Skocz do zawartości
°°°

Flatout: Ultimate Carnage

Rekomendowane odpowiedzi

FlatOut: Ultimate Carnage

FlatOut Ultimate Carnage, jak wiadomo to nowa produkcja firmy Empire Interactive, gra jak podczas premiery będzie dostępna na konsole Xbox 360. Z zapowiedzi gra będzie się prezentować wspaniale. Tylko że zapewne dla większości osób nie zbyt dobrą informacją będzie to, że premiera gry odbędzie się pod koniec 2007 r. Czyli na komputerach osobistych zagramy dopiero w 2008 roku. Miejmy nadzieję że Empire Interactive postara się dać tak piękną grę jak FlatOut wcześniej.

 

Screeny:

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Video:

 

FlatOut - Ultimate Carnage

Edytowane przez KATTANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tej pory nie było potwierdzonego info, a gol najwyraźniej opiera sie na plotach :lol2:

Typu informacje na stronie ESRB.

 

Poza tym od kiedy to komuś przeszkadza temat o grze, która nie została oficjalnei zapowiedziana? Ma to jakiś związek z wojującym kosolizmem, czy po prostu duch porządku się w niektórych obudził? Dajcie spokój, temat, jest, gra będzie i ja w nią będę grał:) Ciekawe tylko, jak sie będą miały wymagania w sosunku do dwójki, czyli czy będzie to kolejna kiepska konwersja z xboxa, czy moze stary dobry engine z dodanymi efektami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. ale jak patrze na movies to jest dla mnie kopia 2 tylko ciut lepsza grafa.

Bo to jest druga część z poprawioną grafiką i kilkoma nowymi trasami ;> Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

A jednak będzie na pieca.

Myliłem się.

Widocznie "listy ludzi którzy chcą dostać drugą część jeszcze raz" przesądziły sprawę :lol:

A czemu miało by nie być jak już rok temu mówili, że na PC ma być?

 

Niby mają ulepszyć grafikę ciekawe co z tego wyjdzie. Patrząc na optymalizację FO2 który chodził na 6800GS jak dziki to może być ciekawie ale mam nadzieję, że dodadzą coś do wersji PC bo to co było na Xboxa 360 to taki spóźniony FO2, nie widzę sensu kupowanie w 80% tego samego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miało by nie być jak już rok temu mówili, że na PC ma być?

"Rok temu" to pojawiły się jakieś ploty.

Bo mówić to sobie można. Zresztą rok temu, to "mówili" że pgr3 i dead rising też będzie na pc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

"Rok temu" to pojawiły się jakieś ploty.

Bo mówić to sobie można. Zresztą rok temu, to "mówili" że pgr3 i dead rising też będzie na pc :D

I co masz jakiś problem z tym jakby były? Tyle, że o FO mówił w czerwcu producent gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miało by nie być jak już rok temu mówili, że na PC ma być?

 

Niby mają ulepszyć grafikę ciekawe co z tego wyjdzie. Patrząc na optymalizację FO2 który chodził na 6800GS jak dziki to może być ciekawie ale mam nadzieję, że dodadzą coś do wersji PC bo to co było na Xboxa 360 to taki spóźniony FO2, nie widzę sensu kupowanie w 80% tego samego produktu.

Twórcy z Bugbear Entertainment obiecują, że właściciele PC nie otrzymają zwykłego portu, lecz grę, która została od początku zaplanowana z myślą o tej platformie sprzętowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co masz jakiś problem z tym jakby były? Tyle, że o FO mówił w czerwcu producent gry.

Pewnie! Mam problem, bo "obiecali" a nie ukazały się wcale na pc :lol:

Ludzie, rozróżniajcie ploty z CDA od oficjalnego info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy z Bugbear Entertainment obiecują, że właściciele PC nie otrzymają zwykłego portu, lecz grę, która została od początku zaplanowana z myślą o tej platformie sprzętowej.

Cóż za pusty frazes :lol: Bugbear musiałoby mieć koderów z dwoma lewymi rączkami, by wersji z x360 zwyczajnie nie wypuścić na pecetowy rynek- toż to programowanie na x'a jest prawie tym samym, co na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy data 15 Czerwca 2008 to pewna data kiedy wyjdzie gra ?. Bo już nie mogę się doczekać :D

A to ma na PC wychodzić ? :). Chyba tylko na klocka wyszło. Zresztą to właściwie stary flatout 2 w "nowszej" oprawie wiec jak ktoś grał dużo w F2 w Carnage bedzie sie zdeka nudził :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ma na PC wychodzić ? :). Chyba tylko na klocka wyszło. Zresztą to właściwie stary flatout 2 w "nowszej" oprawie wiec jak ktoś grał dużo w F2 w Carnage bedzie sie zdeka nudził :wink2:

Według tej informacji http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9736 ma wyjść na pc 15 Czerwca , nic nie wiadomo o Polskiej premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 1 sierpnia.

A nie mówiłem :P. Mieli wydać ją w Czerwcu, a ciągle przesuwają premierę, ciekawe dlaczego ? :unsure:

 

FlatOut Ultimate Carnage - wysokie oceny!

 

FlatOut Ultimate Carnage- wysoko oceniony przez największe serwisy oraz prasę o tematyce gier! Jeżeli rozwałka na drodze w prawdziwie arkadowym stylu, to tylko FlatOut Ultimate Carnage- tako rzeczą specjaliści!

 

IGN ocena 8.5/ 10: "Quake III w wersji samochodowej- zdobądź tyle fragów, ile się da!"

 

Gamespy 4/ 5: "Niesamowicie destrukcyjny, obrzydliwie brutalny!"

 

Total PCGaming 9/ 10: "Największa frajda z jazdy samochodem jaką można mieć, bez kradzieży Ferrari!"

 

FlatOut Ultimate Carnage to najnowsza część popularnej serii wyścigów samochodowych, gdzie kolejność na mecie jest mniej ważna, albo równie ważna co wyeliminowanie rywali. Wiele trybów gry dla jednego gracza, jak i rozgrywek wieloosobowych zapewnią emocjonujące godzine nawet dla najbardziej wybrednych.

 

Gra FlatOut Ultimate Carnage PC ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej w cenie 99,90 zł w sierpniu tego roku. Dokładna data premiery zostanie podana niebawem.

Edytowane przez rmvbhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra FlatOut Ultimate Carnage PC ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej w cenie 99,90 zł w sierpniu tego roku.

Ja już się nie mogę doczekać. grałem w część 1 i 2. I grę uznaję za jedna z lepszych. Mogę dodać że jest to ulubiona gra mojej dziewczyny ! nieźle wymiata z keirownicą...

 

Oglądałem trailer tej gry i szkoda ze widze na nich tak samo wyglądajace trasy jak w cz 2. Aczkolwiek graficzniej wyglądają ładniej i mam nadzieje że mnie zaskoczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...