Skocz do zawartości
nrl

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy gościu dał za niego więcej niż cena na allegro+przesyłka, lub czy opuścił, żeby ludzie się ze śmiechu nie pozabijali.

http://cgi.ebay.com/SOUL-CALIBUR-IV-4-ARCA...1QQcmdZViewItem

 

$58 * 2.05 = 120 PLN

+ wysylka do Polski (np. Polamerem) ~60PLN

 

w 2 stowkach mozna sie spokojnie zamknac.

 

-------

http://cgi.ebay.com/Soul-Calibur-IV-4-EX2-...1QQcmdZViewItem

tu z bezposrednia wysylka do Polski $100

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamierza stać w dniu premiery pod marketem to grubo się zawiedzie. Cenega odwali podobną akcje jak z Assasin's Creed i premiera SC4 została przełożona na 15 sierpnia.

Cenaga moze nas pocalowac w 4 litery.

Jakbym chcial to za 40 funtow mozna miec z dostawa do dowolnego miejsca w EU z wysylka w czasie normalnej premiery i 30 zeta taniej niz oni chca.

 

No ale mi sie nie spieszy na razie i tak musze czekac na nowe SKU PS3 w europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+clo (chyba 3%) i VAT (22% od calosci), jak celnicy zlapia akurat ta paczke ;)

e tam, jesli sie nie sprowadza rzeczy notorycznie to nic nie zrobia. [;

wysyla sie jako gift i te 60$ jeszcze sie chyba miesci w przedziale nieopodatkowanych prezencikow.

dobra ja koncze OT bo brat i tak nie chce sie ze mna na dwa zlozyc bym mogl z nim grac :D

 

-----

napisalem, ze jak sie nie kupuje notorycznie, tylko sporadycznie (kilka razy w roku). ;)

no ale jesli czesto kupujecie to polecam zainteresowac sie firmami spedycyjnymi np. Polamer (chociaz ostatnio bardzo sie pogorszyl), Doma, etc. przy wielu malych przesylkach oplaca sie krzystac z ich pomocy, bo mozna naprawde duzo pieniazkow zaosczedzic. zreszta przeciez na forum jest juz temacik o sprowadzaniu sprzetu :)

a te koszty dodatkowe to nie wiem czemu Wam dorzucaja :|

 

Jakbym chcial to za 40 funtow mozna miec z dostawa do dowolnego miejsca w EU z wysylka w czasie normalnej premiery i 30 zeta taniej niz oni chca.

http://cgi.ebay.co.uk/Soul-Calibur-4-IV-XB...emZ150267589061

tutaj bylo nawet za £35 juz z przesylka, troche zaluje, ze nie zamowilem...

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, jesli sie nie sprowadza rzeczy notorycznie to nic nie zrobia. [;

wysyla sie jako gift i te 60$ jeszcze sie chyba miesci w przedziale nieopodatkowanych prezencikow.

A kurat... Kupujemy dosc czesto na amerykanskim Amazonie (filmy BR, muzyka) i celnicy dzialaja metoda pseudolosowa - nigdy nie wiadomo, do czego sie doczepia. Puszcza paczke za 100$, a ocla taka za 30... rece opadaja :|

 

Aha: przy ok. 100USD koszty dodatkowe, do zaplacenia przy odbiorze paczki na poczcie, to ok. 40zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/Soul-Calibur-4-IV-XB...emZ150267589061

tutaj bylo nawet za £35 juz z przesylka, troche zaluje, ze nie zamowilem...

Ja patrzylem wersje PS3 z tymi samymi bajerami co je cenega dodaje , byla po 35 funciakow +3 za wysylke.

W dodatku z anglii nie ma ryzyka oclenia czy dowalenia vatu , bo to UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzylem wersje PS3 z tymi samymi bajerami co je cenega dodaje , byla po 35 funciakow +3 za wysylke.

W dodatku z anglii nie ma ryzyka oclenia czy dowalenia vatu , bo to UE.

Dołączona grafika

 

rzeczywiscie ta wersja wyglada jeszcze lepiej :)

 

 

//

tutaj niby za £25, ale z hong kongu...

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-XBOX-360-SOUL-CA...1QQcmdZViewItem

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi mam pytanko, bo mówisz że zamawiasz filmy na usa amazon i mam pytanie ile bym zabulił za przesyłke jak bym np zamówił sobie koncert??

Ok. 7 dolarow. Jesli dobrze pamietam, to $3.99 + $2.49 za kazda plyte (tzn. za kazdy item - 5-plytowe wydanie tez kosztuje 2.49). Wszystko jest opisane w helpie Amazona: http://www.amazon.com/gp/help/customer/dis...p;nodeId=596194

 

Dochodza zazwyczaj po ok. dwoch tygodniach, czasami udaje sie wczesniej.

 

Tylko pamietaj, ze USA to region 1 (zarowno DVD, jak i BR), wiec trzeba miec albo odblokowany odtwarzacz (w przypadku BR to chyba jeszcze niemozliwe), albo kupowac plyty All Region/zawierajace rowniez Europe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście story line'a dwa razy (raz na normal i potem na hard) zajeło mi nie całe 15 minut :lol: przejście Arcade mode to jakieś 10 minut :lol: ogólnie yoda ownuje ;] jakieś pytania co do gry?

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grafika?? trzyma stały framerate?? no i czy konieczny jest hdd do odpalenia??

grafika miodna, efekty świetlne wyglądają super, nie zauważyłem spadków framerate. Jedyne co mnie denerwuje to głos anonsera.. ale to już chyba standard w bijatykach. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście story line'a dwa razy (raz na normal i potem na hard) zajeło mi nie całe 15 minut :lol: przejście Arcade mode to jakieś 10 minut :lol: ogólnie yoda ownuje ;] jakieś pytania co do gry?

iloma postaciami przeszedłeś ten story line? Kim grałeś, że tak zmiażdżyłeś? Ile walk ma tryb arcade? Ile rund miałeś podczas jednej walki? na którym levelu? Grałeś w S.C.3? i ostatnie... skąd masz grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iloma postaciami przeszedłeś ten story line? Kim grałeś, że tak zmiażdżyłeś? Ile walk ma tryb arcade? Ile rund miałeś podczas jednej walki? na którym levelu? Grałeś w S.C.3? i ostatnie... skąd masz grę?

na normal przeszedłem story line yodą, a na hard jedi'm (starkiller), w trybie arcade jest 8 walk każda po 2 rundy, w trybie arcade niema poziomu trudności, miałem zamiar grać w SC3 kiedy miałem Game Cube'a pare lat temu ale ostatecznie nie grałem, SCIV mam z... domyśl się ;]

 

Teraz męcze tryb Tower of Souls i tu zaczyna być ciekawie ;]

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to napisz może jeszcze coś o sterowaniu padem, bo nie grałem jeszcze na X'ie w żadną bijatykę . Mam zamiar zamówić tą grę jak tylko się pojawi ;)

Jest średnio.

Da się grać, ale porównania z analshockiem z ps2 nie ma. Na analogu tragedia, więc gram na krzyżaku - i jestem ciekawy ile partii wytrzyma :wink: :lol2:

Osoba przesiadająca się z poprzednich części w miarę szybko się odnajdzie...po opanowaniu pada od klocka :P Mi to niestety przychodzi z trudem i na razie dostaję bęcki [;

Areny są świetne, muzyczka jak zwykle klimatyczna a grafa to klasa sama w sobie. Demolowanie pancerza/otoczenia jakoś do mnie nie przemawia.

To tak na szybko.

 

 

yoda rox :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo przyjemna, grafika na wysokim poziomie ;) . W porównaniu go edycji z PS2 niebo, a ziemia. Ze sterowaniem nie jest źle, pan wypowiadający się wyżej dostał bęcki od takiego n00ba jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo przyjemna, grafika na wysokim poziomie ;) . W porównaniu go edycji z PS2 niebo, a ziemia. Ze sterowaniem nie jest źle, pan wypowiadający się wyżej dostał bęcki od takiego n00ba jak ja.

Sterowanie jest złe, pan wypowiadający się wyżej nawet nie wiedział co wciskać i wygrywał :wink:

A tak na poważnei, to po dobrym rozłożeniu ciosów na triggery/buttony jest fajnie...ale ten krzyżak jednak nie pozwala robić tego co się chce ;]

 

Co do lagów na livie, to raczej nikt nie odpowie Ci na to pytanie...:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...