzi mi o granie na medium, podam więc informacje o sprzęcie:

 

Dwurdzeniowy procek

Intel® Pentium® Dual CPU E2180 @ 2.00GHz, 2000 MHz

 

Pamięć 2048 MB

Szybkość pamięci DDR2-800 (400 MHz)

 

Skoro na tej karcie graficznej nie pójdzie HIS HD 4650 Fan 1GB (128bit) 800MHz DDR2 PCIe to co mi radzicie, gdzieś do 250zł??

Procesor za słaby przynajmniej o te 500-700mhz (podkręć go, te proce nieźle się kręcą, gdzieś w granicach 3Ghz), oczywiście że grę uruchomisz, nawet pograsz, ale nie będzie to zbytnio przyjemna gra.

250zł to trochę mało na lepszą ale nową kartę, kup coś używanego. GF9600GT? - tak na szybko przyszło mi do głowy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proc min 2x3Ghz a karta min 192bit szyna pamięci i 384MB

:lol2: Co niby to ma oznaczać? Nie można wymagań w ten sposób warunkować.

BTW

Nie ma czegoś takiego jak 2x3Ghz, to są rdzenie nie dwa procesory a karta to i może mieć szynę 128bit jeśli pamięci to DDR5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

:lol2: Co niby to ma oznaczać? Nie można wymagań w ten sposób warunkować.

BTW

Nie ma czegoś takiego jak 2x3Ghz, to są rdzenie nie dwa procesory a karta to i może mieć szynę 128bit jeśli pamięci to DDR5.

Chodziło mi oczywiście o procka 2rdzeniowego i pamięci GDDR3. Sory, że nie sprostowałem, ale wydawało mi się to logiczne :P Edytowane przez malybenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do gta sa, tylko zamiast img toola, używasz openIV i zamiast zamieniać w gta3(czy gt3).img, zmieniasz w vehicle.img :D

Pamiętam jak w sa miałem z 200 różnych modów, miałem nawet reklamę gtaiv na PC na takim jednym budynku, aż łezka się w oku kręci :P To były czasy AMD athlon i GF4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu ENB seriesa nie lubię, bo według mnie jakoś dziwnie to wygląda, ale się przetestuje :D

 

Nie no gdyby nie to, że nie da się włączyć gry w full screenie, to pełen wypas, prawie jak antyaliasing, a to w końcu beta.

Edytowane przez Krzychu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio po formacie straciłem wszystkie save'y z gta.. potrzebował bym save'a coś z 60-100% :P Może być całą fabuła zrobiona.Jak ktoś coś takiego posiada to proszę o wrzucenie całego folderu GTA IV (VISTA/windows 7: C:użytkownicy:nazwa_użytkownika:appData:Local:Rockstar games:GTA IV <=== cały ten folder spakować i wrzucić na jakiś serwer.

Jak i drugi folder Xlive ( C:użytkownicy:nazwa_użytkownika:appData:Local:Microsoft:Xlive <===cały ten folder)

Był bym naprawdę wdzięczny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po screenach to ten AA jest ciekawą propozycją :)

 

Czy u mnie GTA IV razem z patchem 1.0.4.0 by ruszył? Mój sprzęt macie w sygnaturce ;)

Z jednordzeniowym i do tego Sempronem taktowanym 1.6ghz startujesz do GTA4?... "powodzenia" [;

W dodatku z 1950pro też w tej grze niewiele zdziałasz. Jak chcesz kupić tą grę to wpierw kup nowy komputer (a dokładniej, zrób upgrade proca i grafiki) bo inaczej szkoda pieniędzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowaliście już AA do GTA IV od ENBSeries? Gierka śmiga w oknie z rozdziałką 1600 x 1200

 

U mnie wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i krótki filmik

http://www.youtube.com/watch?v=Tw5dtf7iyOQ

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ile na sprzecie z podpisu fps masz ?

Ze wszystkim na max w opcjach na takiej rozdzialce ? :blink:

I7 4GHz. Gra nie ma mocno powalajacej grafiki by 260/280 4870/4890 pocily sie , za to prooooce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...