Skocz do zawartości
piotralek

Lc Rev. 1.5 By Piotralek;

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na początku roku do mojego komputera zagościło chłodzenie cieczą. Moje oczekiwania nie były zbyt wielkie: cisza i jako taka wydajność. Po rocznej lekturze forum o chłodzeniu wodnym zabrałem się za kupno części. Padło na:

 

Blok: Frost2Slim rev.3 + pasta AS5;

Chłodnica: BlackWater Ultimate 1x120 rev.2 + Fander 120mm skręcony na minimum;

Pompka: CoolRiver rev.2

Węże: Innovatek 8/10 niebieskie

Płyn: woda destylowana + Borygo ECO 50/50

 

A całość prezentuje się tak:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Plany:

- wymiana chłodnicy na coś cieńszego żeby można było dać Fandera na minimalnych obrotach, bo obecna jest za gruba;

- wymiana śrub mocujących blok (bo przykręcić blok to nie lada sztuka) + malowanie zapinki na czarno;

- wymiana węży na przezroczyste + destylka z ładnym barwnikiem - do przemyślenia;

 

Opinie, rady i krytyka mile widziane :)

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno doprawdy coś nieestetycznie sfajdać przy tak niewielkiej ilości klocków i mnogości przestrzeni w puszce, więc nie kminię powyższych zachwytów :>

 

No ładne, ładne. Nieledwie zestaw sklepowy, gotowy do sprzedawania jako alternatywa dla tych dziwacznych konstrukcji opartych na wielkim wiatraku, gorących pipach i mnóstwie blaszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie swietny przyklad na to jak bardzo oplaca sie kupic chocby najprostsze WC niz meczyc sie z wiatrakami :idea:

Fajnie wykonane - prosto, schludnie - tak jak nalezy :)

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kibelek. Oczywiście trudno było coś zepsuć z tak małą ilością klocków, ale są ludzie i parapety.

Wszystko na swoim miejscu, kabelki pochowane nic nie lata nic sie nie plącze ... good job.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem wcześniej temat, ale teraz wiem, że moja następna mobo będzie zielona! Genialnie wygląda taki kolorek w budzie, zupełnie jakbym oglądał moją maszynkę z Pentium 60 :!:

 

A kibelek rzeczywiście bardzo fajny, niewiele elementów, ale te co są poskładane estetycznie i z głową.

 

Trudno doprawdy coś nieestetycznie sfajdać przy tak niewielkiej ilości klocków i mnogości przestrzeni w puszce [...]

E tam zaraz trudno, przejrzyj niektóre tematy w galerii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania chłopaki.

 

Żadnych zmian nie planuję - wszystko chodzi cichutko zgodnie z założeniami. Zmieniona jedynie grafika na X550 oczywiście w pasywie :P

 

Pozdrowiam

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że obudowę kupiłem dość okazyjnie. Jak rozpakowałem pudełko i zobaczyłem, że ta obudowa jest b. dobrze wykonana, solidna i funkcjonalna to od razu wpakowałem tam swoje graty wraz z WC. Obudowa zostaje - nie ma innej opcji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...